Lekarze Laryngolog dziecięcy Warszawa

Alergolog, Laryngolog

Klinika Laryngologii Wojskowy Instytut Medyczny
ul. Szaserów 38; Warszawa
04-141 Warszawa

Polecam serdecznie, bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu czułam się zrozumiana i wysłuchana lekarz na spokojnie mnie zbadał i od dziś zaczynam przepisaną kurację.

dr n. med. Piotr Rapiejko

Laryngolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Doktor pracuje bardzo sumiennie i starannie wykonuje swoją pracę. Chętnie odpowiada na pytania i tłumaczy prostymi słowami zagadnienia. Ma dobry kontakt z pacjentem.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Ireneusz Kantor

Laryngolog, Audiolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Świetny specjalista, najlepszy lekarz od chorób uszu,od postawienia diagnozy w ciągu 2 miesięcy byłam zoperowana przez doktora.Jestem niesamowicie profesorowi wdzięczna ,serdecznie polecam Pana profesora Rosa Agnieszka
Opinia dodana przez: Agnieszka

prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński

Przychodnia Lekarska
Konwiktorska 3/5
00-217 Warszawa

Jako pacjent nie polecam Kajetan. Sześć lat temu zaczęłam tracić słuch w jednym uchu. Lekarz z Włocławka zbagatelizował sprawę, mimo iż byłam prywatnie. Nie podjął właściwego/standardowego leczenia przy nagłej głuchocie. Do Kajetan trafiłam ok. roku później. Usłyszałam, że już jest za późno na próbę ratowania ucha. Ok. Martwego nie wskrzesi. Co pół roku jeździłam na wizyty kontrolne - żadnych szczegółowych badań mi nie robili. Na ostatniej wizycie lekarka się pyta: ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Krystyna Kizler-Sobczyk

Laryngolog, Otolaryngolog

Gabinet
Warszawa

Swietny specjalista, bardzo dobry kontakt z dziecmi, delikatnie badała mojego syna. Zawsze mnie stresuje badanie dziecka ze względu na różne przejścia ze specjalistami. Tutaj obyło się sprawnie i co najważniejsze bez płaczu dziecka

lekarz Dagmara Kenig

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

Bardzo miła pani i bardzo pomocna. Przede wszystkim chciała mi pomóc, a nie wcisnąć mi jak najwięcej leków do kupienia.

lek. med. Maciej Wrona

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Szybka, a co najważniejsze, skuteczna diagnoza.
Opinia dodana przez: ppaslawski

prof. dr hab. n. med. Ewa Wójcikiewicz-Osuch

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3
00-545 Warszawa

Pani Profesor to świetny specjalista. Potrafi się zając pacjentem zarówno w przypadku zwykłego przeziębienia jak i cięższych przypadków. Leczę się u niej już od kilku lat.
Opinia dodana przez: Mateusz
Miałam spore problemy z zapaleniem ucha, non stop nawracający ból.. kazdy lekarz zaglądał na sekundkę do ucha stwierdzał płyn albo jego brak i wypisywał jakieś tabletki albo krople które nie działały. Dopiero doktor Brzost zajął sie problemem "od nosa po ucho" - okazało sie ze w wieku 26 lat mam 3 migdał, ktory należy wyciąć i do tego skrzywiona nieco przegrodę nosową którą nie transportuje dostatecznie dużo powietrza przez jej ...

lekarz Maria Dobkowska

al. Reymonta 23 lok. 131
01-840 Warszawa

Szanowni państwo informuję, że z dniem 1.6.2019 zakończyłam praktykę. Dziękuję wszystkim i pozdrawiam, Maria Dobkowska
Opinia dodana przez: Maria Dobkowska

lekarz Halina Więckowska

Prosta 2/14 lok. 78
Warszawa

bardzo troskliwa, kompetentna, zaangażowana poza tym sympatyczna... Lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec!
Opinia dodana przez: paweł

dr n. med. Michał Michalik

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E
00-112 Warszawa

Chciałabym bardzo przestrzec wszystkich potencjalnych, naiwnych pacjentów (a dla dra Michalika raczej "petentami"), czyli takich jak ja, przed kliniką MML i doktorem Michałem Michalikiem. Do tej pory odwiedziłam już chyba kilkanaście laryngologów (nie tylko z Warszawy) i ostatecznie trafiłam do dra Michalika. Nie ukrywam, że opierałam się także na opiniach znalezionych w internecie... To był najpoważniejszy błąd w całym moim leczeniu. Ale do rzeczy. Od wielu już miesięcy (w zasadzie ...

