Lekarze

- 120247

Elżbieta Zielińska

Ośrodek zdrowia Sękowa
Gorlice

Jest to na pewno najlepsza Pani doktor z którą miałam do czynienia wśród zarówno kobiet jak i mężczyzn. Gorąco polecam tą bardzo kompetentną i przemiła osobę na lekarza rodzinnego...

Jerzy Piekarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Kolejowa 23
59-100 Polkowice

rewelacyjny,przyjacielski skory do wyjasnień swietne podejscie do pacjeta oraz niesamowite podejscie do zycia zawsze delikatny i konkretny polecam z szczerego serca!!!!!!!!!!!!

Alicja Stawowy

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Sopot

Wspaniała Pani Doktor,bardzo miła,sympatyczny i wzbudzajacy zaufanie uśmiech,wyrozumiała,wprowadza swoim zachowaniem jakis taki spokój.Mam 42 lata-wczesniej tego nie znałam.Kiedys wizyty u dentysty to ból i nerwy,,,teraz jasne ,że do przyjemności "wiertło"nie należy,ale juz tak sie nie boję.Mam do dr Stawowy pełne zaufanie.Mój syn również jest pacjentem tej pani doktor i bardzo sobie chwali.Poza tym pani asystentka jest również bardzo sympatyczna i wzbudza pełne zaufanie.Obie Panie maja dużą cierpliwość do mnie,dziękuję za ...

dr n. med. Jerzy Foczpański

Chirurg szczękowo twarzowy

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy

Alina Tyburczy

Protetyk, Stomatolog

Napierskiego 27a
40-783 Szczecin

Bardzo dobre podejście i kontakt z pacjentem,całościowe uwzględnienie potrzeb,po prostu godna polecenia
Opinia dodana przez: Anka34

Witold Bednarski

Bolesława Chrobrego 26/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Trafiłem na tego stomatologa dzięki znajomym. W pełni kompetentny lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo spodobała mi się skrupulatność i niesamowita dokładność tego stomatologa. Mogę szczerze każdemu polecić Pana Witolda.

Ilona Bernaszuk

Lubańska 11i lok. 7
59-900 Zgorzelec

Bardzo milo zostalem przyjety wszystko wytlumaczone co i jak,podejscie do klijenta spokojne,jestem bardzo zadowolony i moge polecic.

lek. dent. Bożenna Chodor

Protetyk, Stomatolog

Płoskiego 6 lok. 13
09-400 Płock

niezwykle kompetentny delikatny lekarz. Pani doktor kazda wykonywana czynnosc wykonuje z jednoczesnym objasnieniem celowosci jak potrzeby wykonania takowej jestem zachwycony wizyta !!! smialo moge stwierdzic iz jest to lekarz z tzw - starej szkoly lekarzy.... tzn przedewszystkim pacjent jest na pierwszym miejscu. co do terminow wizyt nie bylo zadnych problemow z dopasowaniem zarowno Pani doktor jak i mnie osobiscie. szczerze i calym sercem polecam !!!!! prace wykonane perfekcyjnie sluza dlugie ...
Opinia dodana przez: marek

Ewa Mergiel

Lekarz rodzinny

Ośrodek Leczenia Specjalistycznego Szpital Nowowiejski
Nowowiejska 27
00-665 Warszawa

Pani doktor jest jedynym lekarzem który bezbłędnie wyregulował moje ciśnienie.

lekarz Grażyna Galek

Szewery 9
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani stomatolog-z czystym sumieniem polecam-przyjmuje również na fundusz-bardzo punktualna, mimo że przyszłam pare razy około 5 minut wcześniej-już na mnie czekała a nie jak u niektorych trzeba czekać bo jeszcze zajmuje sie poprzednim pacjentem któryms z kolei na ta samą godzinę.....polecam raz jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Jola

Justyna Marszałkowska

Dietetyk

Schroegera 80/9
01-828 Warszawa

Uprzejmie i profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Przekonała mnie że naprawdę można skutecznie walczyć z nadwagą w mądry sposób.

Dorota Klein

Pielęgniarka, Wizyty domowe

ACK - Akademia Medyczna Gdańsk
Gdańsk

bardzo miła i sympatyczna osoba :)

lekarz Anna Greczanik

Ośrodek Zdrowia w Kunicach
Staropolska 7a
59-216 Kunice

Od lat jestem pacjentką pani Doktor, dlatego świadomie "oddałam" pod jej skrzydła także moich synów. Pani doktor jest rzeczowa i konkretna, a przy tym bardzo sympatyczna i uprzejma. Każda diagnoza była trafna, tak jak dobrane leki. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Werka

Wojciech Kołosowski

Unident Union
Kochanowskiego 20c
51-601 Wrocław

Doktor przyjął mnie w dniu Andzejek ze zwykłaym skierowniem od mojego stomatologa. Wycinał mi guzek wewnątrz jamy ustnej. Zarównozabieg jak i późniejsze konsultacje w kliniece pozawalaja mi ocenić go jako presjonalnego lekarza ale i ludzkiego Człowieka. Oby tryby polskiej słuzby zdrowia nie zaszkodziły mu! Agata Grochowska Wrocław

lekarz Hallina Lipnicka-Cupiał

Lekarz rodzinny

58-304 Wałbrzych

Pani doktor to wspaniały człowiek,zawsze ma czas dla pacjęta jest miła zawsze uśmiechnięta.Zawsze wszystko w bardzo prosty sposób wytłumaczy.Jest naprawde godna polecenia innym.

Marek Stożek

Przychodnia Lekarza Rodzinnego VIGILAX
64-320 Żegowo

Jestem w trakcie leczenia kolana, kilka razy bardzo delikatnie wykonał ściąganie płynu i blokady. Usunięcie narośli na twarzy również przebiegło bezboleśnie. Dzięki jego stanowczości opanowałam paniczny strach. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwa

lekarz Małgorzata Burska-Poszwińska

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Wizyta przebiegła sprawnie, profesjonalnie, dokładnie, Pani doktor b. miła i kompetentna. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: pacjentka

mgr Anna Majewska

Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny 'Maja'
Mogilska 58/7
31-546 Kraków

Bardzo przyjemny gabinet. Miła i przyjemna Pani Logopeda. Wszelkie niejasności dotyczące mojej wady wymowy zostały mi wyjaśnione - teraz tylko ćwiczenia i oczekiwanie na efekty. Polecam

lekarz Ewa Janik

Radiolog

Szpital Specjalistyczny
84-200 Wejherowo

Diagnoza się sprawdziła.Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu,trzeba patrzeć sercem.

mgr Mariola Zawiślak

Logopeda

Prywatny gabinet logopedyczny
62-800 Wojciechówka

Super logopeda polecam miła uprzejma a zarazem bardzo kompetentna.