Polecam. Pani Doktor jest rzeczowa, miła i ma rewelacyjne podejście do dzieci. Zbadała nasza córkę bardzo szczegółowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. W razie potrzeby wrócimy właśnie do niej!!

Nigdy nie miałam tak dokładnego badania laryngologicznego, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, a wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Lepiej nie mogłam trafić, szczerze polecam!

Pani Doktor posiada dużą wiedzę i zna się na tym co robi. Do tego bardzo sympatyczna kobieta, i konkretna. Zostałam potraktowana profesjonalnie i z szacunkiem.

Moja pierwsza wizyta u p. doktor była bardzo pozytywna. Lekarz jest bardzo miły, rzeczowy, ma czas, wszystko tłumaczy. Polecam p doktor Krystynę Frączkowską

Wizyta odbyła się punktualnie. Lekarz dokładnie przebadał dziecko. Pani dr Frączkowska była bardzo miła dlam córki czym szczególnie zaskarbiła sobie jej sympatię.

Nie wiem czy jest najlepszym lekarzem laryngologiem, ale z pewnością jest bardzo dobra. Wiele zawdzięczam pani doktor - miałam zupełnie niedrożne przewody zatok przynosowych i szczękowych - to ona zajęła się mną przeprowadziła zabieg oczyszczenia zatok i skierowała mnie do Szpitala gdzie miałam operację udrażniającą moje zatoki. Teraz czuję się jak nowonarodzona. Dziękuję Pani dr bo już nie wiedziałam co mam z tym robić.

Może i dobra diagnosta, ale przyjęła do siebie ,celem zbadania, moje dziecko i bardzo nieprofesjonalnie się z nim obeszła. Jeśli nie jest przygotowana do badania dzieci merytorycznie, to powinna to zastrzec. Jednak tego nie zrobiła. Namawiała mnie bym przytrzymała dziecko do badania siła, negocjowała, że zamiast mnie " przyjdzie duży pan i pani, którzy pomogą je przytrzymać". Wreszcie powiedziała, że moje dziecko "histeryzuje zupełnie bezpodstawnie", a tymczasem miało zasadność, ponieważ wcześniej miało nieprzyjemne badanie wziernikiem do nosa aż do krtani i pamiętała tę sytuację ( u tej samej pani, która jedyne rozwiązanie w przeprowadzeniu badania także zasugerowała trzymanie na siłę), Szkoda że lampka ostrzegawcza zapaliła mi się tak późno. Szczerze przestrzegam przed takim podejściem do dzieci.

Świetny lekarz, bardzo miła i bardzo lubiąca dzieci. Zawsze ma dobre słowo i uśmiech, choćby była bardzo zmęczona. Z synkiem chodzimy do Medixu już ok półtora roku, jesteśmy po usunięciu trzeciego migdałka i jest lepiej, doktor stara się unikać antybiotyków i wyleczyć małego pacjenta wszelkimi innymi metodami za co jestem jej wdzięczna, bo moje dziecko do wycięcia migdałka już się całkiem sporo antybiotyków wybrało. Polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza zarówno dla dziecka jak i dla osoby dorosłej. Jeden z niewielu lekarzy, którym ufam.

Byłam u Pani doktor w Centrum MEDIX na pl. Hirszfelda 17. Pani doktor to bardzo mądry lekarz, szybko stawia dobre diagnozy i skutecznie leczy. Ostatnio miałam problem z uchem, Pani doktor ma chyba rentgen w oczach, bo wystarczy ,że spojrzy i już wie co dolega. Po 2 dniach wróciłam do zdrowia

Doktor Frączkowska nie raz ratowała mnie z opresji. Pani Krysia jest przemiła i zna sie na rzeczy :) Przychodnia Medix jest odpowiednia dla wymagających pacjentów. Zaglądam do nich regularnie, i jestem zadowolona. Pani Doktor wie jak leczyć i jak traktować pacjenta!!!!!!!!!.