Lekarze Białystok

dr n. med. Bogusław Żywalewski

Sienkiewicza 81/3 lok. 209
15-003 Białystok

Wstyd mi za osobę, która ocenia lekarza po trzęsących się rękach, czego nie zauważyłam przy żadnej wizycie. Lekarz bardzo kompetentny z dużym bagażem doświadczeń. Chodziłam od kilkunastu lat do różnych lekarzy, żaden nie potrafił postawić właściwej diagnozy. Przez 4 lata nosiłam soczewki, których nie powinnam nosić i wydawałam tylko zbędnie pieniądze. Miałam źle dobrane okulary przez co zaczęła mi się pogłębiać wada zdrowego oka. Doktor przy pierwszej wizycie zdiagnozował wadę ...
Jetem właśnie piec dni po operacji kregosłupa,ktOrą przeprowadzili pan dr. PAWEŁ PIEKARSKI i pan dr KOZŁOWSKI .Szukajac przed operacją opini na temat specjalisty neurochirurgi czesto spotykałem się z nazwiskiem pana doktora lecz nigdzie nie było opini na temat umiejetnosci i sposobu leczenia owego lekarza.Zatem powiem wam ze jak najbardziej polecam leczenie u tego lekarza ,profesjonalne podejscie do pacjenta,wysokie umiejetnosci neurochirurgiczne,miły ,zyczliwy człowiek i na prawde bardzo dobry lekarz ,to kilka ...

dr hab. n. med. Janusz Badurski

Reumatolog

Centrum Osteoporozy i Chorób Kostno-stawowych J.Badurski sp.j.
Waryńskiego 6/2
15-472 Białystok

To przemyślana decyzja - leczę się u prof. 25 lat i dzięki temu w pełni funkcjonuję. Należy konsekwentnie stosować się do zaleceń i wtedy z RZS można normalnie żyć realizując się zawodowo.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Iwona Witecka-Nalewajek

NZOZ Ośrodek Okulistyczny Tęczówka Iwona Witecka-Nalewajek Poradnia Okulistyczna
Węglowa 6
15-121 Białystok

mila dobrze wyjasnia chorobe trafnie diagnozuje

dr Zofia Boroń

Onkolog

centrum onkologii
ul. Ogrodowa 12, 15-027 Białystok
15-161 Białystok

Nie polecam Pani doktor leczyła mojego tatę i niestety nie mogę potwierdzić,że jest lekarzem z powołania

dr Piotr Ostapowicz

Ortodonta

GABINET ORTODONTYCZNY PIOTR OSTAPOWICZ
Dojnowska 23
15-567 Białystok

Po przyjściu do gabinetu widać, że Ortodoncja to pasja Doktora. Można zadać Doktorowi milion pytań, a on cierpliwie na każde odpowie. Fachowa, rzetelna wiedza. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Nie naciąga na kasę. Nie przedłuża noszenia aparatu. Opiekuje się pacjentami wiele lat po zdjęciu aparatu, już nieodpłatnie. Pacjent nie jest dla niego kolejną osobą, z której można ściągnąć pieniądze, tylko faktycznym pacjentem, który szuka pomocy i któremu trzeba zapewnić opiekę ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Barbara Popławska

Laryngolog

Prywatny Gabinet Laryngologiczny LAR-MEDICA dr n.med. Barbara Popławska
Edukacyjna 1B
15-597 Białystok

dr Barbara Popławska - LARYNGOLOG - polecam wszystkim. Jest kompetentna w swoim zawodzie. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, aby dokładnie zbadać, wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia. W kontakcie z pacjentem jest uprzejma i wzbudza zaufanie. Moim zdaniem jest lekarzem na " 6 ", dlatego polecam wszystkim, nie tylko znajomym.