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

Centrum Medyczne Starówka
Warszawa, ul Konwiktorska 3/5
00-217 Warszawa

U pana doktora byłam niedawno pierwszy raz. Oceniam bardzo pozytywnie. Pan doktor do mojego problemu podszedł fachowo. Acha!!! i musze to napisać- Pan doktor ma piękne dłonie

prof. Katarzyna Czerniakow

Laryngolog dziecięcy, Pediatra

Poradnia Rodzinna
Warszawa

Pani lekarz była bardzo miła i rzeczowa. Bez problemu wystawiła też dla mojego syna potrzebne zaświadzenia na podstawie przedstawionej dokumentacji medycznej. Widać było, że zależy jej, aby synowi pomóc w jak najszerszym zakresie. Lekarz z powołania. Dziękuje raz jeszcze!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Tomasz Zaborowski

Obrońców 7
Warszawa

Bardzo sympatyczny lekarz, wszystko wytłumaczył, operację przegrody przeprowadził profesjonalnie, wszystko w nalepszym porządku. Podczas wyjmowania płytek, delikatnie, bezpoleśnie, fachowo. Zna się bardzo na swojej pracy, polecam.

dr n. med. Marek Krajewski

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Krajmed
WAŁBRZYSKA 11, C.H.LAND
Warszawa

Jestem profesorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, emerytowanym kierownikiem Zakładu Histologii. O istnieniu Centrum Nowoczesnej Laryngologii Krajmed dowiedziałem się przypadkiem – kolega laryngolog poradził mi zrobienie tomografii komputerowej zatok – tylko w Krajmedzie był wolny termin następnego dnia po telefonie.. Uprzejmy technik obsługujący aparat pokazał mi, to zapewne grzeczność profesjonalna, jak wyglądają moje zatoki a dr n. med. Marek Krajewski tak je opisał: obustronne zmiany zapalne zatok czołowych, szczękowych, sitowia przedniego, sitowia ...
Opinia dodana przez: Stanislaw

dr Adam Gałązka

Laryngolog, Wizyty domowe

Laryngologia- wizyty domowe
Warszawa

Bardzo kompetentny i uprzejmy. Dr Gałązka ma bardzo dobre podejście do dzieci, potrafi świetnie wytłumaczyć dziecku co będzie robił i dlaczego. Gorąco polecam!
Jestem bardzo szczęśliwa, że Pan dr mnie zbadał. Uspokoił, doradził, porozmawiał, wyjaśnił wszystko krok po kroku. Jasno i wyraźnie wytłumaczył genezę mojego schorzenia, nikt mi tak tego nie przedstawił. Teraz wiem czego się wystrzegać, czego unikać. Słowa Dr zostały mi głęboko w pamięci. Brakuje takich lekarzy, którzy wiedza jak leczyć i czym leczyć, którzy nie tylko wydadzą świstek i narrra, ale i porozmawiają z pacjentem. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: ANNA

lek. med. Maciej Kotra

Laryngolog, Otolaryngolog

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

Tekarz to jakiś jeden wielki żart. Trzeba czekać pod gabinetem godzinę czasy, żeby łaskawie się zjawił. Mowa o przychodni w Markach. Panie pracujące w rejestracji wcale nie są zdziwione. To podobno normalne u doktora, że wizyta trwa 10minun a czeka się godzinę.. nie polecam. Ten człowiek nie traktuje poważnie pacjentów.

dr n. med. Marian Wodyk

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Leciwy, doświadczony doktor laryngolog, który bez problemu zdiagnozował chorobę uszu oraz przepisał odpowiednie środki lecznicze. Dodatkowo zatroszczył się o przeprowadzenie kompetentnego wywiadu, jak i badania kontrolnego nosa. Otrzymałam wyczerpujące informacje dotyczące leczenia. Na wizytę zostałam przyjęta bardzo szybko, zapamiętam ją jako przeprowadzoną fachowo, a Pana doktora Mariana Wodyk jako człowieka życzliwego, doświadczonego profesjonalistę w swojej specjalizacji. Z czystym sumieniem polecam. Jedyny minus wizyty, to koszt 100zł.