dr Krystyna Frączkowska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy, Pediatra

Może i dobra diagnosta, ale przyjęła do siebie ,celem zbadania, moje dziecko i bardzo nieprofesjonalnie się z nim obeszła. Jeśli nie jest przygotowana do badania dzieci merytorycznie, to powinna to zastrzec. Jednak tego nie zrobiła. Namawiała mnie bym przytrzymała dziecko do badania siła, negocjowała, że zamiast mnie " przyjdzie duży pan i pani, którzy pomogą je przytrzymać". Wreszcie powiedziała, że moje dziecko "histeryzuje zupełnie bezpodstawnie", a tymczasem miało zasadność, ponieważ wcześniej miało nieprzyjemne badanie wziernikiem do nosa aż do krtani i pamiętała tę sytuację ( u tej samej pani, która jedyne rozwiązanie w przeprowadzeniu badania także zasugerowała trzymanie na siłę), Szkoda że lampka ostrzegawcza zapaliła mi się tak późno. Szczerze przestrzegam przed takim podejściem do dzieci.

super Laryngolog i dla dzieciaków i dla dorosłych. Świetne podejście do dzieci, cierpliwa i posiadająca właściwe podejście do nich.

Doskonałe leczenie bez strachu,a nawet bezbolesne. Maksymalna estetyka pracy Przystępne ceny ! Polecam w 100%-ach Frączkowską.

Bardzo polecam gabinet dr Frączkowskiej! To wysoce profesjonalna i niezwykle solidna w swojej pracy osoba! Polecaaaaam

Doktor Frączkowska nie raz ratowała mnie z opresji. Pani Krysia jest przemiła i zna sie na rzeczy :) Przychodnia Medix jest odpowiednia dla wymagających pacjentów. Zaglądam do nich regularnie, i jestem zadowolona. Pani Doktor wie jak leczyć i jak traktować pacjenta!!!!!!!!!.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4