lek. med. Andrzej Bałaszlek. med. Andrzej Bałasz - zdjęcie profilowe

lek. med. Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik, Ginekolog, USG

KONTAKT (telefon czynny codziennie): 692-46-43-46
Ul. Królowej Jadwigi 15, 30-202 Kraków.
POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE (czynne codziennie - także soboty, niedziele ...

KONTAKT (telefon czynny codziennie): 692-46-43-46
Ul. Królowej Jadwigi 15, 30-202 Kraków.
POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE (czynne codziennie - także soboty, niedziele i święta): 692-46-43-46 lub 602-354-237

Szczegóły oferty Centrum Medycznego ARKA znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.nzoz-arka.eu
Zapraszam serdecznie.

Lekarz bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Miły, pełen empatii, ale przy tym rzeczowy i profesjonalny. Pan Doktor jest niezwykle cierpliwy, zrozumiale dla Pacjenta odpowiada na każde pytanie. Fakt, że to Pan Doktor prowadzi moją drugą ciążę daje mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Dodatkowo dr Bałasz prowadzi doskonale wyposażoną klinikę ginekologiczną i zatrudnia jednych z najlepszych specjalistów w Krakowie.

Zakładałam implant antykoncepcyjny w klinice. Zarówno cena usługi (800 zł) jak i jej jakość oceniam bardzo dobrze. Dr Bałasz to 100% profesjonalista i ma bardzo duże doświadczenie w temacie. Pozdrawiam Zośka

Jestem bardzo zadowolona z możliwości wykonania testu prenatalnego NIFTY u Pana doktora. Pełen profesjonalizm, szybkie terminy i bardzo dobra cena: 2200 zł. Polecam

a nie ma więcej gwiazdek :) bardzo sympatyczny lekarz pierwszy raz poczułam się że nie muszę się stresować sprawami związanymi z porodem ;)8 dziękuje za wszelkie wskazówki i kompleksową opiekę w klinice na królowej jadwigi

Lekarz fantastyczny. Fachowa opieka przez cala ciaze, bdb wyposazona klinika, wszystko jest na miejscu. Przjmuje codziennie i gdy sie cos dzieje zawsze mozna na niego liczyc. A pozatym cieply, fajny czlowiek.

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Kraków"?

Rafał Więcek

USG ortopedyczne
Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo