dr hab. n. med. Piotr Myśliwiecdr hab. n. med. Piotr Myśliwiec - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

Chirurg ogólny

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje ...

Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, żylaków kończyn dolnych (także metodą laserową), tarczycy i przytarczyc. Uczestnicz...

Takich lekarzy trzeba szanowac jest milym i z powolania lekarzem zawsze doradzi i podpowie w sprawach zdrowotnych .Polecam Dr Mysliwca innym pacjentom .Prosze sie niebac sie zabiegu

Pan dr hab n. med Piotr Myśliwiec jest świetnym lekarzem. Przeprowadził u mnie operację wyłączenia żołądkowego (gastric bypass). Po 10 miesiącach od operacji schudłem ponad 20 kilogramów, ustąpiły także inne dolegliwości związane z otyłością. Doktor Piotr Myśliwiec jest wybitnym i doświadczonym chirurgiem, który wyróżnia się wysokim profesjonalizmem oraz niebywałą życzliwością wobec swoich pacjentów. Jestem mu wdzięczny za to, że odzyskałem swoje zdrowie. Polecam pana doktora każdemu!

Jeszcze raz dziekuje bardzo Panu docentowi za ogromne zaangazowanie w zdrowie pacjenta.Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty u Pana docenta Piotra Mysliwca,znowu powtorze mile,troskliwe i delikatne podejscie do pacjenta.Dziekuje Ewa z Lomzy.

W dniu 24.07.15 w szpitalu na ul.Fabrycznej 39 Humana Medica Omeda Pan docent Piotr Mysliwiec przeprowadzil u mnie zabieg usuniecia tluszczaka w okolicy nadobojczykowej.Bardzo sie ciesze ze trafilam w tak dobre rece isuper specjaliste.Zabieg niby nic ,ale Pan docent podszedl do niego z wielka starannoscia i dokladnoscia i wykonal super fachowo.Mialam znieczulenie miejscowe i dlatego wiedzialam jak starannie go wykonuje.Jestem bardzo wdzieczna za tak ogromne zaangazowanie w zdrowie pacjenta ,ponadto bardzo przemily i zyczliwy i delikatny w stosunku do pacjenta Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziekuje Panu docentowi za wszystko,sam zabieg bez komplikacji ,moje samopoczucie po super,opieka medyczna w trakcie pobytu w tym szpitalu bardzo dobra.Oby jak najwiecej takich lekarzy jak Pan docent Piotr Mysliwiec .Wszystkiego najlepszego ,sukcesow w pracy zawodowej zyczy wdzieczna pacjentka Ewa z Lomzy i polecam Pana docenta wszystkim.

Dzisiaj minęło już 3 miesiące od chwili kiedy zostałem poddany operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową (10 kwietnia 2015 r.), a już następnego dnia nie odczuwałem żadnych związanych z nią dolegliwości. Moje wiara w to, że wszystko będzie dobrze nie opuszczała mnie od chwili, gdy po raz pierwszy spotkałem się z panem dr. hab. n. med. Piotrem Myśliwcem na konsultacji, który w sposób jasny i zrozumiały wyjaśnił mi metodę, przebieg i stan jaki będzie po przeprowadzeniu operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową. I tak też wszystko się odbyło (cicho, spokojnie i bezboleśnie w ciągu zaledwie jednej godziny), a po zdjęciu szwów (po siedmiu dniach od operacji) zapomniałem całkowicie o dolegliwościach jakie miałem dotychczas związane z przepukliną. Jestem bardzo wdzięczny za tak wspaniale przeprowadzony zabieg i jego tak dobre efekty po operacji.
Wszystkim tym osobom którzy poszukują dobrego lekarza chirurga, z własnego swojego doświadczenia polecam bardzo dobrego doktora chirurga Piotra Myśliwca, do którego nie wahałem się ani przez chwilę, by pojechać prawie 500 km na konsultację i zabieg.
Dziękuję serdecznie jeszcze raz - Wiesław Sz.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Białystok"?

Wojciech Czubek

Chirurg ogólny
Lekarska Spółka Partnerska "CHIRURGIA"
Wołodyjowskiego 4 lok.U2
Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24

dr
Razak Hady

Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Białystok

Lekarska Spółka Partnerska "Chirurgia"
Białystok, ul. Choroszczańska 24