Wspaniały lekarz, zaangażowany w leczenie . Uważnie słucha pacjenta i wyjaśnia wszystko, potem wyjaśnia sposób leczenia. Dziękuję i zdecydowanie polecam.

Wszystko elegancko i profesjonalnie.5+ za punktualne przyjęcie, lekarz naprawdę godny polecenia widać ze zna sie na rzeczy .polecam

Polecam. Pani Doktor jest rzeczowa, miła i ma rewelacyjne podejście do dzieci. Zbadała nasza córkę bardzo szczegółowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. W razie potrzeby wrócimy właśnie do niej!!

Nigdy nie miałam tak dokładnego badania laryngologicznego, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, a wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Lepiej nie mogłam trafić, szczerze polecam!

Pani Doktor posiada dużą wiedzę i zna się na tym co robi. Do tego bardzo sympatyczna kobieta, i konkretna. Zostałam potraktowana profesjonalnie i z szacunkiem.

Wizyta odbyła się punktualnie. Lekarz dokładnie przebadał dziecko. Pani dr Frączkowska była bardzo miła dlam córki czym szczególnie zaskarbiła sobie jej sympatię.

Moja pierwsza wizyta u p. doktor była bardzo pozytywna. Lekarz jest bardzo miły, rzeczowy, ma czas, wszystko tłumaczy. Polecam p doktor Krystynę Frączkowską

Z wizyty wyszłam bez uwag i wątpliwości. Fachowa opieka a diagnoza wynik badania i zalecenia przekazane w sposób zrozumiały i sympatyczny.

Nie wiem czy jest najlepszym lekarzem laryngologiem, ale z pewnością jest bardzo dobra. Wiele zawdzięczam pani doktor - miałam zupełnie niedrożne przewody zatok przynosowych i szczękowych - to ona zajęła się mną przeprowadziła zabieg oczyszczenia zatok i skierowała mnie do Szpitala gdzie miałam operację udrażniającą moje zatoki. Teraz czuję się jak nowonarodzona. Dziękuję Pani dr bo już nie wiedziałam co mam z tym robić.

Może i dobra diagnosta, ale przyjęła do siebie ,celem zbadania, moje dziecko i bardzo nieprofesjonalnie się z nim obeszła. Jeśli nie jest przygotowana do badania dzieci merytorycznie, to powinna to zastrzec. Jednak tego nie zrobiła. Namawiała mnie bym przytrzymała dziecko do badania siła, negocjowała, że zamiast mnie " przyjdzie duży pan i pani, którzy pomogą je przytrzymać". Wreszcie powiedziała, że moje dziecko "histeryzuje zupełnie bezpodstawnie", a tymczasem miało zasadność, ponieważ wcześniej miało nieprzyjemne badanie wziernikiem do nosa aż do krtani i pamiętała tę sytuację ( u tej samej pani, która jedyne rozwiązanie w przeprowadzeniu badania także zasugerowała trzymanie na siłę), Szkoda że lampka ostrzegawcza zapaliła mi się tak późno. Szczerze przestrzegam przed takim podejściem do dzieci.