dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Kardiolog

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Zgłaszam się regularnie na ustalone wizyty i mam poczucie bezpieczeństwa - wiem, że jestem pod doskonałą opieką. Polecam każdemu szukającemu pomocy.

Lekarz, który od pierwszego kontaktu wzbudził moje zaufanie. Problemy pacjenta traktuje bardzo kompleksowo. Trzeba być przygotowanym na wizytę - znać swoje leki i potrafić opowiedzieć swoją historię. Pan Doktor unika nadmiaru skierowań na badania dodatkowe i do innych specjalistów, większość badań kardiologicznych wykonuje na miejscu. BADA PACJENTA, przyjmuje punktualnie w gabinecie szanując cudzy czas, nie lubi spóźnień. Efekty leczenia bardzo dobre - często wystarczy już sama rozmowa, żeby poczuć się lepiej. Bardzo polecam. Katarzyna, Chorzów

Katarzyna, Chorzów

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym i zawsze otrzymuję od nich podziękowania. Rrzadko kiedy czułam się tak komfortowo w czasie porady lekarskiej, poza tym nareszcie uzyskałam pomoc w moich licznych dolegliwościach. Bardzo cierpliwy, świetny fachowiec, bada i leczy kompleksowo, nie naraża pacjenta na zbędne badania i konsultacje. Aneta

Od 10-ciu lat jestem pacjentem dr K.Radwan. Tak wyobrażam sobie lekarza z powołania. Ogromna wiedza medyczna poparta doświadczeniem, trafne diagnozy przekazywane pacjentowi w sposób prosty i zrozumiały. Doktor Radwan potrafi słuchać a jednocześnie stanowczo egzekwuje zalecenia. Dzięki świetnie wyposażonemu gabinetowi większość badań wykonuje na miejscu. Przekonałem się ,że jest to lekarz lubiany przez pacjentów i ceniony przez środowisko. Będąc pod taką kontrolą czuję się bezpiecznie.

Bardzo dobry specjalista.Mąż leczy się od wielu lat u Pana Doktora .Po wędrówkach po gabinetach lekarskich od razu świetnie dobrane leki i dobre samopoczucie. Ja jestem pacjentką doktora od roku.Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.Polecam .Beata.

Lekarz z wiedzą i z powołaniem. Mimo, że czasem zwróci ostro uwagę pacjentowi, to robi to dla jego dobra. Poza tym - miły, sympatyczny, punktualny. Bardzo dobry specjalista. Organizuje kompleksową opiekę kardiologiczną, nie unika udzielenia pomocy również z zakresu całej interny. Zawsze polecam. Andrzej

Doskonały specjalista - kardiolog i internista, dobry człowiek z dobrym podejściem do chorego. Kompleksowa wizyta, najważniejsze badania wykonuje na miejscu, często już w cenie wizyty. Nie zaleca pakietu zbędnych badań dodatkowych. Przyjazna atmosfera w gabinecie. Rezultaty leczenia pozytywne i szybkie. Polecam!

Wspaniały człowiek, profesjonalna a zarazem rodzina atmosfera.Po wizycie od razu czułam się lepiej, jeszcze przed zażyciem leków. Moje obawy o stan zdrowia były nieuzasadnione. Pan dr. Radwan zmienił mi leki, zalecił kontrolne badania i jasno wytłumaczył o co chodzi. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Teresa

Byłem dzisiaj u Pana Doktora, przyjechałem specjalnie za namową kolegi z Londynu. Cały czas byłem leczony na dolegliwości serca , otrzymywałem pełno różnych leków, ale nikt nie wytłumaczył mi o co w tym wszystkimm chodz. Pan Doktor wykonał wszytskie niezbędne badania na miejscu w gabinecie, wytłumaczył mi istotę choroby i zalecenia. Już bez leczenia poczułem się lepiej. Spodziewam się dobrych efektów. Andrzej

Świetny kardiolog, wspaniały człowiek. Bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i jego rodziną. Szeroki zakres badań na pierwszej wizycie. Józef