Chirurg Stomatolog Bydgoszcz

Dariusz Możdżeń

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Derek i Ana

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Bardzo fajny i fachowy specjalista. Żeby były tylko krótsze terminy oczekiwań na wizytę byłoby jeszcze lepiej.

ulica Płocka 16
85-659 Bydgoszcz

Pan Doktor wspanialy specjalista uratowal mi kosc ktora inny stomatolog "rozbabral" a nie byl specjalista!!! zabieg trwal trzy godziny ale wykonany perfekcyjnie a kosc zrosnieta i jak nowa. Mam juz w tym miejscu implant. Serdeczne dzieki za poswiecony czas i opieke.Wspanialy personel zajol sie mna wzorowo Dziekuje

Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Chirurg stomatolog, Protetyk

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Hahaha ten ranking to lipa,,, jak sie wystawi negatyw to zaraz go usuną że niby bezprawny. Krótko i na temat,, jak ktoś chce wydać majątek i nie miec paru zębów to polecam.

lek. dent. Marek Gatz

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

pełen profesjonalizm - szybko, bezboleśnie i bez problemów, dba o szczegóły, zęby są wykończone tak jak być powinno!

Elżbieta Marcinkowska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy