Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny wizyty-domowe

dr Małgorzata Maria Sawicka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul Nadrzeczna 17/1
19-300 Straduny

Bardzo dobra Pani doktor! Wysłucha, porozmawia, trochę gaduła,ale to nie szkodzi! Ważne,że bierze pacjenta zawsze na poważnie. Polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: pawlitto44

dr Aleksander Szpak

Brzeg

Mam b. przykre doswiadczenia z tym lekarzem ,mam 64 lata miazdzycę ,cukrzycę, nadciśnienie , dzień po kwarantannie [mialem cowid} byłem w przychodni u tego Pana i nie dostałem skierowania , na żadne badania, pan doktor obraził się na mnie że wczesniej, bylem u specjalisty kardiologa, który zapisał mi inne leki na cisnienie,bo te zapisane przez p. Szpaka mi już nie pomagały,{bralem 8 lat te same leki] .Oczywiscie nie pomogli mi ...
Opinia dodana przez: marian

Patrycja Orchel

Psychiatra, Lekarz rodzinny

Ars Medica
38-300 Gorlice

Pani Patrycja jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, a jednocześnie wspaniałym człowiekiem. Z dużą empatia i zrozumieniem wysłucha i porozmawia, odpowiada na nurtujące pytania. Z dużym zaangażowaniem i przemyśleniem dobiera leki, i trafia w diagnozę. Ze świecą szukać takich lekarzy. Dziękuję Pani Patrycjo :)
Opinia dodana przez: Grzegorz M

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

lekarz Marek Banaś

Ban-Med

Muszę przyznać ze Pan Doktor ma ogromne serce podejście do ludzi starszych i służy pomocą każdemu pacjentowi . Pomimo długich kolejek do Pana Doktora dla każdego ma na wizycie usmiech życzliwość i pomoc . Polecam ps. Nie jeden lekarz nie dorasta mu do pięt
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Krystyna Knara-Kotowska

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

popieram opinię z 12.11.2010. Zero badań,zero skierowań ,diagnoza na chybił trafił /przeważnie chybił/ > W kontakcie rzeczywiście bardzo sympatyczna,uprzejma

Małgorzata Masadyńska-Kaszuba

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

NZOZ Centrum Ochrony Zdrowia s.c.
ulica Orcholska 66
62-200 Gniezno

Dawno nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta. Rozmowa luźna i profesjonalna, Pani doktor nie bawi się w zgadywanie tylko wystawia skierowania na badania czy specjalistów co jest wielkim +. Trafia tez w leki adekwatne do choroby. Niestety jak każdy człowiek ma swoje wady. Słabo opowiada o chorobie , raczej żartobliwie stwierdza by ją sobie wygoglowac, za to lubi porozmawiać o otaczającym świecie. Przychodnia zaś w której pracuje to ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Urszula Kostrzewa-Depta

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Super człowiek na właściwym miejscu. Zawsze otwarty na problemy chętnie wysłucha.

lekarz Joanna Pawlik

scanmed
armii krajowej
Kraków

Wzorowa dociekliwość diagnostyczna. Obiektywizm, jakiego oczekuje się od naukowca, specjalisty, zawodowca. Ogromny szacunek dla lekarskiego profesjonalizmu pani Joanny Pawlik
Opinia dodana przez: Sever

lekarz Zofia Kąkol

"Stegmed" S.C. Zakład Lekarzy Rodzinnych Zofia Kąkol I Piotr Kąkol
Wojska Polskiego 12
82-103 Stegna

Bardzo dobry lekarz, jeśli ie jest pewna wystawia skierownie na badania. Bardzo polecam pomogła mi i mojej rodzinie już nie jeden raz na pewno nie przepisuje antybiotyków zapobiegawczo tylko gdy ma ku temu podstawy. Interesuje się losem pacjenta.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Magdalena Galant

Kartuzy

Konkretna, miła oby więcej takich lekarzy, dziękuję za pomoc:)

lekarz Dariusz Sawicki

Lekarz medycyny pracy, Internista

BAT.CZWARTAKÓW
Ostrołęka

Lekarz z powołania, potrafi porozumieć się z pacjentem i zrozumieć przyczynę choroby i wyjaśnić co z nami się dzieje. Jeśli znowu znajdę się w potrzebie z pewnością znowu do niego się zarejestruję.

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

lekarz Bernatowicz Stanisław

BARTEK
ul.1000-leciaPP8
16-200 Dąbrowa Białostocka

Lekarz z powołania! Od dawna nie miałam do czynienia z tak dobrym lekarzem, a mam doświadczenie z wieloma. Do problemu/choroby podchodzi poważnie, nie lekceważy moich osobistych opinii. Maria

lekarz Robert Kleszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29
31-455 Kraków

Ten człowiek nie powinien leczyć. Z wysoką gorączką kilkudniową i ostrym bólem brzucha zalecił mi dosłownie „kisić kapustę w domu”. Nie zlecił żadnych badań, nie dał lekarstw. Potem okazało się, że mam poważne bakteryjne zapalenie jelit. Od Wygaduje przy tym foliarskie bzdury. Unikać jak ognia!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Alicja Gromadzka

18-500 Kolno

Byłam tylko kilka razy u tej pani doktor, ale dla mnie jest to wzór lekarza.

lekarz Wincenty Sala

Internista, Lekarz rodzinny

Pielęgniarska Opieka Domowa "PIEL-MED"
ulica Leśmiana 28A
22-500 Hrubieszów

Czytając inne opinie musiałam dodać swoją. Nie rozumiem tych negatywnych ale jak widać to pacjenci, którzy więcej wiedzą od lekarza bo przecież się nie zna na chorobach :-) Proponuję wróżkę i znachora. Ja tam byłam zadowolona, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Polecam JAK NAJBARDZIEJ
Opinia dodana przez: Weronika

dr Bożena Gawinowska

M.Skłodowskiej-Curie 13/23A/21
42-200 Częstochowa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem z powołania. Nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dużo czasu poświęca na wywiad i badanie. Ma super podejście do dzieci. Zawsze jeśli trzeba zleca badania. Polecam!

lekarz Grażyna Mrugała-Marcyniuk

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA"
Jasiońska 8
47-330 Krępna

Bardzo dobry lekarz. Czytam tu opinie ze niemiła ta Pani - nie daje sobie wejść pacjentom na głowę -byłem świadkiem. Polecam -konkretna kobieta.

lekarz Maria Fiedor

Cieszyn

Prowadzi mnie od pierwszych lat mojego życia do dziś. Obecnie chodzę do niej z moimi dziećmi. Jeden z najlepszych lekarzy! Polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz Gajda