Lekarze Myślenice

dr n. med. Waldemar Dutkiewicz

32-400 Myślenice

Świetny lekarz, bardzo rzeczowy, dokładny, grzeczny i wyrozumiały. Konsultowal się z Krakowem osobiście odnośnie raka trzustki mojej mamy. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Pełny profesjonalizm

lekarz Zbigniew Klich

32-400 Myślenice

Lekarz może i sympatyczny włączając wszystkie superlatywy cech charakteru. To jednak nie wystarcza gdy trzeba kogoś wyleczyć a tak było w moim przypadku. Doktor Klich jest chirurgiem ogólnym ja to rozumiem ale jako chirurg powinien rozróżnić to co jest do leczenia chirurgicznego a co do leczenia ortopedycznego. Miałam ortopedyczną kontuzję nogi i niestety ale trafiłam na jego dyżur na sorze. Lekarz po wykonaniu punkcji kolana przepisał mi skierowanie do kolejnego ...

lekarz Małgorzata Kocowska-Jamroży

marsz. Piłsudskiego 15 lok. 9
32-400 Myślenice

Pani doktor od pół roku nie mogła zdiagnozować moich problemów ze wzrokiem. Po konsultacji u innego okulisty reakcja była natychmiastowa, dzięki czemu szybko zostałem poddany odpowiedniemu leczeniu. Dzięki tej Pani moje problemy się tylko pogłębiały zamiast zostać leczone. Nie polecam takiego fachowca.... Podczas próby skonsultowania się po przebytym zabiegu odmówiła sprawdzenia czy wszystko goi się poprawnie, pomimo iż specjaliści ze szpitala mówili, aby skonsultować się ze swoim okulistom.
Opinia dodana przez: G

lekarz Anna Kubaty

32-400 Myślenice

Tak cudownego lekarza dawno nie spotkałam. Pani doktor bardzo ciepła, miła i empatycznie podchodząca do pacjenta .Niesamowicie skrupulatna , pomimo braku współpracy ze strony dziecka 3 razy powtarzała badania żeby dokładnie sprawdzić czy napewno wszystko wporzadku. Wszystkie informacje spokojnie , dokładnie przekazuje i tłumaczy . Po ciężkich bojach i sytuacjach związanych z ciążą spotkać takiego lekarza to dar. Z szczerego serca polecam Panią doktor !!!!

lek. dent. Ewa Chądzyńska

"OKULISTYKA" SPÓŁKA CYWILNA D.STEPCZENKO-JACH, M.KOCOWSKA JAMROŻY, R.WÓJCIK
ŻWIRKI I WIGURY 17
32-400 Myślenice

Ja natomiast bardzo polecam panią doktor! Bardzo uprzejma i delikatna! nic nie wylatuje! wszystko najpierw wyjaśniła i omówiła ze mną wszystkie wyjścia! znieczulenie bezbolesne, poświęca duzo czasu zebym wszystko zrozumiał! A propo dr Sobieraja... przecież to Chirurg i z tego co mi wiadomo doktor nie leczy zębów;/ a jego podejście do pacjentów tragedia! byłem raz i juz nigdy nie pójde samo usunięcie ok ale traktuje ludzi masakrycznie nawet słowa sie ...
Opinia dodana przez: Mysza

lekarz Andrzej Gwiazdowski

32-400 Myślenice

Wspaniały lekarz.z dobrym podejściem do pacjenta .Wybitny chirurg. Przeprowadził u mnie zabieg laparoskopowego wycięcia pecherzyka żółciowego..Dolegliwosci ustąpiły.Wczesniej mimo objawów byłem leczony na zwyrodnienie kręgosłupa .Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Piotr Ceranowicz

32-400 Myślenice

Podejście Pana Profesora do pacjentów na poziomie powyżej skali. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza nie wynikająca tylko z treści zapisanych w literaturze, ale przede wszystkim z ogromnego doświadczenia zdobytego w praktyce lekarskiej. Lekarz z powołania, oddany swojej misji. POLECAM

lek. dent. Andrzej Strona

Centrum Stomatologiczne Myślenice
ulica Ogrodowa 1 A
32-400 Myślenice

Polecam z czystym sercem. Dr z podejściem, po żartuje. Wyrwane dwie 8bez komplikacji. Znieczulenie mocne. Dziąsło się ładnie goiło.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Joanna Musiał

Centrum Stomatologiczne Myślenice
ulica Ogrodowa 1 A
32-400 Myślenice

Rzeczowe podejście i konkretne. Jak ktoś chce klepania po pupci to niech zmnieni gabinet na psychoanalizę. Tu się leczy zęby i to nie za stawki z "z palca" lub z kosmosu jak niektórzy stomatolodzy w Myślenicach. Osobiście dostałem na początku plan leczenia i harmonogram po tym jak Pani Doktor widziala rentgen. Świetne poczucie humoru i dystans. Jak to komuś nie pasuje, to trudno. Ja gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Małgorzata Szyndlar-Dudek