lek. dent. Joanna Safiejko

15-187 Białystok

Trafiłam niedawno do pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą, leczenie przebiega szybko i sprawnie. Umówiłam się już na kolejną wizytę. Gorąco polecam panią doktor. Ania
Opinia dodana przez: Ania

dr hab. n. med. Wojciech Sobaniec

Neurolog

Gliniana 14
15-068 Białystok

Postawił diagnozę wyłącznie na podstawie wywiadu. Nie zlecił żadnych badań i od razu przepisał leki o silnym działaniu na układ neurologiczny. Poza tym skontaktowanie się z lekarzem graniczyło prawie z cudem a gdy w końcu mi się to udawało to wysilał się na tyle,że recepty przysyłał mi pocztą.
Opinia dodana przez: Perlita
Ja bardzo polecam pania doktor Sadowska moja ciaze poprowadzila bardzo dobrze jest sympatyczna spelnila moje oczekiwania poswiecila mi duzo czasu wzbudzila moje zaufanie jest osoba kompententna i moje malenstwo dlatego ur sie zdrowe chodz ja jestem osoba niepelnosprawna mowila mi co mam jesc i caly czas mowila mi ile dziecko wazy ile ma wzrostu jak serduszko bije i wszystko dobrze sie skonczylo u mnie moj synek jest adoptowany przez inna ...

Katarzyna Jachimowicz

Lekarz rodzinny

Raginisa 87/2
Białystok

nie polecam nikomu tej przychodni, lekarze często się zmieniają i jak zachodzisz na kontrol do przychodni sa juz inni niezainteresowani leczeniem.

mgr Marta Węcek

Psycholog, Psychoterapeuta

"Rozwój i psychoterapia"
Chrobrego 14/71
Białystok

Super pani Marta która bardzo pomogła mi w życiu ,pani słowa są również dla mnie mądrością którą powtarzam dla innych.z całego serco polecam.
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Barbara Bielawska

szpital MSWiA
Fabryczna 27
Białystok

Bardzo kompetentna, solidna i terminowa. Wykonane wypełnienia są estetyczne i starannie wykończone.
Opinia dodana przez: Zenon Gerent

lekarz Mirosława Badysiak-Siwicka

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Byłem u Pani stomatolog na kilku wizytach i jak do tej pory jestem zadowolony. Polecam tą osobę jak fachowca.

Robert Pogorzelski

Neurolog

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY
15-950 Białystok

Polecam przede wszystkim za bezinteresowne podejście do pacjenta, czas poświęcony choremu i zainteresowanie jego chorobą,
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Adam Bielaczyc

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna i Stomatologiczna" A. Bielaczyc
Kręta 56E/5E
15-345 Białystok

dr Bielaczyc to ortodonta godny polecenia. Specjalista w swoim fachu. Zęby proste, równe- warto było się męczyć nosząc aparat. Obecnie mam piękny uśmiech :) Jak najbardziej polecam !!!
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Maria Łazewska

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Przemiła lekarka, bardzo delikatna podczas badania, sprawia wrażenie bardzo dobrze zorganizowanej....

Wojciech Czubek

Lekarska Spółka Partnerska "CHIRURGIA"
Wołodyjowskiego 4 lok.U2
15-732 Białystok

Pana doktora Wojciecha Czubka poznałam w Szpitalu Wojewódzkim w Białymstoku, w którym miała mieć miejsce moja operacja. Wstępnie miał ją przeprowadzić inny lekarz ale ostatecznie przeprowadził ją dr Czubek. Operacja udała się i jak mi później powiedziano nie było żadnych powikłań, chociaż operacja należała do tych trudnych.W kontakcie Pan Doktor był bardzo miły. Polecam. Przy okazji chciałabym wyrazić bardzo pozytywną opinię o cały personelu Oddziału Chirurgii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym ...
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Adam Zdanowicz

Gabinet Ginekologiczny
Kard. St. Wyszyńskiego 8B/32
15-888 Białystok

Jestem zadowolona z wizyty. Uwazam ze dr. Zdanowicz jest kompetentny i zostalam przyjeta z empatia. Podczas wizyty dr. wszystko mi wyjasnil jasno i konkretnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Wojciech Karwowski

RTG, Ginekolog położnik

Zamenhofa 19
Białystok

POLECAM !!!! Prowadziłam trzy ciąże u doktora (czyli już sama ilość mów że jest dobrym specjalistą i godny zaufania)i nie wyobrażam sobie innego lekarza do prowadzenia ciaży , zawsze pomocny uprzejmy
Opinia dodana przez: monika