- 48128

lek. dent. Joanna Damazyn

Stomatolog

liczba opinii: 4

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

W dniu dzisiejszym bylam u Pani doktor. Na "dzień dobry" zostałam upomniana, że maseczkę powinnam mieć również na nosie siedząc w przychodni, ale mogę już ją ściągnąć. Przyznałam rację. W trakcie leczenia zębów Pani doktor odebrała prywatny telefon, mówiąc "szybko bo mam pacjentkę" po czym odłożyła telefon na biurko i nie zmieniając rękawiczek wróciła do pracy, grzebiąc mi w buzi. I teraz moje pytanie brzmi.. Gdzie jest utrzymanie higieny pracy …
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Mariusz Zajkowski

Stomatolog

liczba opinii: 4

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Niestety leczenie u tego doktora to kompletna pomyłka. Praca bardzo nieestetyczna, oraz z góry skazana na porażkę, pomimo zgłoszenia uwag, brak chęci naprawy. W odpowiedzi usłyszałam, że to wina słabych zębów oraz jest nieestetycznie bo " uznałem, że tak wykonam pracę". Musiałam poprawiać u innego stomatologa. Ten Pan Doktor jest nieomylny i wszystkie jego prace zakończone niepowodzeniem są wina pacjenta. Życzę powodzenia z takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 41595, 'name': 'Kraków'} Neurochirurg
                                       prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiatkowski

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiatkowski

Neurochirurg

liczba opinii: 4

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Najgorszy lekarz jakiego miałam nieprzyjemność poznać. Na wizycie był okropnie nie miły, opryskliwy bez powodu, wręcz krzyczący. O nic nie można go zapytać, nic nie tłumaczy, od razu wybucha. Już po samym przekroczeniu progu jego gabinetu, jego mina mówiła sama za siebie. Stanowczo odradzam. Lepiej poszukać innego lekarza, kompetentnego i z powołania, który naprawdę będzie chciał rozwiązać problem i wyleczyć pacjenta.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Agata Roch-Zniszczoł

Neurolog

liczba opinii: 4

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Byłam na wizycie z NFZ w trakcie, której Pani doktor zadałą mi pytanie, co mi dolega. I to właściwie tyle. Niestety podczas wizyty nie zostałam w żaden sposób zbadana, a skierowanie na dodatkowe badanie zostało mi wydane "na moją prośbę" (zapis za skierowaniu), bo Pani doktor nie widziała podstaw...
Opinia dodana przez: Agata
Bardzo konkretna i kompetentna osoba. Nie owija w bawełnę . W przypadkach gdzie wymaga to konsultacji z osobami specjalizującymi się w danego rodzaju nowotworów odrazu wskazuje gdzie należy się udać. Bardzo kompleksowo podchodzi do badań i ze szczególną ostrożnością. Godna polecenia osoba.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Leszek Majchrowski

Ortopeda

liczba opinii: 3

Kwiska 5/7 lok. 1
54-203 Wrocław

Profesjonalna i rzeczowa wizyta. Lekarz cierpliwie wszystko wyjasniał. Miły i kontaktowy. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
Jestem bardzo zadowolona. Byłam u Pani Dr dwa razy. Na dzień dzisiejszy to wystarczyło by pozbyć się problemu z dziąsłami. Wcześniejsza lekarka nie umiała mi pomóc. Polecam w 100%. Cena dośc wysoka, ale naprawdę za pozbycie się problemu WARTO!!!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Piotr Rutka

Ortopeda

liczba opinii: 3

Długa 3
59-325 Przemków

Godny polecenia, uprzejmy, pomocny. Bardzo mi pomógł. Postawił diagnozę, wykonał szereg badań. Podchodzi do pacjenta zaangazowaniem. Każdego pacjenta przyjmie, nie odmówi pomocy. Polecam w 100 procentach.
Opinia dodana przez: Anonim

Rafał Jaźwiński

Psychiatra

liczba opinii: 3

Gabinet Lekarski
50-312 Wrocław

Pan Doktor jest uprzejmy, przyjął mnie przed czasem, za co jestem mu bardzo wdzięczna, bo bardzo źle się czułam. Niestety wydawało mi się, że Pan Doktor,chociaż okazał szacunek to wcale mnie nie słuchał. Przez całą wizytę bardzo się bałam. Pan Doktor wydał opinię, po kilku minutach wywiadu, w mojej opinii bardzo krzywdząca. Wyszłam z gabinetu bardzo zestresowana. Raczej nie będą stałą pacjentką, chociaż życzę Panu Doktorowi wielu zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Katarzyna Rajter-Grabowska

Internista

liczba opinii: 3

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Mikołowska 94
44-203 Rybnik

Nie byłam na żadnej wizycie u Pani doktor. Powszechnie jednak wiadomo, że zajmuje się ona akupunkturą i medycyną chińską. Co to za lekarz, który zamiast wierzyć we współczesną naukę i działać zgodnie z etyką lekarską, wierzy w zabobony?
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Olesiak-Andryszczak

