dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w sprawie każdego pacjenta. Spokojnie podchodzi do tematu i dodaje otuchy w przeciwieństwie niektórych lekarzy którzy bezpodstawnie potrafią nastraszyc pacjenta. Mając 23lata stwierdzono u mnie wyskoie ciśnienie i skierowano do szpitala gdzie zdiagnozowano wadliwe działanie prawie wszystkich narządow wewnętrznych. Byłem przerażony. Po wyjściu ze szpitala udałem sie do Pana Doktora kierując się jego dobrą opinią. Stwierdził że takie wyniki mają 90 latkowie więc mam ten wypis wyrzucić do kosza i dalej żyć nie przejmując się bo on nie potwierdza tych sensacji ze szpitala. Obecnie mam 54 lata i przepracowane 25 lat w kopalni. Dziękuję że są jeszcze tacy wspaniali lekarze.

Jestem pewien tego co napiszę. Uratował mi życie. Super fachowiec i człowiek. Nie wiedziałem, ze w ten sposób można wyrazić swoją opinię. Serdecznie polecam.

Jestem pacjentka dr Radwana - od pierwszej wizyty mam pełne zaufanie. Na początku - bardzo konkretnie i krótko - chociaż holistycznie, bez daremnego przedłużania czasu wizyty. Wizyta punktualnie, przypomnienie o terminie SMS-sem. Na wizycie ustalona wstępna diagnoza oraz plan badań i leczenia. Wszystkie niezbędne badania diagnostyczne - na miejscu - za niewielką dopłatą. Efekty leczenia w pełni satysfakcjonujące. Jestem w pełni zadowolona, bardzo polecam! Gabriela

Gabriela

Gabriela

Wspaniały lekarz i człowiek- już po samej rozmowie czułam się lepiej. Wizyta bezstresowa, kompleksowa. W czasie jednej wizyty byłam całościowo zbadana, doktor wykonał EKG i echo serca, zlecił tylko konieczne badania dodatkowe. Udzielił rzetelnej i wyczerpującej informacji o schorzeniu i o sposobie leczenia. Godziny wizyt wyznaczone wcześniej, przypomnienie SMS-sem - nie trzeba czekać pół dnia na przyjęcie. Po kilku dniach od wizyty czuję się dużo lepiej. Na pewno będę leczyła się u pana doktora. Polecam wszystkim. Anna

Anna

Leczę się u Pana Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Świetny specjalista - kardiolog i internista. Bardzo szczegółowo analizuje problem, większość badań dodatkowych wykonuje na miejscu, podejmuje szybkie decyzje terapeutyczne bez zbędnej straty czasu, ale po szczegółowym omówieniu a pacjentem. Nie kieruje na niepotrzebne badania. Do tej pory większość członków mojej rodziny i znajomi leczą się u Pana Doktora i wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecam gorąco. Anna

Anna

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora. Pomógł w sytuacji, w której już kilku innych lekarzy zrezygnowało. Problem jest dużo mniej poważny niż myślałam i cieszę się, że trafiłam do pana doktora. polecam wszystkim

Wyjątkowy lekarz, bardzo kompleksowe podejście do pacjenta, zajmuje się nie tylko kardiologią, ale przy okazji pomaga również w innych problemach internistycznych. Większość badań wykonuje na miejscu na pierwszej wizycie - bez dodatkowych opłat. . Punktualny, cierpliwy. Wizyta krótka, ale konkretna. Punktualny, cierpliwy. Nie lubi spóźnialskich. Szczególnie polecam. Elżbieta.

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Zgłaszam się regularnie na ustalone wizyty i mam poczucie bezpieczeństwa - wiem, że jestem pod doskonałą opieką. Polecam każdemu szukającemu pomocy.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym i zawsze otrzymuję od nich podziękowania. Rrzadko kiedy czułam się tak komfortowo w czasie porady lekarskiej, poza tym nareszcie uzyskałam pomoc w moich licznych dolegliwościach. Bardzo cierpliwy, świetny fachowiec, bada i leczy kompleksowo, nie naraża pacjenta na zbędne badania i konsultacje. Aneta