Lekarze Białystok

dr n. med. Cezary Grygoruk

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Najlepszy lekarz na jakiego natrafiłam w swoim życiu. Dojeżdżam setki kilometrów i tego nie żałuję. Wysoka kultura osobista, kompetencje i dobro pacjentki ponad wszystko. Odpowiada na każde pytanie i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia i co ważne, żadne pytanie nie jest głupie. Cudowny człowiek.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Bardzo dobry człowiek i specjalista w swej dziedzinie. Miła, dobra, ludzka, otwarta na człowieka, serdeczna. Bardzo pomocna i troskliwa, zaangażowana w dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Dorotea

lek. dent. Mirosław Gorbacz

św. Rocha 10 (DH Pasaż) lok. 205
15-879 Białystok

Najlepszy dentysta w Bialymstoku i okolicach. Jestem pacjentem of 25 lat. Jakosc pracy nieporownywalna z innymi. Koronki i wypelnienia trzymaja siepo 20lat.

lekarz Małgorzata Bagińska

Laryngolog

DERMA-MEDICA
Bema 2/103
15-369 Białystok

Chodzę na wizyty do p. doktor od kilku lat. Nie zmieniła bym jej na żadnego innego laryngologa. Sądzę, że 50zł nie jest wygórowaną ceną za wizytę zwłaszcza, że unikam czekania na swoją kolejkę w zatłoczonych korytarzach.

lek. dent. Bożena Kossakowska-Grzesiak

PRIMADENT
Witosa 36 lok. 120
Białystok

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną i wzbudza zaufanie. Była to moja kolejna wizyta. Nie ma problemu z kontaktem i ewentualną poprawką. Ogólnie miła atmosfera w przychodni, polecam.

lekarz Wendmu Ayano-Meskele

Interhem Opieka Hospicyjna
Władysława Broniewskiego 4
15-748 Białystok

kompetentny,uprzejmy,sumienny,godny polecenia , bardzo duża wiedza medyczna,zawsze uśmiechnięty i miły
Opinia dodana przez: Honorata

dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

al. Piłsudskiego 20/1
15-308 Białystok

Serdecznie NIE POLECAM, w nagłej sytuacji, zachęcona fantastycznymi opiniami postanowiłam zasięgnąć porady u Pana doktora. Nieco załamana gdyż nikt wcześniej nie był w stanie mi pomóc myślałam że lekarz z tak ogromnym doświadczeniem przynajmniej nakieruje mnie na jakiekolwiek "tory" w kierunku wyzdrowienia...Niestety, z uwagi że sytuacja wystąpiła dość nagle nie miałam możliwości umówienia się na wizytę (Pan doktor przyjmuje 2 dni w tyg. od 15 do 19 i tylko w ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Pytko

Ginekolog, USG

Broniewskiego 4
15-792 Białystok

Odradzam. Do Pani dr trafiłam kontrolnie. Stwierdziła u mnie nieregularne miesiączki (23,25,27,24) oraz nadmiar testosteronu (na oko). Kazała zrobić wyniki których nie potrafiła odczytać (labolatorium usk), kazała zrobić w innym labolatorium które ma europejskie normy ale już biorąc duphaston który jak stwierdzila jest mi bardzo potrzebny bo bez niego mogę mieć trudności z zajsciem w ciążę albo mogę poronić. Wyregulowała mi miesiączki do 26 dni. Zaniepokoiło mnie plamienie które miałam ...

dr n. med. Jadwiga Peczyńska

Diabetolog

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
Zamenhofa 10/20
15-435 Białystok

Bardzo krótka wizyta. Postawiona diagnoza, ale brak wytłumaczenia czym jest choroba, co mam teraz robić. Ustawiona wizyta za pół roku bez czekania, czy jestem dyspozycyjna w tym czasie. Wyszłam bez świadomości czym jest choroba, jak mam teraz postępować przez następne pół roku?

dr n. med. Dorota Średzińska-Kita

Okulista dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Bardzo dobry specjalista,moja corke leczy od 12 lat,rozpoznala chorobe i zrobila jej dwie operacje na zeza,efekt widac,i kiedy corka opowiada np.swoim kolezankom,ze miala zeza i dwie operacje to jej nie wierza,co prawda wada w oku jest,ale jest mniejsza,jest pod kontrola i czeka ja laserowe usuniecie wady.Bardzo polecam.Dzieki P.doktor moja corka nie zakrywa juz wlosami oka.Dziekuje.

Danuta Rutkowska-Rogacz

Alergolog dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Białystok

Pani doktor nawet nie obejrzała dziecka. W dodatku była bardzo nieuprzejma i opryskliwa. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Ewa Lachowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Eva-dent
Kołłątaja 26
15-774 Białystok

Chciałbym serdecznie podziękować Pani dr Ewie za pomoc i umiejętne pokierowanie leczeniem mojego zęba. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Julia Strumiło

Lekarz rodzinny

Białystok

Pani Doktor z pewnością zasługuje na najlepsze opinie. Wykwalifikowana, kompetentna a przy tym bardzo miła i zawsze uśmiechnięta. Bardzo dobry lekarz. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: ZBIGNIEW K.

dr n. med. Ziemowit Ziętkowski

Alergolog

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

najsympatyczniejszy lekarz jakiego kiedykolwiek miałam okazję poznać... żeby większość lekarzy była taka jak on żaden pacjent nie miałby obawy pójść do lekarza

Maria Orłowska

ulica Ogrodniczki 64
15-763 Białystok

Pani doktor jest przemiłą osobą, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Poszłam zbadać wzrok bo myślałam, że już muszę myśleć o okularach jednak uspokoiła mnie i odradziła kupowanie na wyrost skoro wady nie mam a oczy jedynie wymagają częstszego odpoczynku od pracy przy komputerze.

lek. dent. Marcin Rutkowski

Komarowa 50
15-682 Białystok

Trafiłam do lekarza z polecenie i wiem że był to trafny wybór. Pan Doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Grzegorz Mrugacz

Parkowa 8
15-224 Białystok

Sympatyczny, z poczuciem humoru, dużo droższy od innych lekarzy, ale cudotwórcą nie jest. Mam po latach żal, że niedokładnie zoperował u mnie mięśniaki macicy - myślę że to mogło przesądzić o niepowodzeniu in vitro. I zabrakło go w momencie być może najważniejszym - przy transferze zarodka. Jako pacjentka najsłabiej rokująca z powodu wieku, na transfer zostałam zaproszona jako ostatnia tego dnia. W efekcie po 20 minutach nakazano mi opuścić łózko ...

dr n. med. Marek Dąbrowski

ulica Przejazd 2A/203
15-430 Białystok

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Lekarz wykonał badanie kolposkopi, badanie wykryło schorzenie, którego nikt wczesniej nie zauważył,czuje się zaopiekowania i gruntownie przebadana.Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Monika

dr JarosŁaw Łuczaj

Laryngolog

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Z wielką przyjemnością chciałabym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z Panem Doktorem. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, którą otrzymałam podczas moich wizyt. Pan Doktor wykazał się nie tylko doskonałą wiedzą medyczną, ale także empatią i zrozumieniem. Z czystym sumieniem polecam Pana dr Jarosława Łuczaja wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości opieki medycznej.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Zbigniew Kossakowski

Lekarz rodzinny

Gabinet lekarski o Specjalizacji Endokrynologia Jolanta Szczepańska Kostro
Siewna 2
15-182 Białystok

Bardzo dobry i komptentny lekarz.Godzien polecenia.Dokladnie tlumaczy przyczyny dolegliwości.Od lat korzystam z jego rad.
Opinia dodana przez: Wiesław