Recepcja bardzo miła, gabinet laryngologiczny posiada wszystko to co powinien posiadać każdy gabinet-jest bardzo nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt, a dr Frączkowska jest bardzo profesjonalna, miła i walczy z problemem chronicznego chrapania u mojego męża, na razie z dobrym skutkiem. Polecam !!!!

Dzięki pani doktor już kilka lat funkcjonuję bez problemów z górnymi drogami oddechowymi. To bardzo dobry specjalista. Zawsze kompetentna !!!POLECAM!!!

Super laryngolog :):):)Naprawdę świetny lekarz. Super podejście do dzieci. Można powiedzieć,że właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam panią dr Frączkowską.

dzięki Pani Frączkowskiej widzę spore postępy w leczeniu moich zatok przynosowych, w przeciwieństwie do paru innych "specjalistów", jakich odwiedziłam wcześniej. Cecylka

Pomimo tego, że byliśmy dopiero na jednej wizycie jesteśmy przekonani o profesjonalnym i indywidualnym podejściu oraz dbałości o pacjenta. Ze względu na problemy zdrowotne dziecka, miałam okazję odwiedzić paru innych lekarzy ale chętnie wrócę z dzieckiem pod opiekę właśnie tej lekarki.

Polecam tego lekarza. Bardzo kulturalne podejście do pacjenta. Pomimo że byłem u tej pani dopiero 3 razy. Duża troska o pacjenta

Pani doktor ma naprawdę bogate doświadczenie i ogromną wiedzę. Jestem pacjentką od jakiegoś czasu i bardzo sobie ją chwalę.

Bardzo sympatyczna kobieta, ma świetne podejście do dzieci i bardzo dobrze sobie z nimi radzi chociaż mój syn zawsze się wierci i nie daje sobie zajżeć do nosa :)) Pani dr zawsze ma na niego sposób

Bardzo polecam gabinet dr Frączkowskiej! To wysoce profesjonalna i niezwykle solidna w swojej pracy osoba! Polecaaaaam