Lekarze Lekarz medycyny pracy Lublin

lekarz Dorota Sewera

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
20-848 Lublin

Mogę polecić Panią Doktor z całego serca, bardzo kompetentna osoba i serdeczna. Przyjęła mnie na wizytę jako jedyna w przychodni, gdy przyszłam bardzo chora mimo, że inni lekarze w tym moja doktor rodzinna odmówiła przyjęcia. Oby było więcej takich lekarzy, pracujących z powołania.
Opinia dodana przez: Alicja

dr ElŻbieta Ganczarska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Praktyka Lekarza Rodzinnego "ZDROWIE"
Wł. Jagiełły 20
20-281 Lublin

Pani doktor podczas badania ubrania w stroj kosmonaty gotowa do natychmiastowego zrzutu do obcej cywilizacji.Przerazona Mina 3 latka, ja w totalnym szoku bo przeciez bardzo czesto widze panią doktor w galerii podczas zakopow, a tam covid tez jest, czy juz moze nie taki straszny...? Tlumacze ze dziecko goraczkuje, i skarzy sie na bol ucha. ( 4 miesiace leczenie kataru i kaszlu i towarzyszacy bol ucha) Pani doktor odmowila zbadania ucha ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Paweł Szwarc

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Doktor Paweł Szwarc jest lekarzem na którego każdy chory dzieciak powinien trafić. Wielkie uznanie dla Pana, za poświęcony czas, okazane, nieudawane zainteresowanie, profesjonalizm i człowieczeństwo oraz empatię. Chciałabym, by we wszystkich przychodniach, pracowali tacy pediatrzy jak Pan doktor Paweł.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr Bogumiła Sieńko

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Poliklinika MZWiA Lublin
Spokoina 3
20-074 Lublin

Niestety ale bardzo niemiło mnie potraktowała na wizycie w zastępstwie mojego lekarza, do którego w tym dniu nie było wolnych wizyt. Nie znając pacjenta ani historii jego chorób oraz leków ,które przyjmuje na stałe, niekulturalnie i obcesowo komentowała sprawy o których zupełnie nie miała pojęcia, tym samym obrażając mnie. Nie polecam. To była napewno ostatnia wizyta u tej Pani.

lekarz Żaneta Kozak-Rząd

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Lekarz Domowy Krzysztof Sztorc
Marii Koryznowej 2B
20-137 Lublin

Guciu Guciu chyba po raz pierwszy ktos ci powiedzial w twarz ,ze jestes arogancki, a i widze tu kompleksiki co do statusu spolecznego, czyzby urazone ego? musi ci sie podobac ta pani doktor, zreszta nie dziwie sie , bo ja ja lubie ,a ze jest charakterna, no coz, tylko pozazdroscic odwagi, bo reszta obchodzi sie z toba jak z jajkiem, ponoc potrafisz sad do sadu podac i stad jej aluzja, ...
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Jan Jabłoński

Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Pan doktor to bardzo kompetentny lekarz. Pokierował na dalsze badania. Jest bardzo sumienny i dokładny. Jest lekarzem z powołania. Wykazuje się wielką cierpliwością do pacjenta. Polecam!

lekarz Eliza Kaczorowska-Zdunek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LUNA MED w Lublinie
ulica Łabędzia 1/22
20-335 Lublin

Całkowicie bezduszne i lekceważące traktowanie chorób pacjentów. Nie polecam. Jeśli to mozliwe, skorzystajcie z porady innego lekarza.

