lekarz Zbigniew Nowiński

1,7
1,7
1,9
1,6

Lekarz doskonale obrazujący polska służbę zdrowia. Dno. Arogancki i nieuprzejmy. To by jeszcze było do zniesienia, gdyby choć dobrze leczył. Niestety, zdiagnozował mnie błędnie i na ostry ból biodra, wręcz uniemożliwiający normalny chód, zalecił mi glukozamine. Oczywiscie, skutkowało to pogorszeniem, bo po jego błędnej diagnozie, chodzilam kulejąc z tym urazem biodra i zaczęło mi jeszcze szwankowac kolano. Na szczęście już się leczę gdzie indziej. Chroń Panie Boże przed takimi fachowcami!

Lekarz kompletnie nie kompetentny w swoim zawodzie. Zero jakiegokolwoek prawidlowego podejscia do pacjenta

Do Pana doktora trafiłam po złamaniu V kości śródstopia (przychodnia Bracka Guido). Wizyty co 2 tygodnie, kilka razy wykonane rtg, badanie palpacyjne. Doktor odpowiadał szczegółowo na każde pytanie, wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Nie mam zastrzeżeń.

Lekarz nieuprzejmy i niekompetentny.Zamiast skupić się na tym co człowiekowi dolega doczepił się maseczki ,że nie jest na nosie a ona mi się zsunęła przez przypadek ŻENADA. Przyjmuje w Przychodni Unia Bracka w Zabrzu. Dostałam się do niego w błyskawicznym tempie, po tygodniu oczekiwania. W sumie się nie dziwię, że nie ma do niego kolejek. Dla porównania w innych przychodniach terminy na drugą połowę roku. NIE POLECAM TEGO "LEKARZA"

NIE POLECAM TEGO "LEKARZA"

Nieuprzejmy, opryskliwy, lekceważy pacjenta. Brak empatii, kompetencji i ogłady! Szkoda czasu i skierowania.

Szokkk. Jak można tak leczyć. Panie doktorze nie wszyscy mają zwyrodnienia. Proszę spojrzeć głębiej. Są jeszcze złamania skręcenia itp. U pana chyba raczej wszyscy mają to samo i wszyscy dostają te same leki. Jestem w szoku. Mnie akurat pan postawił złą i to bardzo zła diagnozę. A przecież jest tyłu innych dobrych specjalistów, a ja poszłam do pana bo było szybko. Nigdy więcej!!!!!!

Lekarz nieuprzejmy i niekompetentny ... Nie polecam Pana Zbogniewa .. Stracony czas na tego Pana . Dziwię się , że dalej jest lekarzem

Dzień dobry Wspaniały serdeczny lekarz.Bardzo fachowo podszedł do mojego przypadku.Dzięki Panu doktorowi jestem dzisiaj już po zabiegu wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego i mogę się swobodnie poruszać. Jestem wdzięczna i dziękuję bardzo.👍👍👍❤

Dzień dobry
Jestem wdzięczna i dziękuję bardzo.👍👍👍❤

Lekarz ortopeda Nowiński przyjmujący w poradni Makoszowy w Zabrzu jest niekompetentny i nieuprzejmy, wizyta u niego to tylko strata czasu i skierowania !! Jestem po operacji kolana (zerwane więzadła krzyżowe kilka lat temu), obecnie po skręceniu tegoż kolana i prawdopodobnie ponownym uszkodzeniu. Udałam się do owego specjalisty (śmiechu warte) ze spuchniętym kolanem pomimo, iż wcześniej przeczytałam negatywne opinie na jego temat, z nadzieją, że mnie przyjmie w trybie pilnym (tak jak na skierowaniu napisał lekarz kierujący) i może chociaż wypisze skierowanie na rezonans. Lekarz, miał zdecydować czy mój przypadek jest pilny. Obejrzał kolano i na oko stwierdził, że nic mi nie jest, nie było świeżego? urazu i to nie jest pilny przypadek. Nie chciał nawet słuchać o wykonaniu jakichkolwiek badań nie wspominając o rezonansie. Nie chciał oglądać wyników z poprzedniego badania, ani karty z operacji kolana. Ogólnie był bardzo nieuprzejmy (delikatnie rzecz ujmując). Po tej krótkiej wizycie udałam się do kierownika poradni, aby podzielić się wrażeniami z wizyty. Pani kierownik stanęła w obronie swojego pracownika jak lwica twierdząc, że ortopeda przyjmuje tu 30 lat i ma wielu pacjentów. Zaznaczam, że nie ma do niego kolejki jak do innych ortopedów w okolicy.
W tej przychodni panuje komuna i kolesiostwo. Pacjent jest zerem. PORAŻKA!!!
Dla porównania dodam, że już jestem po wizycie u specjalisty ortopedy z prawdziwego zdarzenia (oczywiście w innej przychodni), który przyjął mnie od razu, podczas wizyty zrobił dokładne badanie, wykonał usg kolana, stwierdził, że jest w nim płyn, wdrożył odpowiednie leczenie i zlecił wykonanie rezonansu w trybie pilnym. Nie polecam ortopedy Nowińskiego, wręcz przestrzegam - można stacić zdrowie.