Polecam Dr Frączkowską. Jest bardzo delikatna podczas badania, sprawia że badanie przebiega sprawnie i bez nerwów

Bardzo polecam gabinet dr Frączkowskiej! To wysoce profesjonalna i niezwykle solidna w swojej pracy osoba! Polecaaaaam

Świetny lekarz, mogę polecić z całego serca tą laryngolog. Każdy inny lekarz, rozkładał ręce, czy stawiał dziwne diagnozy, dopiero Pani Frączkowska podeszła do mojego dziecka profesjonalnie i dzisiaj syn może cieszyć się już zdrowiem.

Bardzo dobry lekarz, chodzę do niej do Medixu i jestem bardzo zadowolona. Mojego syna wyleczyła mi w ciągu tygodnia, zawsze jak coś się dzieje to doskonale trafia w leki. Bardzo miła i uprzejma. POLECAM!!

BARDZO DOBRA SPECJALISTKA,BYŁAM TAM Z DZIECKIEM I WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ MIŁO I WESOŁO. U DZIECKA PANI DOKTOR SZYBKO ZDJAGNOZOWAŁA PROBLEM. A MĄŻ PRAWDOPODOBNIE BĘDZIE NASTĘPNYM PACJENTEM. BARDZO MIŁA OBSŁUGA W RECEPCJI. POZDRAWIAM WSZYSTKICH - WŁADYSZEWSCY.

Najlepszy lekarz jaki prowadził nasze dziecko. Śmiało można Panią doktor polecić. Ja mam całkowite zaufanie do Pani doktor. Oprócz wiedzy ma bardzo dobre podejście do dzieci. Polecamy - rodzice Nikoli z Wrocławia.

SYMPATYCZNA, CIEPŁA, ROZMOWNA, WSZYSTKO WYJAŚNIAJĄCA. KORZYSTAM CZĘSTO Z WIZYT. POLECAM PANIĄ FRĄCZKOWSKĄ

Jeden z najfajniejszych lekarzy, jakich miałam okazję spotkać, miła i kompetentna. Wykonuje swoją pracę najlepiej, jak potrafi. Chciałam tylko dodać, że płukanie uszu pomogło. D Z I Ę K U J Ę.

Pani doktor Frączkowska jest niezmiernie doświadczonym specjalistą. Ratuje niejedno ludzkie życie !!!

miła i konkretna lekarka, dokładnie bada, dokładnie wytłumaczyła mi przebieg leczenia, który był czasochłonny bo miałam bardzo chore zatoki ale na szczęście mam już to za sobą. polecam