Lekarze

- 120262

lekarz Dariusz Dąbrowski

Głowackiego 9
67-200 Głogów

Rzetelny,sumiennie wykonuje swoją pracę,skupiony na pacjencie,fahowe podejście. polecam!!
Najlepszy pediatra jakiego znam. Kompetentna, empatyczna, z podejściem do dzieci i rodziców 😉Indywidualnie podchodzi do każdego dziecka nie bagatelizujac żadnych problemów rodzica. Od lat leczy moje dzieci, które inni lekarze skrzywdzili swoim podejściem.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Marta Górczyk

33-311 Wielogłowy

rewelacja bardzo dobra dentystka robiła mi wiele zębów bardzo dobra polecam wszystkim

lek. dent. Małgorzata Górska

Centrum Stomatologii i Protetyki "Gamadent"
Wielkie Garbary 15
87-100 Toruń

anielska cierpliwość mam pełne zaufanie polecam panią doktor A.M

lek. dent. Jadwiga Górzańska

SP ZOZ Przychodnia Rejonowa w Świerzawie
ulica Lipowa 3
59-540 Świerzawa

Pani Doktor jest godna polecenia. Lecze zęby juz od dawna u niej i jestem bardzo zadowolona.

lek. dent. Izabela Grabowska-Fighiera

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Kwiatka 5 A m. 8
09-400 Płock

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

mgr Alina Woźny

Logopeda, Logopeda dziecięcy

35-074 Rzeszów

Bardzo dobry logopeda oddany swojej pracy - pacjętowi... ma podejście do dzieci.Pomogła mojemu dziecku polecam

dr n. med. Wojciech Stankiewicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Miałam zabieg na żylaki dr. Stankiewicz przeprowadził ją znakomicie po zabiegu opowiedział przebieg operacji, jest uprzejmy podchodzi z humorem do pacjentów. Jest godny polecenia.

lekarz Michał Dybek

Lekarz rodzinny

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

Jestem pod wrażeniem okazuje sie ze nie wszyscy lekarze to bufony.normalny człowiek.normalna przychodnia.standart europejski i na Nfz. jestem w szoku ze tak można.myslalam ze to fikcja a tu jednak jak sie chce to można.karolina

lekarz Gloria Binek-Kosieradzka

Promenadent - klinika stomatologiczna
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9 lok. U10
Warszawa

Rewelacyjny lekarz i osoba! Poradziła sobie z moi problematycznym zębem i szczegółowo wyjaśniła dalsze leczenie. Potrafi fantastycznie odstresować pacjenta. To lekarz kompetentny z tzw. "podejściem".
Doktor leczyl moje dzieciaki oraz mnie i moich najblizszych.Obecnie jestem w USA jednak moge zasiegnac jego opin i
Opinia dodana przez: leszekh

dr Fiona Kowalska

Alergolog

NZOZ Świnoujście
Świnoujście

Polecam i jestem zadowolony z wizyty u pani doktor. kompetentna i miła
Opinia dodana przez: Jan Kowalski
dlugo zmagalam sie z bliznami potradzikowymi, a dzieki dr w krotkim czasie staly sie mniej widoczne- czekam na kolejna wizyte - dzieki pani odzyyskalam wiare w lekarz;)
Napisałam już piękną opinię o profesjonalizmie i dobroci Pani doktor ale coś nie wyszło z tymi gwiazdkami, chciałam dać wszędzie maksymalnie 5. Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję. Anna Kotlarczyk
Opinia dodana przez: Anna Kotlarczyk
kompetentna,wesoła,co najważniejsze umiejąca wzbudzac zaufanie u malucha.świetna-poecam gorąco.!!!

lekarz Adam Gałazka

Lekarz rodzinny

przychodnian lekarska
80-501 Stare Pole

GOwniany portal.Człowieku jeśli masz olej w głowie to olej ten portal.Zadna to opinia .Wszystko jest zmyślone.Portal szkalujący lekarzy ot tak sobie,bo ktoś ma ochotę sobie wypisywać bzdury.WSZYSTKO SOBIE WYMYŚliŁam ha,ha,ha.

dr Dagmara Nosek-Szecówka

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wielokrotnie i skutecznie Pani Doktor pomogła mnie i członkom mojej rodziny , lekarz godny polecenia .

lekarz Ewa Zaremba-Flis

Kardiolog

Elizy Orzeszkowej 45
22-400 Zamość

Serdecznie dziękuję Pani doktor za przychylność i z serca płynącą pomoc i życzliwe potraktowanie pacjenta. Wysokie kompetencje i szybka reakcja uratowały przed ewentualnym zawałem mojego męża. Jesteśmy wdzięczni i z pewnością polecamy innym. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Adrianna Adamek

Lipowa 49 lok. 3
90-630 Łódź

Świetny lekarz z wielkim sercem. Trafiłem z synem po urazie twarzy do gabinetu dr.Adamek,w zasadzie tylko na potwierdzenie wyroku - czyli usunięcie 4-6 przednich zębów. Z zębów 'do usunięcia" 4 mają się świetnie tzn są zdrowe i stabilne , a te dwa co już ich w zasadzie nie było (syn miał je w chusteczce!) są utrzymane i dają nadzieję na utrzymanie. Od wypadku minęło 3 lata. Wciąż syn pozostaje pod ...

lekarz Paweł Agaciak

Kościuszki 8 A
12-200 Pisz

absolutnie pełen profesjonalizm godny polecenia , przy tym miły ,uprzejmy i rzetelny taki stomatolog to nie tylko lekarz,ale również człowiek z pasją.
Opinia dodana przez: Anna