Bardzo lekceważący stosunek do pacjenta. Pani doktor nie zwraca uwagi w ogóle na człowieka. Tylko wypisuje non stop recepty. Zapytana o co kolwiek reaguje wymijająco.... Nie polecam usług Tej pani..... Na początku miałem dobre zdanie o Pani doktor. Teraz uległo zmianie na gorsze ze względu na ostatnie kilka wizyt i na zachowanie pani doktor w stosunku do mnie, schorowanego człowieka. Jak nie zadawać pytań lekarzowi to u kogo szukać pomocy?
Pani Ewa to przemiła osoba. Wiele razy ratowała mnie i moich bliskich z opresji. Nigdy nic się nie działo z zębem wyleczonym przez panią Ewę. Niektóre plomby mam już z 15 lat i są ok. Zawsze poświęcała mi tyle czasu ile potrzebowałam. Boję się stomatologa i igieł 😁 nie jestem łatwym pacjentem. Tłumaczy i zapisuje co robi na wizycie.
Przychodnia
Bohaterów Września 6/G
98-200
Sieradz
Po pierwsze przesympatyczna osoba, po drugie pasjonatka (stomatolożka :)) z ogromną wiedzą. Bylam z dzieckiem na wizycie,Pani doktor zbudowala niesamowity klimat wizyty. Wyjaśniała 6scio latce po 20scia razy od A do Z co będziemy robić. Widać ,że zna się na swoich fachu. Naprawdę czułam sie bardzo komfortowo, a córka jak widać umiała sie zrelaksować i zaczęła współpracować co jak wiemy u dzieci nie zawsze jest łatwe.Dlatego życzyłabym sobie więcej takich …
NZOZ Centrum Fizjoterapii "Ośrodek Zdrowia" w Kruszwicy
Rybacka 20
88-150
Kruszwica
Pani doktor Szeląg jest bardzo dobrym lekarze ,to że mało mówi nie znaczy, że jest złym lekarzem ma po prostu taki styl ale diagnozuje poprawnie .Moje dzieci chodziły do niej wiele lat i to właśnie doktor Szeląg nie raz im pomogła. To jest najlepszy lekarz w przychodni na ul.Rybackiej.Polecam wszystkim rodzicom Panią doktor.
Pani dr jest wybitnym specjalistą, mam dzieci u Pani dr od lat, zawsze pełen wywiad i dobrze dobrane leczenie, wyprowadza bez antybiotyków - jest to ostateczność gdy już naprawdę nie ma wyjścia. Bardzo dokładnie przedstawia plan postępowania, wszystko tłumaczy dokładnie, jak może przebiegać choroba. A Jako człowiek empatyczna, bardzo uprzejma -wysłucha, pacjent czuje się zaopiekowany!
Szpital Specjalistyczny im. J.Dietla w Krakowie - lecznictwo szpitalne
al. marsz. Ferdynanda Focha 33
31-119
Jestem pacjentem Pani Doktor od stycznia 2020 roku. Trafiłem z mocnym atakiem choroby i problemami z chodzeniem. Szybka diagnoza i skuteczne leczenie, sprawiły że mimo choroby jestem w stanie normalnie funkcjonować i mogłem wrócić do aktywności fizycznej takiej jak m.in. wędrówki, rower. Gorąco polecam za fachowość i ludzką życzliwość.
SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564
Warszawa
Jestem jak najbardziej zadowolony z wizyty. Pani Doktor jest świetnym lekarzem, oraz miłą i empatyczną osobą. Bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Polecam tego Specjalistę z czystym sumieniem.
Jestem zdecydowanie pod wrażeniem lekarza! To nie tylko profesjonalista w swoim fachu, ale także osoba pełna empatii i troski o dobro pacjenta. Jego podejście do pracy jest niezwykle zaangażowane i skrupulatne. Potrafi w sposób klarowny i zrozumiały tłumaczyć diagnozy oraz proponowane metody leczenia, co przynosi pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Co więcej, lekarz ten wykazuje się ogromnym szacunkiem dla pacjentów, słuchając ich potrzeb i obaw. Zawsze jest otwarty na pytania …
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400
Gorzów Wielkopolski
Ordynator Ginekologii Szpitala w Skwierzynie. Bardzo dobry specjalista. Polecam wszystkim kobietom!!!
Dworcowa 4 (Eskulap)
63-500
Ostrzeszów
Strasznie pazerna kobieta . Zdrowie pacjenta ma za nic. Tylko kasa u niej najważniejsza. Jak ma zrobić test wysiłkowy albo USG czy Holter to wyłącznie za kasę nie zrobi jak człowiek bardzo chory i nie przygotowany na zapłatę . Najczęściej mówi tak : a wziąć sobie połówkę tabletki i zobaczyć jak będzie - tak mówi lekarz kardiolog ! to wstyd. Kiedyś pojechałam do niej prywatnie bardzo chora - to powiedziała …
Przychodnia
Kościuszki 9
97-200
Tomaszów Mazowiecki
Nigdy nie oceniałem żadnego lekarza, ale ta Pani na to po prostu zasługuje. Mój pierwszy kontakt z okulistą oceniam na 5. Szkła dobrane perfekcyjnie w bardzo miłej i uprzejmej atmosferze. Szczerze ciężko mi porównać, do jakiegokolwiek lekarza pod względem uprzejmości. Człowiek wychodzi od Niej po prostu weselszy :) Pogodą ducha masakruje innych lekarzy. Polecam! :)
Wypisywanie antybiotyków na każdej wizycie, zero tłumaczenia co jest dziecku, zamiast skupić się na danym przypadku pani ocenia dietę i wygląd nie tylko dziecka, ale i ciężarnej Mamy całkowity brak empatii, widząc swoją wpadkę szybko wycofuje się z danego tematu, zero przeprosin, poniżenie pacjenta i wzgarda dla Rodzica, NIE POLECAM, omijać polecam!
Porzeczkowa 5a
21-300
Radzyń Podlaski
Świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy. Polecam!
Stacja Dializ
Mickiewicza 7.
89-100
Nakło nad Notecią
Bardzo dobra obsługa pacjenta. Widać że zna się na rzeczy. W razie zabiegu na znieczuleniu można pogadać z lekarzem.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: