Lekarze internista endokrynolog

lekarz Beata Kowalska

ulica Ozimska 55A
45-368 Opole

Leczyłam się u Pani K. na niedoczynnośc tarczycy przez trzy lata od momentu wykrycia choroby. Na każdej wizycie słyszałam, że wszystko jest dobrze, że wyniki się poprawiają (choć TSH skakało jak szalone, spadało na dwa miesiące, a później bardzo rosło), że obraz tarczycy na usg jest książkowy. Przez trzy lata mówiłam, że włosy wypadają mi garściami, że nie czuję się dobrze, że boli mnie serce, stawy, jest mi stale zimno, ...

dr n. med. Ewa Szydło

Ośrodek Zdrowia
Przemysłowa 11
63-500 Ostrzeszów

Ta starsza pani zawsze odpowiada na nurtujące nas pytania. Będąc u niej na wizycie dowiedziałam się sporo o swojej chorobie. Nie ma problemu z dostaniem się na wizytę. Zawsze pomocna, nie straszy i jest cenowo "niedroga".
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Katarzyna, Gajda

Internista, Endokrynolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Dawno nie spotkałam tak aroganckiego i chamowatego lekarza. Od samego wejścia Pani uraczyła mnie swoim złym humorem. Nie obyło się bez uwag wypowiedzianych pod nosem, które były zupełnie nie na miejscu z jej strony. Miła, sympatyczna i empatyczna - tego o tej pani zdecydowanie powiedzieć nie można. Zmarnowany czas i zmarnowane pieniądze. Wizyta była prywatna i wyszłam z tym z czym przyszłam. To była moja druga wizyta. Myślałam wcześniej, że ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Sławomir Narożnik

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Uprzejmy, miły lekarz. Wykrył u mnie nowotwór tarczycy w bardzo wczesnym stadium, podczas gdy inna lekarka leczyła mnie miesącami na Hashimoto, które wcale nie było prawidłową diagnozą.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Grzegorz Świder

Gabinet
Rzeszów

Super lekarz polecam każdemu z każdym problemem, byłam u niejednego specjalisty, każdy leczył mnie pod innym katem, nieskutecznie. Dr Świder pomógł mi powrócić do normalnego życia
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Brońska

Internista, Endokrynolog

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking
00-132 Warszawa

Bylam u tego lekarza po wizycie u internisty. Zglosilam sie z rosnacym guzem w szyi. Internista natychmiast kazal w placowce zrobic usg. W USG wyszly niepokojace zmiany w tym dwa duze guzy. Otrzymalam informacje, ze nalezy zglosic sie do endokrynologa jaknajszybciej po skierowanie na biopsje. Umowilam sie jaknajszybciej do tej Pani i jechalam pol miasta,zeby zdobyc skierowanie. Pani doktor ppwoedziala, ze nie wyda skierowania, poniewaz na usg nie bylo napisane ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Domański

Internista, Diabetolog

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Besku
ulica Błonie 3
38-524 Besko

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą, leczę się u niego już kilka lat. Zawsze służy radą i pomocą. Cały czas pod telefonem.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Saeid Abdelrazek

ulica Waszyngtona Jerzego 1
15-269 Białystok

Jeśli chodzi o choroby tarczycy to nie ma lepszego specjalisty. Ma tłumy pacjentów ale warto czekac.

lekarz Wiesława Smolira

Słowackiego 15d lok. 5
73-110 Stargard Szczeciński

Pani doktor oschła i małomówna. Wydaje się, że jesteśmy w gabinecie tylko numerami. W rejestracji panuje bałagan. Dodzwonić też się nie można.

lekarz Małgorzata Janczak

ul. Leona Barciszewskiego 12
62-200 Gniezno

Polecam. Wizyta sprawna i skuteczna. Nowa poradnia, przestronne miejsce nowoczesny sprzęt. Po wykonaniu biopsji miałem skontaktować się po wynik. Na szczęście u mnie nic nie wyszło.

dr n. med. Alina Zając-Boczar

pl. Bzowy 1 (Biogenes)
53-224 Wrocław

Leczę się u doktor Zając od 4 lat. Bywam u niej i prywatnie i na NFZ. Zawsze była dla mnie uprzejma, odpowiadała na zadawane pytania. Żadnych cudów, ale nie mam zastrzeżeń. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak ona, byłoby całkiem fajnie.

lekarz Dorota Kawnik

Samodzielny Szpital Wojewódzki przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków Trybunalski

