Lekarze Krotoszyn

lekarz Włodzimierz Florkowski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Rynek 4
Krotoszyn

Lekarz z powołaniem. Miły, uprzejmy, nic dodać nic ująć. Ze szczerego serca polecam! Gdy zadam jakieś pytanie na temat choroby od razu wszystko wytłumaczy.

dr n. med. Piotr Barć

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Krotoszyn

Znam dr. Barcia od kilkunastu lat - nie towarzysko - to relacja pacjent lekarz - 2 razy „wyciągnął mnie spod łopaty”. Teraz 3-ci raz pomaga mi wyjść z problemów, w które sam się wpakowałem. Konkretny i szczery do bólu - jak pacjent swoim działaniem doprowadził do pogorszenia własnego zdrowia to się o tym dowie otwartym tekstem bez zbędnej kurtuazji. Bardzo kompetentny i bezpośredni - on koncentruje się na zdrowiu i ...
Opinia dodana przez: Wojciech Makarewicz

lekarz Waldemar Czech

al. Powstańców Wielkopolskich 60
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobry lekarz bardzo miły i oddany pacjentom.Mogę go polecić
Około 2 lata temu byłam łącznie na trzech wizytach u Pana Andrzeja. Miałam ogromny problem z trądzikiem na brodzie i skroniach. Zaczerwienienie, świąd, stany zapalne, podskórne gule. Pomimo moich podejrzeń, że to trądzik hormonalny, lekarz stanowczo zaprzeczał i m.in. jednym z leków który mi przepisał było wewnętrznie visaxinum dla doroslych (suplement diety). Do tego zineryt zewnętrznie (akurat trochę pomógł, zlagodził tak naprawdę objaw zaburzeń hormonalnych, ale nie wyleczył tradziku). Zawiedziona ...

lekarz Marlena Krzyśków-Szpoper

Psychiatra

Rawicka 23
63-700 Krotoszyn

Polecam serdecznie, kompetentny specjalista. Jeśli chodzi o nieuprzejmość, nie spotkałem się z takim zachowaniem od Pani Marleny - również zapytała mnie dlaczego nie popełniłem samobójstwa, lecz uważam, że takie pytania są ważne w celu postawienia diagnozy/przeanalizowania problemu.. Odnośnie dzwonienia, już podczas pierwszej wizyty zostałem poinformowany, że Pani doktor nie odbiera telefonów gdy ma pacjentów w gabinecie co dla mnie jest również pozytywem bo nie chciałbym być pacjentem u lekarza, który ...
Opinia dodana przez: Hubert
Sympatyczny człowiek, rzeczywiście trzeba go było trochę za język pociągnąć, ale wytłumaczył wszystko bardzo przystępnie.

lekarz Jolanta Aleksandrzak

Łąkowa 57
63-700 Krotoszyn

Od 01.05.2004 Polska jest członkiem UE. Do roku 2013 ani Pani Dr. ani pracownicy recepcji nie znają procedur obsługi pacjenta z innego kraju UE i odsyłają chorego z "kwitkiem" a dosłownie po kwitek do NFZ w Kaliszu. W Innej placówce w Krotoszynie nie było problemu ze znajomością procedur.

lekarz Edmund Leśniewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Mazowiecka 10
63-700 Krotoszyn

Najszybszy lekarz świata :) Wizyta bardzo konkretna, bez zbędnego ględzenia, nie zdarzyło mi się, żeby doktor przepisał leki, które by nie działały tak jak powinny. Co prawda moje wizyty ograniczały się do ciężkich przeziębień, ale po takiej wizycie wracałem do zdrowia po 2-3 dniach. Polecam.
Opinia dodana przez: alpa

lekarz Halina Nadstawek-Żylak

Flebolog, Pediatra

Zdunowska 68
63-700 Krotoszyn

Niestety największą wadą tego lekarza jest jego przekonanie o nieomylności,co w konsekwencji ogranicza elastyczność diagnozowania, a także wiedza nie do końca kompetentna na temat alergii,czy konserwowanej żywności. Potencjał poświęcenia się pacjentowi traci na wartości poprzez monotematyczność, a szkoda,bo zaangażowanie jest ogromne.
Byłem u Urbańczyka 3 razy. Z drobnymi dolegliwościami i 3 razy świetnie pomógł. Pracował we Wrocławiu w klinice wojskowej nabrał doświadczenia i teraz pomaga w Miliczu. Facet jest urologiem i widać że ma jaja.Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jakub Sikorski

