Internista Szczecin

Internista, Onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
Szczecin

Pan Profesor uratował życie mojej żony.W zaawansowanej chorobie nowotworowej podjął radykalne środki, moja żona żyje. Wyrazy najwyższego szacunku dla Pana Profesora.

Opinia dodana przez: Zbyszek

Rydla 93
Szczecin

Pierwszy z wielu specjalistów, (z porad których korzystałam prywatnie), kto jako pierwszy spojrzał na mój problem kompleksowo, poświęcił odpowiednią ilość czasu by zebrać rzetelny wywiad i dokładnie przeanalizował przyniesione wyniki badań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczone - zwłaszcza po odbyciu wielu wizyt u "ekspertów diagnozujących" w przysłowiowe 5 minut za "stówkę".
Reasumując - świetny, kompetentny specjalista nie tylko z dobrym podejściem psychologicznym, ale też interdyscyplinarnym do pacjenta. Wszakże chore nerki to tylko część większej całości (naszego organizmu).
Serdecznie polecam!

Zakład Usług Medycznych Marek Krupa
Energetyków 2
Szczecin

Zawsze ma czas dla pacjenta jak trzeba kieruje do specjalistow bez problemow chodze juz osiem lat bardzo polecam

Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Renata Mackiewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wyszyńskiego 32-34
Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

K.Napierskiego 78/37
Szczecin

Cudowny człowiek,profesjonalista w każdym calu!Indywidualne podejście do pacjenta,co jest bardzo ważne!Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Larysa

lekarz Marek Majewski

Gastroenterolog, Internista

ulica Łubinowa 55/4
Szczecin

Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle czasu, co Pan Marek. Inni machali ręką na moje dolegliwości, wizyta u Pana Marka była dla mnie zaskoczeniem. Fantastyczny lekarz i człowiek :)

Opinia dodana przez: Aleksandra

Moczyńskiego 3 lok. 1
Szczecin

Dzisiaj byłam u Doktora. Bardzo podobało mi się to, że do pacjenta podchodzi z fachowością.
Bardzo dobrze, że doktor jest ...

Bardzo dobrze, że doktor jest kardiologiem i endokrynologiem. Po obejrzeniu badań zaczął
się zastanawiać, czy dalsza zwiększona dawka leku, nie obciąży za bardzo serca.
To podejście do Pacjenta bardzo mi się podobało.
Podobało mi się, że doktor ma czas dla Pacjenta. Bada bardzo dokładnie i przeprowadza równie dokładny wywiad. Szczerze polecam.

ul. Ku Słońcu 58
Szczecin

Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Klasa, kompetencja i życzliwość na 10. Polecam wszystkim. Bardzo kontaktowa i zaangażowana pani doktor.

Opinia dodana przez: Halina

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
Szczecin

W 2001 roku dr. Magdalena uratowała mi życie wyciągając z agonii spowodowanej zapaleniem mózgu.
Odważny lekarz,wspaniały człowiek. Dziękuję.

Odważny lekarz,wspaniały człowiek. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Barbara

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.

Opinia dodana przez: Jolanta