Chirurg Plastyczny Wrocław

dr n. med. Jacek Jarliński

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

Bardzo pozytywny lekarz jako osoba. Ma cierpliwość wyjaśnić i wytłumaczyć co będzie robione. Jestem miesiąc po zabiegu korekty nosa i wszystko jest na dobrej drodze, a efekt bardzo zadowalający! dziękuję raz jeszcze dotorze

Gabinet lekarski

52-213 Wrocław

Witam. Pan doktor to kompetentny, troskliwy, uprzejmy i kochany facet. Wszystko precyzyjnie tłumaczy NIE namawia do zabiegu . Widać, że lubi pacjentów i swoją pracę. Wywarł na mnie bardzo bardzo pozytywne wrażenie. Dziękuję p. doktorowi za fachowe podejście do moich problemów zdrowotnych/estetycznych i ładny płaski brzuszek.

Opinia dodana przez: ANONIM
Chirurg plastyczny Wrocław dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Pabianicka 25
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Pan dr hab. Andrzej Bieniek wraz z całym swoim zespołem stwarza pacjentowi komfort psychiczny a Jego profesjonalizm przekłada się na pełną satysfakcję pacjenta. Osobowość Pana Doktora urzeka i sprawia, że można poczuć się w pełni zaopiekowaną i bezpieczną. Jak dla mnie jest Pan wyjątkowym lekarzem, którego będę do końca swoich dni wspominać z wdzięcznością -Małgorzata K.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Bardzo dobry specjalista wiedza nie jednego profilu, ogólnie polecam

Bardzo dobry specjalista wiedza nie jednego profilu, ogólnie polecam

lekarz Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław

Na razie byłam tylko na konsultacji, ogólnie wrażenia pozytywne, dr miły, tłumaczył wszystko dokładnie.

Opinia dodana przez: Julita

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

Gabinet Chirurgii Plastycznej
ul. Junacka 10
54-020 Wrocław

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

Opinia dodana przez: renata

Kutrzeby 64
52-213 Wrocław

w Pazdzierniku robilam operacje nosa u Dr Kratochwila jestem bardzo zadowolona nosek jest prosty i ma ladny ksztalt doktor jest wspanialym chirurgiem i warto sprobowac :) POLECAM !

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Profesjonalny i kompetentny dr,z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta,uprzejmy,panie pielęgniarki w klinice pomocne,życzliwe i troskliwe. Serdecznie polecam !!!! Każdy kolejny zabieg upiększający tylko u dr Knasta:-)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Rymarska 32a
Wrocław

Szanowni Państwo ,jeżeli poszukujecie idealnego lekarza i towarzyszący doktorowi zespółu Specjalistów,to polecam klinike Aleksandra..Jestem po operacji nosa-zabieg wykonany profesjonalnie:bez bólu czy wiekszej ilosci siniakow..Opieka po zabiegu profesjonalna.Goraco polecam

Opinia dodana przez: Alina

Łąkowa 5
Wrocław

6 miesięcy temu przeszłam korektę odstajacych uszu. Była to najlepsza decyzja w życiu. Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli ktoś się zastanawia to zapewniam, że nie ma na co czekać, a dr Marek Węgrzyn jest odpowiednią osobą do wykonania takiego zabiegu. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Marta