Świetna specjalistka, kompetentna wszystko wytłumaczy laikowi aż chce się wrócić do zdrowia! Polecam

Rewelacyjne podejście do dzieci. Terapia przeprowadzana w sposób nowatorski, i profesjonalny. POLECAM.

Duża wiedza oraz uprzejmość, wnikliwość i autentyczna troska o dobór właściwej terapii dla pacjenta. Po wielu miesiącach lecznia u różnych specjalistów, nareszcie zostałem prawidłowo zdiagnozowany i wyleczony. Polecem. Andrzej K.

Polecem.
Andrzej K.

Wysokiej klasy specjalista. Jako lekarz wysłuchałam wykładu Panoi Doktor na temat szumów usznych. Gratuluje wiedzy i umijetnosci jej przekazania. Maria Tokarska

Maria Tokarska

super lekarz, z tego co sie dowiadywalam jest tez pediatra, dlatego tym bardziej nalezaloby udac sie do pani dr z dzieciatkiem :)

co wiecej dodac? w pytaniach zawarte najwazniejsze informacje o lekarzu, swietny specjalista - POLECAM

co wiecej napisac, jestem bardzo zadowolana z wizyty u pani doktor.

co wiecej napisac, jestem bardzo zadowolana z wizyty u pani doktor.