prof. dr hab. Jarosław Czubak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Chirurg ogólny

Byłam operowana 2 lata temu-osteotomia wg ganza.Inni ortopedzi stwierdzili że powinnam mieć endoprotezę.Jestem po dysplazji wrodzonej i leczona od wczesnego dzieciństwa. Znakomity specjalista. zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Gorąco polecam. Wszystkim swoim znajomym którzy mają problemy z biodrami już poleciłam i też są zachwyceni profesorem.:) Naprawdę nigdy nie spotkałam wśród lekarzy większego profesjonalisty i człowieka

jest to lekarz z powołania:)jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza polecam!!

Doskonały specjalista,który wyleczył moją córkę i wiele innych dzieci.Polecam wszystkim rodzicom, jedzcie z waszymi dziećmi prosto do Otwocka bo warto!

JEST NAPRAWDE SUPER LEKARZEM.POLECAM GO WSZYSTKIM RODZICOM DZIECI CHORYCH NA WSZYSTKIE SCHORZENIA ORTOPEDYCZNE A PRZEWARZNIE CHOROBA PERTCHESA.

Byłam operowana przez tego wspaniałego człowieka. Miły , sympatyczny, profesjonalista. Podobnie jak profesor Religa spostrzega pacjenta w sposób całościowy, nie tylko jego chorobę.

Miałam zaszczyt być operowana przez Prof.Jarosława Czubaka,ten czlowiek daje z siebie wszystko,niezwykle uprzejmy,podchodzi bardzo profesjonalnie do każdego pacjenta a przy tym z wielkim sercem,z rezultatów operacji jestem bardzo zadowolona,szczerze polacam

wspaniały człowiek,widać że lubi swoją pracę, życzliwy każdemu, no i zawsze uśmiechnięty

JEST BARDZO KOMPETENTNYM,PRZEMIŁYM LEKARZEM.POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM.MA NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO DZIECI.WYBITNY SPECJALISTA ORTOPEDYCZNY.