Lekarze Lekarz medycyny pracy Lublin

Lekarz sportowy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Byłem na wizycie u tego Pana raz w Luxmedzie - przez przypadek. Pomijając rzeczową i miłą obsługę - Pan Kwiatkowski wywarł na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Polecam

mgr Dariusz Apczyński

Chiropraktyk, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

lekarz Alina Małmyszko-Czapkowicz

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

NZOZ Poradnia Zdrowia KUL
20-950 Lublin

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, sympatyczny i komunikatywny. Mi Pani Doktor bardzo pomogła. Szczerze polecam

dr n. med. Dariusz Skal

Przychodnia MSWiA
Spokojna 5
Lublin

Bardzo kompetentny,uprzejmy.Polecam innym pacjentom,naprawdę warto.Wizyta domowa to forma bardzo wygodna dla pacjentów i niedroga.
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Monika Dańko

"GŁUSK-MED" Spółka Partnerska Lekarsko-Pielęgniarska
Zdrowa 14
20-383 Lublin

Bardzo wysokiej klasy fachowiec w swoim zawodzie.Wysoka kultura kontaktu z pacjentem.Zawsze dokonana wizyta o umówionej godzinie w gabinecie przychodni.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Tomasz Kazimierczuk

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Bardzo sympatyczny, serdeczny, spokojny, kulturalny lekarz, a jest to pożądana cecha zwłaszcza w pierwszym kontakcie w karetce. Serdecznie polecam i dziękuję.

dr n. med. Zdzisław Brzeski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Lekarz który naprawdę potrafi dać pacjentowi poczucie opieki. Zdecydowanie mogę go polecić każdemu. I mimo to że już dawno powinien być na emeryturze, cały czas pomaga chorym.

lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet
Lublin

Wspaniała lekarka godna polecenia, bardzo życzliwa, szczegółowo dopytuje o objawy, wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy, kieruje na dodatkowe badania, wszystko tłumaczy i skutecznie leczy. Ja trafiłam do Pani Dr przypadkiem ale okazała się świetnym kompetentnym i bardzo zaangażowanym lekarzem a w dzisiejszych czasach trudno takiego lek. znaleźć. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Józef Mróz

Lekarz rodzinny

Przychodnia POZ Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "VIVAMED" s. c.
Róży Wiatrów 1
20-468 Lublin

Byłam u czterech specjalistów, ale nic mi nie pomogli,traktując moje dolegliwości, przez które mam kłopoty z chodzeniem, powierzchownie, lub kierując od razu na operację i wielomiesięczne unieruchomienie. Dopiero dr Józef Mróz podszedł do mojej choroby inaczej i wypisał zabiegi fizykoterapii, które powinny mi pomóc. Nikt dotąd nawet nie pomyślał, żeby iść tą drogą. mam nadzieję, więc szkoda czasu na tamtych lekarzy, bo jest empatyczny Dr Mróz, który pochyla się nad ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Włodzimierz Gaworczyk

Przychodnia przy ul.Langiewicza
Lublin

doskonały lekarz - bardzo profesjonalny i życzliwy!

lekarz Stanisława Guślińska-Skruch

Lekarz medycyny pracy, Pulmonolog

Lublin

Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście do pacjenta, dobre rozpoznanie choroby.

lekarz Jadwiga Czarnota

Twój lekarz
Lublin

Pani doktor jest nieoceniona. Dzięki Pani doktor mama nie cierpi, stan jej zdrowia zdecydowanie się poprawił, nie musi już spędzać wielu tygodni w szpitalu.Wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z olbrzymim doświadczeniem. Serdeczne podziękowania dla Pani doktor składa wdzięczna córka i synowa 86 letniej pacjentki z ul.Pawiej.
Opinia dodana przez: Hanna
Bardzo życzliwie podeszła do chorej żony a również kompleksowo zajęła się przebadaniem mego stanu zdrowia. Tłumaczyła mi jak postępować i opiekować się żoną, co wyjaśniło mi wiele wątpliwości. Osobiście polecam .
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Anita Nogalska

