Lekarze Krosno

Ginekolog, Ginekolog położnik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Stomatologicznej w Krośnie
Korczyńska 57
38-400 Krosno

Pełen profesjonalizm, lekarz godny zaufania. Pani doktor pomogła mi rozwiązać mój problem i wszystko dokładnie wyjaśniła. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Magdalena Kamińska-Jałoza

Stomatolog dziecięcy

NZOZ "Medika"
gen. Józefa Hallera 6/2
38-400 Krosno

Polecam z czystym sumieniem. Zęby mam zrobione rewelacyjnie. Plomba wygląda jak mój własny ząb. Pani doktor jest bardzo delikatna ale konkretna. Widać, że zna się na tym co robi. Lecze się tylko tam. Polecam.

lekarz Paweł Łysikowski

Niepodległości 16b lok. 19
38-400 Krosno

Najlepszy lekarz w Krośnie.. Sympatyczny miły a przede wszystkim bardzo dobry specjalista.. Gorąco polecam

Joanna Łobaza-Gałaszkiewicz

Ortodonta, Stomatolog

Niepodległości 16b lok. 19
38-400 Krosno

Za tydzień zdejmuję aparat ortodontyczny i jak do tej pory było rewelacyjnie.

lekarz Andrzej Jurenko

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz. Wspaniały kontakt z pacjentem, podejście ludzkie, a nie tylko zimne spojrzenie specjalisty. Siła spokoju, opanowanie, kultura osobista i uśmiech, który leczy. W moim przypadku wykazał się również wielką wiedzą i doświadczeniem medycznym. Żadnych komplikacji po operacji- szybko, sprawnie i bezproblemowo. To lekarz, który nie przestał być człowiekiem. Te wszystkie przymioty sprawiły, że opuszczając szpital zrobiło mi się smutno ;-)

lekarz Lucyna Sanocka

Dermatolog

Krakowska 13 lok. 34
38-400 Krosno

bardzo dawno byłam u tej Pani na wizycie, ale wiem jedno wyszłam bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: mil

dr Mateusz Sawicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

Lekarz jeden z lepszych których spotkałam w życiu. Leczy zęby bezboleśnie, delikatnie i bardzo rzetelnie. Jest dokładny w swojej pracy. Polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Mirosław Gonet

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych -Przychodnia w Krośnie
ulica Portiusa 2
38-400 Krosno

Pan doktor zawsze rzetelny, godny zaufania i co najważniejsze poważnie podchodzi do pacjenta i nie bagatelizuje.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog

Krakowska 50
Krosno

Rozpoznał u mnie poważną chorobę serca , której nie rozpoznali lekarze u których wcześniej byłem, skierował , gdzie trzeba. Jestem po leczeniu operacyjnym, dochodzę do siebie. Dziekuję doktorowi. Zawsze Pana polecę.

lekarz Jan Mika

Reumatolog, Internista

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Świetny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem, mam do niego duże zaufanie. Doktor Mika to lekarz, który podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie do kolejnego przypadku medycznego. Poświęca dużo uwagi na wysłuchanie pacjenta, wyczerpująco tłumaczy chorobę, jest cierpliwy i uprzejmy. Widać że jego praca jest jego pasją, trafnie diagnozuje a przy tym potrafi pocieszyć jeżeli pacjent się negatywnie nastawia do diagnozy i choroby. Życzyłabym wszystkim zdrowia, jednak ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Joanna Wrońska

Laryngolog

ks. Staszica 23 lok. 4
38-400 Krosno

Bardzo polecam- byłam z dzieckiem. Pani doktor bardzo miła, dobry kontakt z dzieckiem. Przeanalizowała całą historię choroby

lekarz Andrzej Sebastjański

Urolog, Chirurg ogólny

ks. Staszica 23 lok. 4
38-400 Krosno

Niestety nie mogę polecić, w ciężkiej sytuacji, której się znaleźliśmy podejście pana doktora było bardzo nieprofesjonalne oraz z brakiem jakiekolwiek empatii. Rozumiem że bycie lekarzem może nie być łatwe i kontakt z pacjentami którzy mogą być rozgoryczeni ze względu na problemy zdrowotne oraz system leczenia jak i kolejki by dostać się do Lekarzy nie pomaga, lecz ci ludzie nie zasługują na takie podejście kiedy cierpią. Znam wielu lekarzy, którzy pracują ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Bożena Czerwonka-Sitek

