dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Pan Doktor pomógł mi z zespołem cieśni nadgarstka, który skutecznie utrudniał mi pracę nie tyko przy komputerze. Teraz mogę normalnie pracować bez bólu i dyskomfortu. Polecam Pana doktora Tokarczuka

Bardzo się cieszę, że trafiłem na dr Tokarczuka bo pod jego opieką wracam do wcześniejszej sprawności, a miałem złamaną paskudnie rękę :(

wspaniały ortopeda, Pan doktor Krzystof Tokarczuk z Medixu doskonale radzi sobie z dziećmi, córka bardzo Go polubiła. polecamy

Chwalę sobie wizytę u Pana doktora. Ma miłe, profesjonalne podejście do pacjenta bez zbywania. Skierował na potrzebne badania tłumacząc od razu czego możemy się spodziewać. Uczciwe podejście !!!

Kompetentny, skuteczny, sympatyczny - pełny profesjonalizm, kultura osobista - godny polecenia chirurg ortopeda

Bardzo dobry lekarz ! polecam!! operowałam u niego kolano - zabieg był trudny ale lekarz się tego zadania podjął i efekt przerósł moje oczekiwania. Jeśli ktokolwiek będzie szukał specjalisty w dziedzinie ortopedii to polecam właśnie tego lekarza :)

do gabinetu pana doktora Krzysztofa Tokarczuka z Medixu na ul. Grabiszyńskiej trafiłem z polecenia i ja również zacząłem polecać go znajomym ! Znakomity lekarz – profesjonalista i pasjonat -czuć, że lubi to co robi, że jest autentycznie zaangażowany, że chce pomóc. Czułem że jestem w dobrych rękach i wszystko dobrze się skończy. Dziękuję Doktorze! Jednym słowem znakomity specjalista w swojej dziedzinie.

Byłam u Niego kilka razy i zawsze jest bardzo miły i sympatyczny z poczuciem humoru. Z leczenia jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Kinga

Na wizytę nie trzeba długo czekać, co jak dla mnie jest dużym plusem. Doktor posiada ogromną wiedzę. Widać, że jest on fachowcem w swojej dziecinie. Polecam serdecznie tego lekarza.

Kompetentny, dokładny a przy tym ciepły i sympatyczny człowiek. Jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam wszystkim .