FAMILIA NZOZ
Juranda 8
20-629 Lublin

NASZA KOCHANA PANI DOKTOR OD 20 LAT. ŻADNEMU LEKARZOWI NIE WIERZYMY JAK JAK JEJ! Wspaniały lekarz i człowiek! Bardzo wysoka kultura osobista i empatia! Szeroka wiedza medyczna, doświadczenie jako lekarz i psycholog- potrafi dodać wiary, otuchy. Zawsze uprzejma, łagodna, wyrozumiała i cierpliwa. Jej podejście do pacjentów to ewenement! - każdy uważa, że tylko jego traktuje tak wyjątkowo; wiem, bo rozmawiałam z wieloma jej pacjentami. Każdemu okazuje tyle serca i pochyla ...
Opinia dodana przez: Monika S

lekarz Mariusz Jojczuk

Lekarz medycyny ratunkowej

ul. Bełżycka 52a
20-750 Lublin

Lekarz godny polecenia. Poświecił dużo czasu na analize historii choroby i dokładny wywiad. Zastosował leczenie farmakologiczne od razu bez przeciągania na kolejne wizyty. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczył, jest bardzo uprzejmy i kulturalny a jednocześnie po prostu sympatyczny.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Anna Borowiecka-Dąbrowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

Pani doktor swietny specjalista przez dwa tyg. Chodzilam z synkiem po roznych lekarzach mial wysoka goraczke przez 2tyg i kaszel bardzo silny i nikt nie wnikal w jego chorobe sadzac ze to zwykle przeziebienie a Pani doktor szybko zareagowala i dzieki ktorej moj synek trafil do szpitala i jak sie okazalo z obustronnym zapaleniem pluc. DziekujemyPani doktor i polecamy z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mariusz Sałamacha

Lekarz med. paliatywnej, Lekarz rodzinny

Hospicjum dla dorosłych
Bernardyńska 11 a
20-109 Lublin

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w swoim zawodzie, człowiek o "wielkim sercu" rozumiejący potrzeby pacjenta na każdym etapie jego choroby. Moja ciężko chora teściowa życzyła sobie tylko tego pana doktora. Za wszystko bardzo, bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ewa Cięszczyk-Cieszko

Twój lekarz
lublin rozy wiatrow
20-468 Lublin

lekarz godny polecenia,kompetentna, zawsze wysłucha,szkoda tylko że została zwolniona i nie można dalej się leczyć, zostaly same konowały w przychodni,a szkoda bo była to bardzo dobra Pani doktor,pomogła mi w wielu chorobach i dużo jej zawdzięczam
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Teresa Dobrzańska-Pielichowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Rodzinna w Lublinie
Relaksowa 27/U1
20-819 Lublin

Niestety nic dobrego na temat tej Pani nie jestem w stanie powiedzieć. Odmawia przyjęcia chorego dziecka, bagatelizuje objawy choroby, spóźnia się z wypisywaniem recept. Po teleporadzie, gdzie nie chciała zbadać chorego rocznego dziecka, musiałam czekać 3 dni na wystawienie recepty. Dziecko gorączkowało do 39 stopni, musiałam szukać pomocy u innego lekarza.

lekarz Krzysztof Gustaw

Lekarz rodzinny, Internista

Lublin

bardziej niekompetentnego lekarza w życiu nie spotkałam. zero szacunku do pacjenta, nie przypominam sobie żebym była z nim na Ty. w ogóle nie chciał słuchać na wizycie co mam mu do powiedzenia, patrzył na mnie jakby miał pretensje że w ogóle do niego przyszłam a na moje objawy odpowiedział żebym sobie przeczekała aż samo minie bo 100 lat temu też bym musiała sobie czekać. Jeszcze wyskoczył do mnie z tekstem ...