Krakowska 13 lok. 34
38-400 Krosno

Godna polecenia pani doktor. Bardzo miła, uprzejma. Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie.

lekarz Zuzanna Cetnar-Sokołowska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Dr Cetnar Clinic - Zuzanna Cetnar-Sokołowska
Rzeszowska 69
38-400 Krosno

Oszustwo, aroganckie zachowanie i brak etyki zawodowej. Tak kojarza mi sie dwie wizyty u tej pani. Dwa zabiegi powiekszania ust, a przede wszystkim nawilzania (mam problem z bardzo suchymi ustami) zakonczyl sie nie tylko brakiem jakichkolwiek rezultatow, ale tez bardzo, bardzo niesymetrycznymi ustami po drugiej wizycie (rok pozniej). Po prawej stronie (dolna warga), zaraz pod skora, zostala wstrzyknieta duza ilosc produktu, co spowodowalo powstanie "zgrubienia" o wielkosci okolo 5-8mm. Asymetria ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Mariola Stapińska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Mariola Stapińska specjalista ginekolog - położnik
Korczyńska 43
38-400 Krosno

Pani doktor przyjęła mnie po trzech godzinach czekania a byłam umówiona prywatnie na godzinę brak poszanowania czasu drugiej osoby.
Bylam na dwóch wizytach u doktora Gardygały na pierwszej wizycie byłam w 4 tygodniu ciaży lekarz był bardzo miły uprzejmy zlecił badania przepisał witaminki, chciał pobrać cytologię ale ze względu na obfite wydzieliny nie udało się powiedział ze nastepnym razem zrobimy badania, i założy kartę ciąży. Po trzech tygodniach miałam następna wizytę lekarz nie zwrócił uwagi na moją kartotekę z czym przychodzę tylko od razu do cytologi bardzo nie umiejetnie ...

lekarz Sabina Stanisławczyk

ul. Krakowska 170
38-400 Krosno

Pani doktor Sabina Stanisławczyk jest wrażliwym, empatycznym lekarzem. Spokojnie wytlumaczy, zapisze co, kiedy trzeba robić, żeby było dobrze. Jest bardzo zainteresowna efektami leczenia, reaguje na każde uwagi pacjenta. Ma świetny kontakt z pacjentem, nie tylko w gabinecie, ale także w swoim czasie prywatnym. Lekarstwa, które pani doktor zastosowała szybko poprawily stan mojej skóry. Każdemu polecam jeśli ma problem dermatologiczny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Janusz Słowik

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Nikogo tak nie polecam z lekarzy jak Pana Słowika. Przeżyłam z nim horror...bardzo bardzo hamski lekarz. Sytuacji opisywała nie będę bo jest stanowczo za długa,ale jestem bardzo zawiedziona jak i zszokowana traktowaniem ludzi przez tego Pana. Z dala od niego w szczególności na nfz czyli w szpitalu,miałam do czynienia dwa razy,a drugi raz aż za długo i za każdym nie polecam. Nie wiem jak prywatnie jak po prostu "płacisz wymagasz" ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
Pierwszy raz miałem dzisiaj wizytę. Cóż można powiedzieć. SUPER i tyle. Profesjonalizm kultura osobista. Polecam.
Opinia dodana przez: Wiesław
Jedyny lekarz,który przejal sie moja choroba i dazy do jej trafnego zdiagnozowania i leczenia.Mily,spokojny,nie przepisuje lekow z powietrza zeby nie zaszkodzic.