dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

Na wizytę nie trzeba długo czekać, co jak dla mnie jest dużym plusem. Doktor posiada ogromną wiedzę. Widać, że jest on fachowcem w swojej dziecinie. Polecam serdecznie tego lekarza.

Dziękuję Panu Doktorowi za poradę. Wprawdzie przed Panem nie chodziłem po wielu specjalistach jednak z Pana porady jestem najbardziej zadowolony. Bardzo fajny i wypasiony gabinet. POLECAM.

Dr Tokarczuk to wspaniały człowiek, doskonały lekarz z dużym doświadczeniem i wspaniałą intuicją. Jest na każde zawołanie , nie licząc czasu, a przy tym cenowo przyzwoity.

Doktor kompetentny, bardzo szczegółowo bada i trafia z diagnozą i leczeniem. Polecili mi go znajomi wystawiając mu świetną opinię, którą potwierdzam w całości. Polecam - Romek M.

Ja leczę moje kolana w Medixie u dr Tokarczuka, polecam tego ortopedę serdecznie, jest delikatny i zna się na rzeczy, zawsze wychodzę zadowolona z gabinetu.

Pan doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Ma rewelacyjne podejście do dzieci oraz do rodziców którzy potrzebują wsparcia. Mam jak najlepsze zdanie o Nim.

Polecam bardzo gorąco, pełen profesjonalizm. Jest to przemiły lekarz, bardzo dokładny, rzeczowy i ma ogromną cierpliwość do pacjenta. Jestem zachwycona wizytą a biodro przestaje boleć.

Potrafi dać człowiekowi nadzieję gdy można ją dać.To dobry człowiek, życzliwy pacjentowi. Mam dla niego bardzo dużo szacunku i polecam Go każdemu z pełnym przekonaniem.

Bardzo się cieszę, że trafiłem na dr Tokarczuka bo pod jego opieką wracam do wcześniejszej sprawności, a miałem złamaną paskudnie rękę :(

Wspaniała postać medyczna. Doskonała robota. Dziękuję !! Żadnych powikłań. Pozdrawiam i życzę Panu dalszych sukcesów. Gorąco polecam Pana Doktora. Fachowiec najwyższej klasy.