lek. med. Andrzej Kałamackilek. med. Andrzej Kałamacki - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. med. Andrzej Kałamacki

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Lekarz najlepszy u jakiego do tej pory byłam. W pełni kompetentny, z wyważonym poczuciem humoru, delikatny. Konkretny w przekazie cennych informacji. Nie liczą się dla niego korzyści finansowe. Lekarz z powołania.

Nie liczą się dla niego korzyści finansowe.
Lekarz z powołania.

Wspaniały cudowny lekarz to była moja pierwsza wizyta ale napewno wrócę Pan Doktor wysłuchał mnie jak człowieka doradził co mam zrobić jakie badania wykonać i podszedł do tego jak profesjonalista a nie tak jak inni lekarze ze udają ze słuchają a w rezultacie robią co chcą. Serdecznie polecam Pana Doktora :)

Duże polecenie z mojej strony dla tego Pana. Od wielu lat bezskutecznie próbowałam zajść w ciążę. W sumie to postanowiliśmy już z mężem, że to ostatni lekarz do którego pójdę i poddajemy się. Okazało się, że ostatni wybór był strzałem w dziesiątkę! Zaszłam w ciążę i urodziłam pięknego synka dzięki doktorowi Kałamackiemu. Bardzo bardzo dziękuję i polecam!

Wspaniały człowiek i lekarz! Prowadził moją ciążę od samego początku, był również przy porodzie :) Zawsze uważnie wysłuchał, rozwiał wątpliwości, wszystko szczegółowo wytłumaczył i pocieszał:) za każdym razem wychodziłam z gabinetu z wielkim uśmiechem na twarzy i już nie mogłam doczekać się kolejnej wizyty. Pan doktor jest kompetentnym, uczciwym, doświadczonym lekarzem. Zaufałam Mu i nawet po przeprowadzce dojeżdżam do niego na wizytę godzinę w jedną stronę- jest tego wart! Zdecydowanie polecam

Trafiłam do tego lekarza z ciążą zagrożoną. Kilku lekarzy postawiło już na niej krzyżyk, on postanowil walczyc. Teraz cieszę się piękną i zdrową córeczką :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.

Joanna Górecka

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11

Grzegorz Hille

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA