Internista Szczecin

Internista, Onkolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
Szczecin

Pan Profesor uratował życie mojej żony.W zaawansowanej chorobie nowotworowej podjął radykalne środki, moja żona żyje. Wyrazy najwyższego szacunku dla Pana Profesora.

Opinia dodana przez: Zbyszek

Rydla 93
Szczecin

Pierwszy z wielu specjalistów, (z porad których korzystałam prywatnie), kto jako pierwszy spojrzał na mój problem kompleksowo, poświęcił odpowiednią ilość czasu by zebrać rzetelny wywiad i dokładnie przeanalizował przyniesione wyniki badań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczone - zwłaszcza po odbyciu wielu wizyt u "ekspertów diagnozujących" w przysłowiowe 5 minut za "stówkę".
Reasumując - świetny, kompetentny specjalista nie tylko z dobrym podejściem psychologicznym, ale też interdyscyplinarnym do pacjenta. Wszakże chore nerki to tylko część większej całości (naszego organizmu).
Serdecznie polecam!

Zakład Usług Medycznych Marek Krupa
Energetyków 2
Szczecin

Zawsze ma czas dla pacjenta jak trzeba kieruje do specjalistow bez problemow chodze juz osiem lat bardzo polecam

Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Renata Mackiewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wyszyńskiego 32-34
Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

K.Napierskiego 78/37
Szczecin

Cudowny człowiek,profesjonalista w każdym calu!Indywidualne podejście do pacjenta,co jest bardzo ważne!Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Larysa

Moczyńskiego 3 lok. 1
Szczecin

Trafiłam do Pana dr. Brzeźniaka w zeszłym roku, od początu bardzo dokładnie zajął się moją chorobą. Szczegółowy wywiad i ocena wyników bardzo profesjonalna. Dokładne tłumaczenie leków,które powinnam przyjmować. Czas poświęcony dla pacjenta indywidualnie, nie czułam się intruza w gabinecie.
Polecam wizytę u Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marek Majewski

Gastroenterolog, Internista

ulica Łubinowa 55/4
Szczecin

Nikt nigdy nie poświęcił mi tyle czasu, co Pan Marek. Inni machali ręką na moje dolegliwości, wizyta u Pana Marka była dla mnie zaskoczeniem. Fantastyczny lekarz i człowiek :)

Opinia dodana przez: Aleksandra

ul. Ku Słońcu 58
Szczecin

Oby takich lekarzy było jak najwięcej. Klasa, kompetencja i życzliwość na 10. Polecam wszystkim. Bardzo kontaktowa i zaangażowana pani doktor.

Opinia dodana przez: Halina

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
Szczecin

W 2001 roku dr. Magdalena uratowała mi życie wyciągając z agonii spowodowanej zapaleniem mózgu.
Odważny lekarz,wspaniały człowiek. Dziękuję.

Odważny lekarz,wspaniały człowiek. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Barbara

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.

Opinia dodana przez: Jolanta