Chirurg Ogólny Konin

Szpital Konin

Konin

Wszywał mi esperal nie ma śladu nie pije już od 2 lat słyszałem ze jest teraz chirurgiem naczyniowym kolegę ratował po wypadku zszzywal twarz nie ma śladu po wypadku Równy gość z tego doktora

Opinia dodana przez: Tom

Prywatny Gabinet Lekarski
Spółdzielców 46
Konin

po kilku wizytach u "pseudospecjalistów" wreszcie trafiłam na Pana Doktora, kompetentny, wzbudzający zaufanie.

lekarz Tomasz Dudzik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Kolejowa 11
Konin

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam.
Polecam!!

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam.
Polecam!!

ZOZ i M.P. Med-Alko Sp. z o.o.
ulica Przyjaźni 3
Konin

Polecam Panią doktor, robi wielkie cuda i przywraca wiarę w człowieka że wszystko będzie dobrze. ma też certyfikat lekarzy medycyny estetycznej co w dużym stopniu świadczy o jej profesjonalizmie!

Opinia dodana przez: Aniela

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

Godny polecenia i zaufania specjalista! Pan doktor jest bardzo dokładny, uprzejmy, doskonale tłumaczy przebieg leczenia i przede wszystkim należy do niezwykle kompetentnych i skrupulatnych ludzi, naprawdę zna się na tym co robi. Zabieg bezbolesny, w miłej atmosferze, a efekty rewelacyjne!

Opinia dodana przez: Teresa

woj.szpit.zespolony,porad.chirurgi

Konin

Fachowiec; rzeczowy, stanowczy, ale i żartować potrafi...Skutecznie i szybko pomógł mi zwalczyć moją dolegliwość, która teraz jest tylko wspomnieniem..Polecam!!!

Opinia dodana przez: tomek

Kompetentny, skromny i profesjonalny. Wrażliwy na problemy chorego. Lubiany i szanowany przez personel oddziału. Bardzo pomocny i godny polecenia.

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
Konin

Super lekarz i fachowiec. Polecam wszystkim. Przy tej Pani doktor miałam poczucie bezpieczeństwa, bo wiedziałam co mnie czeka i żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Z całego serca polecam!!!!

Edyta

Opinia dodana przez: Pacjantka

lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Moniuszki 2 lok. 68
Konin

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.

Opinia dodana przez: połamany

przychodnia, poradnia

Konin

gburowaty, bezczelny i chamski; nikomu nie polecam takiego lekarza chyba pomylił profesję- powinien raczej zostać grabarzem;