Ortodonta, Stomatolog

ORTO-DENT. Centrum Stomatologiczne
ulica Słoneczna 34
32-400 Myślenice

umówiona wizyta z miesięcznym wyprzedzeniem, w dniu wizyty potwierdzona telefonicznie, po przyjściu z 15 minutowym wyprzedzeniem ,oczekiwanie koło 1 godziny w poczekalni bez słowa wyjaśnienia ani jaki powód opóźnienia i kiedy pacjent zostanie przyjęty, nawet słowa "przepraszam"- totalne lekceważenie pacjenta

lekarz Aleksander Ścisławski

Laryngolog

Gabinet Stomatologiczny STANMED 2
Jana Sobieskiego 13D/3
32-400 Myślenice

Mimo wieku lekarz naprawdę dobry i solidny . Szybka diagnoza A poza tym szczery do bólu. Naprawdę polecam tego lekarza i nie zgadzam się z innymi opiniami

Mariusz Święch

szpital w Myślenicach
Myślenice

Pan Doktor Mariusz Święch jest bardzo kompetentny, leczę się u niego. Wystawił mi opinie o stopniu niepełnosprawności. Bardzo dobrze podchodzi do pacjenta, fachowo szybko i sprawnie. Polecam każdemu ;)
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Helena Warecka

32-400 Myślenice

Pani Doktor z doświadczeniem i sercem na dłoni. Gdy któreś z moich malutkich zachorowałao nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze zbadala choćby to była nieodpowiednia pora. Zawsze odebrała telefon i udzieliła porady. Teraz już na szczęście dzieci chyba wyrosły z chorowania a ja jestem wdzięczna że kiedy były maleńkie i każda infekcja była bardziej niebezpieczna zawsze mogłam prosić o pomoc Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Anna Ciaćma

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

32-400 Myślenice

Byłam operowana w styczniu z powodu pękniętej ciąży jajowodowej. Nagły przypadek i szybkie skierowanie na stół operacyjny. Ból był na granicy wytrzymałości i z trudem zachowywałam świadomość. Pani Doktor widząc mój stan rzuciła mi ankietę do wypełnienia i odeszła. Pielęgniarka pomogła mi ją wypełnić, bo nie byłam w stanie utrzymać w dłoni długopisu. Prośby o dodatkowe środki przeciwbólowe nie wzruszały pani Doktor, dopiero po kilku interwencjach Pielęgniarki. Na koniec rzucone ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marek Majewski

Wenerolog, Dermatolog

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Podejście "lekarza" do pacjenta poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zgłosiłam się do "lekarza" w celu uzyskania zaświadczenia, iż leczę się na łuszczycę. "Lekarz" uznał, że chcę wyłudzić fałszywe zaświadczenie i "sprawa nadaje się do kryminału". Nie raczył nawet obejrzeć zmian na skórze głowy, ani zapoznać się z wcześniejszą dokumentacją. Jak twierdzi, jest niezależnym lekarzem i nie interesują go żadne dokumenty. Po dłuższej namowie lekarz raczył wstać z fotela i ocenić zmiany, co ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Konrad Nowosad

32-400 Myślenice

Słaby kontakt z pacjentem, brak wywiadu o wcześniejszych, przebytych urazach, musiałam wyciągać informacje od lekarza o własnym stanie zdrowia i nie dowiedziałam się niczego czego nie wiedziałam przed wizytą
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Dyl

Poradnia dla Kobiet Sp. z o.o.
JAGIELLOŃSKA 11
32-400 Myślenice

Nie miły, nie delikatny nadęty bufon i w dodatku niekompetentny. Parę lat temu poszłam do niego z pewnym problemem i co szanowny pan doktor po zbadaniu mnie powiedział że jest tam wszystko w porządku chociaż dobrze wiedział z przeprowadzonego wywiadu że mam plamienia między miesiączkami i są one obfite i czuje \ból w podbrzuszu. I co utrwało kilka lat i te objawy spowodowały u mnie dużą anemię i co się ...

lekarz Joanna Bała

ulica Batorego 17
32-400 Myślenice

Zapraszam do Pani Doktor. Podjedzcie jednak jak ja, dowiedziec sie, ze rejestruje JEDNA godzine na tydzien. Kiedy przyjmuje - znow zapraszam pod gabinet. Ja do niej nie pojde. Wszystkich zapraszam do tego samego.

lekarz Wojciech Moczulski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5
32-400 Myślenice

Wizyta kontrolna w Centre De La Vision.Termin wizyty do Pana Lek. Wojciecha Moczulskiego trzy razy przesuwany (podobno lekarz często zmienia godz. przyjęć). Lekarz raczej małomówny, badanie przeprowadził bardzo szybko bez żadnej informacji dla pacjenta o wyniku przeprowadzonego badania, na pytania o stan oczu najpierw wyraził zdziwienie po czym odpowiadał zdawkowo w końcu zalecił zmianę lekarza. Stanowczo nie polecam tego Lekarza Okulisty.

dr Andrzej Dyl

przychodnia
Myślenice

Brak kompetecji. nie zlecił mi badań a okazało się że mam polipa w macicy do usunięcia. Dobrze ze poszłam do innego lekarza.