lekarz Elżbieta Solis-Kulesza

STOMATOLOGIA AK-DENT
ulica Nałkowskich 110
20-470 Lublin

Pani Doktor kompletnie się myli próbując rozpoznać u dziecka chorobę. U mojego dziecka stwierdziła krzywicę i kazała podawać duże dawki witaminy D oraz wapnia, przez co trafiło do szpitala z objawami przedawkowania Wit. D. Badania potwierdziły że jest ona na poziomie toksycznym. Potem nadal upierała się, że trzeba tę witaminę przyjmować, chociaż miałam zalecenia ze szpitala by zaprzestać jej podawania przez dłuższy czas. Potem na bilansie stwierdziła koślawość stóp oraz ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jakub Jóźwik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Willowa
ulica Willowa 29
20-819 Lublin

to pierwszy lekarz w moim życiu o którym nie powiem NIC dobrego. Jest refundacja z NFZ na badanie Covid ale on nie wypisze - mam sobie zapłacić 20 pln i zrobić badanie, jakaś recepta - też nie wypisze - bo nie! ( to akurak częściowo uzasadnione) ODRADZAM !

lekarz Wiesław Lipa

Internista, Kardiolog

Przychodnia
Projektowa 5
20-209 Lublin

Pierwsza a zarazem ostatnia wizyta u Pana Lipy nerwowa, pretensjonalne podejście do pacjenta, brak życzliwość a kropka nad i to wprowadzenie w błąd z wystawianiem zwolnienia lekarskiego co powoduje czterodniowa nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy. Odradzam tego Pana dla dobrego samopoczucia.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mariusz Jojczak

Lekarz medycyny ratunkowej

SPSK 1
Lublin

niemiły, nieuprzejmy, zwracający się do pacjenta w 3 osobie bądź bezosobowo, nie dbający o dobro pacjenta lecz o swój własny czas

lekarz Ewa Świtacz

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mełgiewska 7-9
Lublin

Trafiłam do Pani Świtacz na drugi dzień świąt z anginą. Od razu po wejściu do gabinetu było widać, że była bardzo nie w humorze. Była bardzo oburzona, że nie zmierzyłam temperatury w domu. Zirytowana zapytała czy termometru nie mam w domu. Wzruszyłam ramionami, ponieważ na święta nie byłam u siebie w domu, więc nie wiedziałam. Po drugie, czułam się paskudnie i z każdym słowem czułam ból gardła. Pani Świtacz zaczęła ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Anna Sar

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Pani "doktor" bardzo nie uprzejma. Od pol roku leczylam sie na nawracajace infekcje, za każdym razem dostawalam antybiotyk bo tylko to działało. Miałam kolejny nawrót, poprosiłam o posiew aby wyjaśnić przyczynę problemu, tak zalecil specjalista. Pani odmówiła, bo oni za to płacą. I przepisała lek bez recepty. Badanie musialam wykonać na własną rękę w innej przychodni. Niestety jednak chwile później trafiłam do szpitala bo stan się pogorszył, przez nieudzielenie pomocy. ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Lech Kijewski

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Rodzinnej
Szmaragdowa 24
20-570 Lublin

Okropny człowiek - brak szacunku do drugiego człowieka.... Stanowczo odradzam!!!!!! Juz wielu moim koleżankom odradziłam "szanownego" doktorka
Opinia dodana przez: ktośtam

lekarz Arkadiusz Budzyński

Internista, Lekarz rodzinny

Harcerska 4
20-805 Lublin

W życiu nie spotkalam tak okropnego lekarza jest nieuprzejmy obraża pacjeta. Nie polecam stracony czas i mnóstwo nerwów
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Teresa Przygoda

Lekarz medycyny pracy, Dermatolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Nie polecam nieuprzejma, niemiła, nie przejmuje się pacjentem Absolutnie nie polecam omijacie szerokim łukiem

Beata Gąsławska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA"
20-576 Lublin

lekarz skorumpowany , przepisuje drogie leki w zamian za granty od przedstawicieli farm. Nie polecam
Opinia dodana przez: Alutka

Anna Skublewska-Karska

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno- Lecznicze
20-701 Lublin

Wspaniała kobieta! Na dyżurze nocnym pomogła mi i mojej żonie w nieoceniony sposób. Uprzejma, fachowa- wytłumaczyła od A do Z problem, sposób pomocy. Polecam!

lekarz Hanna Gajowniczek

Lekarz medycyny pracy