dr n. med. Janusz Dembowski

Urolog

1,8
1,9
1,5

kompletne lekceważenie pacjenta ,wizyta to strata czasu czyli strata 5-ciu minut,szczerze nie polecam

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Uwaga , przyjmuje też w Świebodzicach . Pacjenta traktuje jak przysłowiowego "śmiecia". Nie nadaje się do pracy z ludźmi. Lekceważące podejście, gburowate , traktowanie góry . Wprost w oczy ironicznie naśmiewa się z pacjenta w gabinecie. Kompletnie nie zwraca uwagi na wyniki , nie tłumaczy co robi , nie opisuje leczenia, nie proponuje rozwiązań , nie odpowiada na pytania pacjenta , zastrasza pacjenta (!)- cytuję :"umrze pan" lub coś tego typu . Kolejny leczący tatę urolog nie chciał uwierzyć . Opinie mówią same za siebie

Odradzam zdecydowanie tego lekarza. Mój mąż leżąc na oddziale Urologii na ulicy Borowskiej z wodonerczem przez pięć dni nie zrobił mu żadnych badań. Jest lekarzem aroganckim, bezczelnym, niekompetentnym. Lekceważy życie i zdrowie pacjenta. Po tym okresie wypisaliśmy męża na własne żądanie i gdy oświadczył mu to cytuje "Każdy ma do tego prawo". Po pobycie w szpitalu na wypisie nie miał mąż żadnych badań, jedynie faszerowali go lekami przeciwbólowymi łącznie z silnym Dolargan( z narkotykiem) widząc wypis inni lekarze :łapali" sie za głowę. Odnieśliśmy wrażenie , że "Pan" doktor rozmawiałby inaczej z nami gdybyśmy zasilili jego kieszeń. Dramat a nie lekarz i oddział!!!!!!

Leczyłam się u wielu urologów,a Pan dr okazał się parwdziwym fachowcem.Polecam:)

Zdecydowanie odradzam. Chodziłam do Pana doktora przez dwa lata (krwinkomocz i torbiel na nerce. Pan doktor wykonywał mi USG, przepisywał receptę i do następnej wizyty. Wyniki moczu nie były mu potrzebne (wykonywałam je na własny koszt, bo wydawało mi się,że powinny być wykonane). Teraz zmieniłam lekarza okazało się,że mam poważne problemy urologiczne i nefrologiczne.Wystarczyło zrobić na początku badania np.cytologię moczu ale Pan doktor oszczędzał na diagnostyce. Zdeydowanie odradzam, mało tego przestrzegam przed Panem doktorem.

Byłam u tego pana niedawno i naprawdę radzę wszystkim by się od niego trzymali z daleka, ten pan być może jest dobry ale jedynie w przepisywaniu recept.

Ma lekceważący stosunek do pacjentów. Jego działania są szablonowe, nie szuka rozwiązań. Szukam dobrego urologa. Dziś wiem komu nie powierzę swojego zdrowia.

Uwaga na tego lekarza , absolutnie lekceważy objawy choroby - leczył przez 6 miesięcy mojego tatę na przerost prostaty tymczasem po zmianie lekarza okazało się że tato ma guza pęcherza- "dr"pracuje w przychodni przy Inflanckiej - uwaga to zagraża życiu omijać szerokim łukiem