Grzegorzewska 9a
63-700 Krotoszyn

Lekarz godny polecenia, zawsze znajduje czas dla pacjenta, pomocny i życzliwy, stawia trafne diagnozy, wzbudza zaufanie wśród pacjentów. Polecam gorąco :-)
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Elżbieta Mikołajczyk-Spychaj

Lekarz medycyny pracy

Orzeszkowej 10
63-700 Krotoszyn

Bardzo trafnie stawia diagnoze, gdy inni lekarze, nawet specjalisci, np. z laryngologii czy ortopedii nie wiedzą, co to jest, ona łaczy rózne symptomy i trafia od razu w diagnoze. Robi USG< EKG< bada cukier, cholesterol podczas wizyty, robi zastrzyki, duzo się szkoli. mąż chirurg. Zdecydowanie polecam.

Michał Zajączkowski

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia.
Masłowskiego 2a

neutralny,nieuciążliwy, ŻYCZĘ POWODZENIA

lekarz Andrzej Milewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn

Jestem bardzo zadowolona z podejścia całego personelu oddziału chirurgicznego jak z Pana Milewskiego był zainteresowany moja choroba do końca.Bardzo polecam.Pozdrawiam cały personal
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Alina Korczak-Januszkiewicz

Laryngolog

Gabinet Lekarski Alina Korczak-Januszkiewicz
Łąkowa 49
63-700 Krotoszyn

Hej szczerze odradzam i nie polecam pani A. Januszkiewicz nie potrafi leczyć pacjenta jeździłem prawie miesiąc i nie umiała nawet dobrać leków , kiedy zapytałem czy wypluła mi uszy to z pretensjami powiedziała ze nie bedzie mi płukać bo ja rece bola .. No gorszego podejścia do pacjenta nie widziałem jest chamska arogancka krzyczy na pacjenta siedzi tam jakby za kare wzięła pieniądza a nic mi nie pomogła jeszcze powiedziała ...
Opinia dodana przez: Kuba

lekarz Jerzy Bąkowski

Pediatra, Internista

NZPOZ Filia w Krotoszynie
Jastrzębia 4
63-700 Krotoszyn

Bardzo przyjemny człowiek.dobry lekarz i doskonały specjalista.

lekarz Violetta Wesołowska-Milewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki Medycznej i Promocji Zdrowia
Floriańska 10.
63-700 Krotoszyn

Polecam serdecznie. Zaangażowanie w pomoc dla pacjenta i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystko dobrze wyjaśnione, dobór leczenia, bardzo dobry kontakt

lekarz Katarzyna Dulna

Psychiatra

Zakład
Staszica 26 B
63-700 Krotoszyn

Bardzo nieodpowiednie podejście do pacjenta, który przychodzi w kryzysie. Wypytuje jak urzędnik. Nie ma w sobie za grosz empatii.
Opinia dodana przez: Mela

lekarz Maria Nowaczyk

Stacja Dializ
Bolewskiego 4-8
63-700 Krotoszyn

Nie polecam.Przyjechalismy z rodzina na wakacje z Niemiec,Pech chcial ze corka zachorowala.Pojechalismy do przychodni,tam juz na dzien dobry panie na recepcji potraktowaly nas jak ludzi drugiej kategorii,pretensje ze przyjechalismy i dlaczego akurat do nich.Dopiero po tam jak poprosilam o zaswiadczenie ze Nas nie przyjma laskawie Nas zarejestrowali.Weszlismy do Pani Doktor,niby zbadala corke,ale co z tego ze dziecko zamiast zdrowiec czulo sie coraz gorzej.Do tego jak zapytalam czy moge przyjsc w ...
Opinia dodana przez: Md

lekarz Adela Krakowska

Gabinet Położniczo - Ginekologiczny
ul. Witosa
63-700 Krotoszyn

jak dla mnie super lekarz mój synek chodzi do niej zawsze trafia mu w leki.polecam!!!