- 48128

dr Jacek Makowski

Ginekolog położnik

liczba opinii: 3

WYSZYŃSKIEGO
59-300 Lubin

Z całego serca odradzam wizyty u tego pana. Dr Makowski jest tym rodzajem lekarza, który bagatelizuje problem i normalizuje ból, również taki, który po wielu latach utrzymywania się na pewnym poziomie, narasta. Ma czelność wypowiadać zdania w stylu, że "ból jest przywilejem". Do tego pozwala sobie na chamskie komentarze, np. gdy zapytałam po co wypisał mi receptę na lek, który jest bez recepty, odparł "aby pani nie zapomniała jak się …
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Grzegorz Pietrak

Psychiatra

liczba opinii: 3

Gabinet lekarski
Kossutha 4 m. 1
01-315 Warszawa

Pan Doktor leczy mnie już od dobrych kilku lat. Pomógł zarówno mi jak i mojemu tacie. Jest nie tylko świetnym psychiatrą ale również słuchaczem i rozmówcą. Bije od niego ciepło. Idealnie dobrał mi leki. Dzięki niemu trzymam się w dobrej kondycji. Bardzo Panu Doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Krzysztofa Jungowska

Anestezjolog

liczba opinii: 3

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Bardzo polecam. Jestem dzisiaj po wizycie robiłam USG każdy organ był mówiony w sposob zrozumiały a nawet pokazowy jak wygląda i działa organ. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Agnieszka Spinek

Rehabilitant

liczba opinii: 3

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Pani doktor pełna empatii, znakomity fachowiec, dobór zabiegów przez Panią Doktor, które bardzo pomagają w procesie leczenia oraz wizyta, na której wytłumaczyła wszystko i doradziła, jak samodzielnie w domu wspierać się ćwiczeniami, to wszystko sprawia, że mówię DZIĘKUJĘ Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Artur Stępień

Dermatolog

liczba opinii: 3

NZOZ "Julia" w Krośnie
Żwirki i Wigury 4 A
38-400 Krosno

Sympatyczny ,kompetentny lekarz. Polecam wizyty u doktora Stępnia. Operuje fachową wiedzą. Bardzo milo wspominam leczenie u Pana Artura.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Agnieszka Krysztofińska

Ginekolog położnik

liczba opinii: 3

Piłsudskiego 11/7
98-200 Sieradz

Cudowny lekarz. bardzo pozytywny i wspierający pacjęta. pani Agnieszka prowadzi moją ciąże od początku i jestem z niej bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Magdalena Szmyrka-Kaczmarek

Internista, Reumatolog

liczba opinii: 3

ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław

Pani Doktor jest lekarzem z powołaniem,pełen profesjonalizm,wszystko wytłumaczy,dokładnie zbada,w trudnych chwilach można liczyć na pomoc. Polecam z czystym sercem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Edyta Artemiuk

Internista

liczba opinii: 3

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Niezastąpiona, kompetentna, empatyczna, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem, trafna diagnoza zawsze na 100% jeszcze przed potwierdzonymi badaniami. Wiedza ze wszystkich specjalizacji. Jedyna w swoim rodzaju - DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD 3 POKOLENIAMI mojej RODZINY
Opinia dodana przez: Anonim

Janina Kisza

Okulista

liczba opinii: 3

Gabinet Okulistyczny
55-120 Oborniki Śląskie

Wrazy wysokiego uznania dla profesjonalizmu Pani Doktor i i jej empatii dla dla pacjentów..Leczę się u Pani Doktor bez malaksera 30 St i stąd moje przekonanie o tym , że Gabinet Pani Doktor godny jest pełnej rekomendacji 🙌🙂🖐
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Elżbieta Drożdżak-Czerkies

Pediatra

liczba opinii: 3

Wojska Polskiego 13/29
37-450 Stalowa Wola

Pani Doktor to wyjątkowo miła i życzliwa osoba. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów i potrafi cierpliwie wszystko wyjaśnić. Dobiera skuteczne lekarstwa, a jej podejście do pacjenta budzi pełne zaufanie. Widać, że wykonuje swoją pracę z pasją i sercem. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Grzegorz Jaracz

Chirurg stomatolog

liczba opinii: 3

Przychodnia Zdrowia dr n.med. Marta Leszczyńska
81
38-220 Dębowiec

Przyszłam z ogromnym bólem zęba, doktor dokładnie wytłumaczył gdzie tkwi problem i rozwiązał go. Efekty utrzymują się idealnie i na pewno nie zmienię dentysty. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Agata Korta-Żądło