Ginekolog

liczba opinii: 3

Centrum Medyczne Patrycja Sodowska
Piotrowicka 83
40-724 Katowice

Zaznaczam, że ocena odnosi się jedynie do punktualności przyjmowania pacjentów przez Panią doktor w Centrum Medycznym Sonokard, natomiast nie do samych kompetencji lekarskich (te moja żona ocenia jako dobre). Niestety, żadna z wcześniej umówionych wizyt mojej żony nie odbyła się o wyznaczonej godzinie, w tym za każdym razem przesunięcie wynosiło co najmniej pół godziny. Miało to miejsce także, gdy wizyta była jedną z pierwszych danego dnia. Obsługa Centrum Medycznego informuje …
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Robert Zawadzki

Otolaryngolog

liczba opinii: 3

Tomcia Palucha 2a/14
02-495 Warszawa

Wspanialym, kompetentny, na wizycie dokonac zabiegi I poswiecil duzo czasu. Wytlumaczyl co sie dzieje I jakie szanse wyleczenia, Polecam. Maria
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Michał Świechowski

liczba opinii: 3

al. gen. Sikorskiego 6
26-900 Kozienice

Bylismy na wizycie z córką niespełna 3-letnią. Córka miała robione usg brzuszka , jednak podejście lekarza pozostawia wiele do życzenia , zero pomocy i jakiegokolwiek wsparcia ze strony lekarza. lekarz był bardzo nieuprzejmy, kiedy zaczęliśmy uspokajać dziecko usłyszeliśmy od „lekarza” to nic nie da -imadło. Badanie trwało może 1min , gdzie po badaniu szanowny Pan powiedział, że badanie było utrudnione i on tam nic nie zobaczył . Dostałam papierek i …
Opinia dodana przez: Anonim

lek. dent. Joanna Masiota-Błotny

Ortodonta, Stomatolog

liczba opinii: 3

Powstańców Wielkopolskich 1
88-181 Jaksice

Cały proces leczenia ortodontycznego przeszedł prawidłowo. Pani doktor Masiota posiada dużą wiedzę a było to potrzebne w wyborze najlepszego toru postępowania. Wizyta profesjonalna, w miłej atmosferze. Cena usług odpowiednia. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Joanna Tobiszewska

Stomatolog

liczba opinii: 3

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
Chocimska 27
87-800 Włocławek

Bardzo miła stomatolog, jestem osobą z fobią jeśli chodzi o dentystów i leczenie zębów, a to jest dentystka której się nie boje i mogę zaufać, że nie będzie bolało.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Marcin Świerad

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 3

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Doktor o wysokich kompetencjach ale i specyficznym podejściu do pacjenta. Szósty rok przechodzę badania kontrolne u tego lekarza. Pięc razy trwała mniej niż 10 minut. Chcę wierzyć, że dlatego, że u mnie wszystko w porządku i nie ma o czym gadać. Jego konikiem jest " musisz pan schudnąć". Z charakteru jest samcem alfa, nie lubi wchodzić w polemikę z pacjentem. Czy polecam? Tak! Za kompetencje i wiedzę medyczną.
Opinia dodana przez: Witold
Oj ! ludzie! kto ją zrobił dr hab?? ona jest lek med... Uprzejma jest, owszem , ale tylko tyle! !!! Jak zadasz jej konkretne pytanie to odpowiada wykrętnie i kwituje uśmiechem.
Opinia dodana przez: Anonim
Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, które nie były łatwe, jestem bardzo zadowolona, polecam
Opinia dodana przez: Karolina 32

lekarz Agnieszka Ligęzińska

Kardiolog

liczba opinii: 2

Aldamed
Zielona Góra

Zgłosiłam pani doktor objawy/ kołatanie serca , duszności, uczucie niepokoju, podwyższone ciśnienie/.Zostałam zbadana / pani doktor robiła w trakcie badania dziwne miny , nie dodając słowa komentarza. Nie spytała czy się leczę, i czy przyjmuję stale jakieś leki. / Choruję ileczę się systematycznie na nadciśnienie tętnicze od 30-tu lat./ Bez słowa podała mi receptę na lek jak się okazało stosowany w chorobie Menier'a/ objawy zawroty głowy i szumy w uszach/. …
Opinia dodana przez: marynia
Nie wiem, skąd tyle pozytywnych opinii.. pani doktor nieprzyjemna, zero empatii, brak wyczucia. Wyniosła i oschła. Niczego nie wytłumaczyła, narzuciła swój tok myślenia mimo, że nie miała racji.. musiałam wrócić na kolejną wizytę, bo popełniła błąd, ale nie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się