Wredna niemila zlosliwa obrazona ze wogole pacjent przyszed z lux med i kaski nie przyniosl. Dla tej Pani guz w glowie to za malo zeby wystawic skierowanie ( lux med )na badanie kontrolne. Najgorszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Justyna Lisiewicz-Jakubaszko

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

Byłam dzisiaj z mamą u pani doktor. Okazało się, że hiponatremia nie wynika z niedoczynności kory nadnerczy( dobry kortyzol), ale ma charakter polekowy. Lekarze przypisują ludziom w podeszłym wieku zbyt wiele leków. Pani Doktor była sympatyczna i cierpliwie przez godzinę odpowiadała na moje pytania. Robiła to niezwykle rzeczowo i profesjonalnie. Tacy powinni być lekarze - zainteresowani losem pacjenta, pełni empatii. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Graża

lekarz Ewa Krzyżagórska

Internista, Diabetolog

ulica Murawa 37 A
61-655 Poznań

Na pierwszą wizytę szłam przerażona. Przed wejściem do gabinetu nie wykonałam zwyczajowych badań w pokoju pielęgniarek. Pani Doktor najwidoczniej zauważyła mój stan, bo poszła tam ze mną Później przedyskutowałyśmy całą wizytę. Pani doktor rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega i jakie mogą być jej skutki. Omówiła diagnozę zrozumiałym językiem. Jej życzliwość i indywidualne podejście bardzo mnie uspokoiły. Okazała się niesamowicie mądra, pomocna i cierpliwa. To dopiero ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Katarzyna Soboń-Baniecka

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić, przemiła, kompetentna, świetne podejście do pacjenta, cudowna kobieta!!Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Krzysztof Michałek

"Wilda" Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
61-527

Doktor poświecił mi 3 minuty. poinformował o guzie w mózgu i przyjął kolejnego pacjenta. Kazał zgłosi się za 3 miesiące. Rejestracja zarejestrowała mnie na kolejna wizytę na za rok i 8 miesięcy. Poszłam prywatnie do 3 innych lekarzy, każdy z nich zalecił operacje. Poddałam się operacji. dy po roku od operacji poszłam na wizytę do doktora Michałka, obraził się na mnie, że nie on wpadł na pomysł operacji i skierował ...
Opinia dodana przez: Aurora

lekarz Izabela Kobusińska-Libergal

Momuszki 3a/3a
Jelenia Góra

Jestem pacjentką od 2009 r. choroby tarczycy. Zawsze jestem dobrze obsłużona, kompetentnie poinformowana. Poleciłam Panią doktor innej koleżance. Też jest zadowolona, szczególnie że może uzyskać wizytę na miejscu, a wcześniej jeździła do Wrocławia.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Grażyna Klee

Ks.Sulikowskiego 14
35-330 Rzeszów

Pani Dr. jest dla mnie wszystkim dobrym co mnie spotkalo dzieki Bogu ze kiedys do Niej trafilam to dzisiaj zyje Dziekuje
Opinia dodana przez: zofia

dr hab. n. med. Grażyna Bednarek-Tupikowska

ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław

zdecydowanie polecam panią doktor. Trafiłam do niej na prywatną wizytę zobaczyła wyniki i od razu skierowała na oddział do szpitala gdzie zrobili wszystkie badania i dzięki temu ze znalazłam się na oddziale wykryto u mnie 6 cm guzy na jajnikach (inni lekarze ich nie widzieli) od razu pokierowała, że mam udać się na onkologie. Nie zostawiła mnie tylko pomogła rozwiązać problem chociaż wcale nie dotyczył jej profesji.Polecam bardzo !!!!!!
Opinia dodana przez: Kata

lekarz Małgorzata Strzeszkowska

Pracownia Diagnostyczna
Kościuszki 18
28-100 Busko-Zdrój

NIGDY WIĘCEJ! Byłam na pierwszej wizycie (prywatnie) u Pani doktor z kompletem badań na tarczycę oraz z USG tarczycy które wskazywało na początek choroby haschimoto. Pani doktor zrobiła mi jeszcze raz USG tarczycy które potwierdziło to samo co USG które już miałam zrobione i mimo to kazała ponownie zrobić badania tarczycowe wskazując konkretne prywatne laboratorium ponieważ wg Pani doktor to w którym robiłam rzekomo robi błędnie badania zawyżając wyniki (nadmieniam ...
Opinia dodana przez: NOWA