Internista

liczba opinii: 3

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

Panią doktor jest w porządku. Miła atmosfera i konkretne podejście do problemu, który miałem. Informuje jeśli chcesz o tańszych zamiennikach leków. Najważniejsze, że się wyleczyłem szybko. Nie mam zastrzeżeń. Fachowo, a w przychodniach bywa rożnie.
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. dent. Monika Goławska

Stomatolog

liczba opinii: 3

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Zwykle nie wystawiam opinii, ale jestem bardzo zaskoczony tym co napisał pan Mariusz. Korzystamy z pomocy pani Goławskiej, wraz z całą rodziną od wielu lat i jesteśmy bardzo z tej możliwości zadowoleni. Mój syn (obecnie 21 lat), kiedy jeszcze był małym chłopcem, po pierwszej próbie leczenia zęba przez innego lekarza (nie będę tu podawał placówki, bo nie chcę szkodzić, a było to już dawno) bardzo zraził się do dentystów. Ktoś …
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Karol Talkowski

liczba opinii: 3

Szpital Mrągowski im. Michała Kajki Sp. z o.o.
Wolności 12
11-700 Mrągowo

Jestem jak najbardziej zadowolona z pomocy,profesjonalizmu i podejścia dr Talkowskiego. Indywidualne podejście do pacjenta,rozmowa oraz wytłumaczenie problemu jak najbardziej na plus. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Linda

lekarz Maciej Zając

liczba opinii: 3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum Gdańsk Kartuska
ulica Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Fajny, empatyczny człowiek. Na SOR trafiłam w sytuacji zagrożenia życia, zupełnie nieświadoma, że jest aż tak źle. Doktor mi tego nie uświadomił (i bardzo dobrze !), ale bez wahania podjął decyzję o pozostawieniu mnie na oddziale. Operowana byłam niecałe 48 godzin później. Żyję, mam się świetnie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Paweł Dubik

Anestezjolog

liczba opinii: 3

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Chciałbym wyrazić moją głęboką wdzięczność Ordynatorowi i Personelowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala MSWiA w Katowicach i podziękować Ludziom, którzy w czasie mojego pobytu spowodowanego ciężkim przebiegiem COVID 19 otaczali mnie fachową pomocą połączoną z troską, życzliwością i wsparciem. Szczególne podziękowania kieruję do doktora Pawła Dubika za Jego profesjonalizm, zaangażowanie i głęboką wrażliwość na drugiego człowieka. Marek Doktorowicz
Opinia dodana przez: Marek Doktorowicz

lekarz Karol Tylki

liczba opinii: 3

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

prawdziwy lekarz dobry, kompeteny wszstkim się interesuje do pacjęntów przychodzi bada szczegółowo mało wiele empatii bardzo mu za to dziękuję !!!!!!!! polecam go innym chorym
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Maciej Krasucki

Psychiatra

liczba opinii: 3

Lubelska 50d/21
08-400 Garwolin

Wspaniały , empatyczny , zdolny , sympatyczny lekarz. Dba bardzo o swoich pacjentów. Troszczy się , żeby pacjent nie miał nawrotu choroby , dobrze dobiera leki . Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Aldona
{'id': 34431, 'name': 'Warszawa'} Ortopeda
                                       lekarz Konrad Seferyński

lekarz Konrad Seferyński

Ortopeda

liczba opinii: 3

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Pan doktor Konrad Seferyński to jedyny lekarz u którego byłam, który nie czyta opisu radiologa tylko sam ogląda płytę. To wspaniały lekarz, który mi pomógł i ulżył w ogromnym bólu ramienia, z którym walczyłam u różnych lekarzy od wczesnej wiosny. Dziś mija 2 tygodnie kiedy doktor Seferyński zrobił mi zastrzyk w prawe ramie. Dziś ruszam ręką wykonuje prawie wszystkie czynności a nawet umyłam okna. Panie doktorze Konradzie Seferyński nisko się …
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksander Zając

Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Witam, chciałam wszystkich ostrzec przed Doktorem Aleksandrem Zającem. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim zachowaniem chamskim i nieprofesjonalnym i to ze strony lekarza. Od początku gdy tylko weszłam Doktor był naburmuszony i zachowywał się jakby był tam za karę i ja jakbym była intruzem. Ale do rzeczy.. miałam robioną Gastroskopię - to znaczy miałam mieć robioną bo finalnie nie została ona dokończona, ponieważ przez nerwy doktora i jego …
Opinia dodana przez: Natalia


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się