Internista Szczecin

ulica Rydla 93
70-783 Szczecin

Pierwszy z wielu specjalistów, (z porad których korzystałam prywatnie), kto jako pierwszy spojrzał na mój problem kompleksowo, poświęcił odpowiednią ilość czasu by zebrać rzetelny wywiad i dokładnie przeanalizował przyniesione wyniki badań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczone - zwłaszcza po odbyciu wielu wizyt u "ekspertów diagnozujących" w przysłowiowe 5 minut za "stówkę".
Reasumując - świetny, kompetentny specjalista nie tylko z dobrym podejściem psychologicznym, ale też interdyscyplinarnym do pacjenta. Wszakże chore nerki to tylko część większej całości (naszego organizmu).
Serdecznie polecam!

dr n. med. Tomasz Byrski

Internista, Onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Pan Profesor uratował życie mojej żony.W zaawansowanej chorobie nowotworowej podjął radykalne środki, moja żona żyje. Wyrazy najwyższego szacunku dla Pana Profesora.

Opinia dodana przez: Zbyszek

Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

109 Szpital Wojskowy

Szczecin

Wspaniały doktor, potrafi niesamowicie wesprzeć, błyskotliwy i trafny w diagnozach,bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach,umie słuchać i trafnie dobrać leki

Opinia dodana przez: Kazek

Zakład Usług Medycznych Marek Krupa
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Zawsze ma czas dla pacjenta jak trzeba kieruje do specjalistow bez problemow chodze juz osiem lat bardzo polecam

Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Renata Mackiewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

K.Napierskiego 78/37
70-783 Szczecin

Cudowny człowiek,profesjonalista w każdym calu!Indywidualne podejście do pacjenta,co jest bardzo ważne!Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Larysa

Moczyńskiego 3 lok. 1
70-492 Szczecin

Trafiłam do Pana dr. Brzeźniaka w zeszłym roku, od początu bardzo dokładnie zajął się moją chorobą. Szczegółowy wywiad i ocena wyników bardzo profesjonalna. Dokładne tłumaczenie leków,które powinnam przyjmować. Czas poświęcony dla pacjenta indywidualnie, nie czułam się intruza w gabinecie.
Polecam wizytę u Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Majewski

Gastroenterolog, Internista

ulica Łubinowa 55/4
70-785 Szczecin

Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle czasu, co Pan Marek. Inni machali ręką na moje dolegliwości, wizyta u Pana Marka była dla mnie zaskoczeniem. Fantastyczny lekarz i człowiek :)

Opinia dodana przez: Aleksandra

ul. Ku Słońcu 58
72-006 Szczecin

Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Klasa, kompetencja i życzliwość na 10. Polecam wszystkim. Bardzo kontaktowa i zaangażowana pani doktor.

Opinia dodana przez: Halina

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

W 2001 roku dr. Magdalena uratowała mi życie wyciągając z agonii spowodowanej zapaleniem mózgu.
Odważny lekarz,wspaniały człowiek. Dziękuję.

Odważny lekarz,wspaniały człowiek. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Barbara