Lekarze Lekarz medycyny pracy Lublin

dr Anna Jakubaszek-Pałacha

Farmed
Koryznowej
20-950 Lublin

Gdyby można było dać 10 gwiazdek, dałabym je.... Pani Doktor jest fachowcem w swoim zawodzie- konkretna, kompetentna, wyrozumiała, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, same zalety, zero wad. Często zostaje po godzinach, gdy przychodnia powinna już być zamknięta, poświęca siebie dla pacjentów. Ale robi to chyba z satysfakcją , bo nigdy nie dała odczuć, że ma już dosyć. Cała rodziną leczymy się u Pani Doktor już 18 lat, nigdy nie widziałam jej złej ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Andrzej Woliński

Internista, Lekarz rodzinny

Ośrodek Dializoterapii
Witolda Chodźki 2
20-093 Lublin

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Bardzo wnikliwy i dokładny, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam!
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Grazyna Chagowska

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem, jakiego znam. Nie tylko ogromna wiedza medyczna i doświadczenie, ale i życzliwość, uprzejmość i dobroć to jej cechy.

lekarz Robert Jaskowiak

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ
Leona Kruczkowskiego 21
20-468 Lublin

Bardzo porządny anastezjolog, chociaż jak mówi, że "robił to już ze dwa razy" , to śmiało można przy nim "iść pod nóż". Pozdrawiam i dziękuję. Kuć Jerzy.
Opinia dodana przez: Jerzy Kuć

lekarz Leokadia Dąbska

Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Feel care, sympathy, warmth and respect. I am lucky to have such a doctor. Poczuj troskę, współczucie, ciepło i szacunek. Mam szczęście, że mam takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Ihor

Joanna Stefaniak

Centrum Medyczne Luxmed
Lublin

Bardzo profesjonalna pani doktor. Jak trafiłam do niej pierwszy raz, byłam zdziwiona wywiadem i badaniami jakie przeprowadziła. Niby powinny być standardową procedurą, jednak żaden inny lekarz ogólny nigdy mnie tak nie badał. Bardzo dokładna, uprzejma, cierpliwa. Rzetelna. Polecam

lekarz Tomasz Stępień

Internista, Anestezjolog

Mełgiewska 7/9 BL.1/54
20-209 Lublin

Cenie u Pana doktora poswiecany czas i kompetencje. Tłumaczy dokładnie działaniu leków, wyjaśnia jasno i prosto wszystkie niejasnosci i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Monika Smolak-Wilhelm

Gabinet
Lublin

Wspaniała Pani doktor z ogromnym powołaniem wiedzą i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Pani doktor odkąd pamiętam jako jedyna z nielicznych potrafi postawić słuszną diagnozę, słucha pacjenta. Jest rozważnym lekarzem z ogromną wiedzą Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Bernadetta

lek. med. Elżbieta Makohoń-Wiadrowska

Jana Pocka 3/2
20-442 Lublin

Najlepsza z najlepszych! Wzór człowieka i lekarza w jednym. Pani doktor to lekarz z prawdziwym powołaniem, kulturą osobista na wysokim poziomie, wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Wspaniałe podejście do dzieci i sposób prowadzenia wizyty sprawia, że z gabinetu wychodzi się zadowolonym. Nigdy Nas nie zawiodła i nie zostawiła bez pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja Anastazja

lekarz Elżbieta Kotyrba

Lekarz rodzinny, Pediatra

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

To świetny lekarz i -co równie ważne, wspaniały człowiek. Od wielu lat Pani Elżbieta leczy mnie i całą moją rodzinę. Zdarzały się przypadki, że pomogła o wiele skuteczniej niż lekarze szpitala klinicznego. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Grażyna Górska-Kłos

ul. Jana Kiepury 11
20-838 Lublin

Wyjatkowa osoba. Dawno juz nie spotkalam takiego dobrego, madrego lekarza. Dla niej liczy sie przede wszystkim i ponad wszystkiem dobro pacjenta. Polecam i dziekuje losowy, ze poznalam taka wyjatkowa osobe
Opinia dodana przez: Marta

Internista, Lekarz rodzinny

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Chciałabym podziękowac doktorowi za udzielenie fachowej pomocy dla mojej rodziny.Krzysztof Karaś lekarz który wszystko objaśni udzieli odpowiedzi na pytania a co najważniejsze postawi dobra diagnoze . Dziękuje bardzo fajnie że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan Krzysztof Karaś.
Opinia dodana przez: Jolanta

Dorota Czajka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Anagenesis
Męczenników Majdanka
Lublin

Bardzo dobry lekarz - z doświadczeniem i dużą wiedzą. Indywidualnie traktuje każdego pacjenta, poświęca mu sporo czasu. Wszystko cierpliwie tłumaczy.

lekarz Barbara Żmurowska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Widomski

ulica Turkusowa 12/10
20-572 Lublin

Kompetenty, godny polecenia,sympatyczny. Dokładnie wyjaśnia i tłumaczy .Skuteczne leczenie.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Patrycja Tokarzewska

Miomed
ul. Kawaleryjska 10/2
20-550 Lublin

Pełen profesjonalizm. Byłam w zeszłym tygodniu u doktor na konsultacji , siedziałam w gabinecie 50 minut . Pani doktor pytała o wszystkie moje choroby, leki a przyjmuje ich sporo. Bardzo dokładna, dociekliwa a przy tym niezmiernie mila. Czuje się u niej bardzo bezpiecznie.
Opinia dodana przez: anita

lekarz Marcin Kolasa

Lekarz sportowy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Świetny specjalista, fachowy i zabawny zarazem - nawet na sali operacyjnej potrafi rozładować sytuację :) szczerze mogę go polecić każdemu pacjentowi.

mgr Marcin Kwiatkowski

Lekarz sportowy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłem na wizycie u tego Pana raz w Luxmedzie - przez przypadek. Pomijając rzeczową i miłą obsługę - Pan Kwiatkowski wywarł na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Polecam