Wolny termin: 28 Maj o 11:40. Sprawdź inny. # 1

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Udziela cennych wskazówek i poświęca dużo czasu pacjentowi.

Opinia dodana przez: Anna Ciesieslka

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

20-152 Lublin

co tu pisać , dziecko było bardzo zadowolone z wizyty, co jest wręcz niemożliwe, a jednak u pani doktor nietrudno o taką reakcję

dr n. med. Agnieszka Świątkowska

Ortodonta, Stomatolog

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Pani doktor jest bardzo miła, szanuje pacjenta. Odpowiedziała mi na wszystkie pytania, była bardzo pomocna. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Nie czekałem na wizytę, wszedłem punktualnie.

Opinia dodana przez: Michał

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Wspaniały specjalista rzeczowy konkretny o bardzo ludzkim podejściu do pacjenta a do tego miły i ciepły człowiek jakich teraz niestety mało.

Opinia dodana przez: Anonimowo

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Dental Art
ul. Różana 1/1A
Lublin

Świetny lekarz, zero stresu, profesjonalizm. Wszystko w jednym miejscu, pantomogram, chirurg, stomatolog. Do tego fajne wnętrza. Polecam wszystkim, dorosłym i dzieciakom.

Opinia dodana przez: Joanna K.
Stomatolog Lublin lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

Wertera 44
20-713 Lublin

Z usług gabinetu Pani Doktor Gołkiewicz korzystam od kilku lat. Trafiłem tu z polecenia i gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm usług. Świetne wyposażenie w rękach prawdziwych fachowców daje gwarancję satysfakcji. W moim przypadku zastosowane technologie i materiały sprawdziły się w 100% Moje ostatnie doświadczenie: zabieg podniesienia zatoki oraz wszczepienie implantów w pełnym znieczuleniu. Gorąco polecam; nie tylko osobom wrażliwym na ból i widok narzędzi:) Chwila przyjemnego „snu” i po wszystkim:) Poza fachowością i usługami na najwyższym poziomie technologicznym spotykam się tutaj z życzliwością i bardzo personalnym podejściem. Słowem: jest się tutaj człowiekiem, który ma swoje imię, problemy, a nie „przypadkiem” czy chorym zębem, który boli. Polecam!!!

Opinia dodana przez: thaeddi