Lekarze Krosno

lekarz Anna Gottfried

Wolności 17
38-400 Krosno

Od ładnych 14 lat chodzę do tej Pani doktor i nie mogę złego słowa powiedzieć. Cała rodzina bada się u niej i gdyby nie ona mój chłopak nie widziałby na jedno oko! Poza tym Pani Anna dokładnie tłumaczy co się dzieje, co należy robić i ma podejście do nieufnych dzieci . Duży plus

lekarz Grażyna Więcek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie"
Podkarpacka 5A
38-400 Krosno

Dziękuję bardzo Pani doktor za opiekę nad moja rodzina, w szczególności chorą mamą. Pani doktor to prawdziwy altruista PODZIWIAM pełne zaangazowanie i jestem ogromnie wdzięczna za trafna szybka diagnozę zanim komukolwiek z innych specjalistów przyszło to do glowy. Pani doktor tez po ludzku jest bardzo życzliwa i uprzejma i nie szczędziła czasu żeby mi wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na miliony pytań. Takich lekarzy się nie spotyka. Polecam polecam i jeszcze ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Magdalena Gładysz-Guzik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, świetnie wyposażony gabinet. Dokładna i obszerna informacja po przeprowadzonym badaniu. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Bogusława Boczar

Laryngolog

ulica Guzikówka 7
38-400 Krosno

Profesjonalne podejście do pacjenta. Zdecydowanie Polecam !

lek. dent. Damian Chrzan

Prywatny Gabinet Lekarski
Witosa 6a
38-400 Krosno

Bardzo dlugie terminy oczekiwania na wizyte ale lekarz naprawde dobry warty polecenia co wazne ma swietne podejscie do dzieci polecam

lekarz Łucja Topolska

ulica Piłsudskiego 51
38-400 Krosno

Pani dr jest profesjonalistką w każdym cali, do tego niezwykle empatyczny człowiek. Od wielu lat leczę się u pani dr, nigdy w nagłych wypadkach nie odmówiła mi pomocy. Zabieg na moim oku wykonała perfekcyjnie, wreszcie mogę wyraźnie patrzeć na świat za co bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Małgorzata Kubit

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Bardzo mi pomogła z moją dolegliwością, trafiła z diagnozą i z lekami. Nie czekałam długo na wizytę. Pani okazała się miła. Ja polecam i z tego co słyszałam od znajomych im też pomogła:)
Opinia dodana przez: viki

lekarz Krzysztof Tlałka

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, a poza tym miły człowiek. Postawił trafną diagnozę mojemu synowi, a byłam u kilku specjalistów i żaden się nie wyznał. Polecam!
Opinia dodana przez: Stanisława

Marek Pelc

ulica Bohaterów Westerplatte 18A
38-400 Krosno

Polecam. Lekarz ginekolog który mnie prowadził sam kazał mi sie zgłosić z moim problemem do doktora Pelca. I tak sie stało. Jestem zadowolona z leczenia.
Opinia dodana przez: Olga

Katarzyna Bieńkowska

Logopeda

ks. Staszica 23 lok. 4
38-400 Krosno

Niski poziom wiedzy. Ta pani za dużo mówi nie na temat i nie przekłada się to na wartość merytoryczną. Od razu widać, że ta pani nie posiada profesjonalnej wiedzy medycznej i nie ma pojęcia nawet o podstawowych zabiegach medycznych. To od razu pozna osoba, która, która wnikliwe studiowała medycynę. Taka „terapia” jest dość udawana, a rodzic może sobie ją sam z dzieckiem przeprowadzać w domu bez tracenia czasu.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Paweł Jarosz

Neurolog

ulica Paderewskiego 5
38-400 Krosno

Hmm... nie wiem co myśleć. Mam dyskopatie.. i jako zalecenie dostałam ćwiczenia z panem z filmików You Toube.
Opinia dodana przez: Lusia

Joanna Gonet-Sebastianka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno

Lekarz z powołania. Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, jestem bardzo zadowolona. Zawsze konkretna, życzliwa, uśmiechnięta oraz bardzo pomocna!!!! Chodzę do niej ponad 15 lat i nigdy się nie zawiodłam. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Natalia Goleń

lekarz Beata Turowska

Neurolog

ks. Staszica 23 lok. 4
38-400 Krosno

Super lekarz. Pełna profeska. Mało w dzisiejszych czasach spotyka się lekarzy z taka empatią. Chętnie pomaga, wysłucha.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Stanisław Kucza

Gabinet
ul. Piłsudskiego 49
38-400 Krosno

Uratował moje dziecko ,które umierało we mnie.Szybka reakcja,trzeźwy umysł.Dzieki niemu moje dziecko żyje.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Mariusz Pelczarski

Korczyńska 1
38-400 Krosno

Jeśli bym mogła nawet jednej gwiazdki bym nie dała. Nie polecam, Podczas wizyty "lekarz" odbierał telefony i umawiał swoich pacjentów. Wspomnę, że spóźnił się 2 godziny, nie raczył zajrzeć w moje papiery które przyniosłam. Badanie zrobione niedelikatnie!(NIE JEST PAN GINEKOLOGIEM WIEC TAKIE "BADANIE" NIE BYŁO POTRZEBNE .Głupie teksty nie na miejscu. Na moje pytanie dostałam odpowiedź "nie jestem duchem świętym" wydaje się że zna tylko dwie jednostki chorobowe- nerwicę i ...

lekarz Barbara Rzeźnikiewicz

Dermatolog

Grodzka 53 lok. 3
38-400 Krosno

Trafiłm do P. Doktor około 1,5 roku temu, rozpoznanie od razu trafne - trądzik różowaty, metoda leczenia - antybiotyk + maści. Pani doktor nie naciąga na koszty to trzeba przyznać, wysłuchuje, doradza co i jak robić, i jest bardzo bezpośrednia (dla niektórych to duża wada, dla mnie nie). I tak przez te 1,5 roku wcinałm tetranicynę jak cukierki raz lub dwa dziennie w zależności od etapu leczenia. Skuteczność leczenia, początkowo ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Piotr Wójcik

wojewódzki szpital podkarpacki
krosno korczyńska57
38-400 Krosno

Bardzo polecam doktora, przemiły człowiek, fachowe podejście do pacjenta, wszystko zostało wytłumaczone dokładnie i odpowiada na każde pytania, sam zabieg i czas pozabiegowy przebiegły bez żadnych problemów, świetny doktor!
Opinia dodana przez: Patrycja

Beata Konieczkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno

Po prostu najlepsza pani dentystka w Krośnie. Leczę się u niej od dzieciaka i dalej kontynuujemy leczenie, nie mam zamiaru zmieniać lekarza.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Marta Karaś

ul. Boczna 35 S/2
62-050 Krosno

Lekarz godny polecenia . Byliśmy z synem w pięciu gabinetach i niestety nie udało się skłonić go do współpracy z lekarzami. Pani doktor świetnie sobie poradziła i przekonała nasze dziecko do leczenia .
Opinia dodana przez: Katarzyna
Powiem krótko kompetentny i konkretny lekarz, operacja przepukliny jądra miażdżystego w kwietniu i najważniejszych dzięki Niemu chodzę.
Opinia dodana przez: Agnieszka