Lekarze Oborniki

lekarz Jan Gorczyński

Lekarz rodzinny, Patomorfolog

64-600 Oborniki

Bardzo dobry lekarz, poswieca tyle czasu ile trzeba. Nigdy nie ma problemu by skierowal na jakieś badania, do specjalisty czy szpitala. Potrafi postawic prawidlowa diagnoze i leczenie. Kontakt bardzo dobry. Otwarty, przede wszystkim ludzki i wszystko potrafi wyjaśnić jak trzeba. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Danuta Popielas

Powstańców Wielkopolskich 24 lok. 16
64-600 Oborniki

Witam Wszyscy tak chwalą Pania Popielas a ja się zastanawiam dlaczego.... Z moim synkiem piewszy raz poszlam na odział 4 grudnia gdzie mial 40,5 stopni goraczki pani popielas przyjeła nas w korytarzu gdzie były przeciagi a niecko badała na zimnnym stoliku na odchodne zawołała 50zł...to już są szczyty zeby idac do szpitala lekarz brał pieniadze...po zapisaniu antybiotyku wrociłam z synkiem do domu... 6 grudnia trafilismy karetka juz na oddział poprawy ...

lekarz Katarzyna Stachowiak-Gorwa

Droga Leśna 30/9
64-600 Oborniki

A ja bardzo polecam Panią doktor, mój problem nie został zbagatelizowany, dzięki czemu mogłam uzyskać dalszą pomoc, a Pani doktor jest miła, cierpliwa i pomocna :)

lekarz Marek Girek

64-600 Oborniki

Byłam dzisiaj pierwszy raz na wizycie u Pana doktora Gierka. Bardzo kulturalny i miły lekarz. Odpowiedział rzeczowo na pytania ,które zadałam i zapisał leki na dolegliwości z kórymi się zmagam. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Karolina Hoffmann

Internista, Hipertensjolog

64-600 Oborniki

Lekarka bardzo konkretna, odznacza się dużą wiedzą w swojej dziedzinie, dokładnie bada, zawsze odpowiada wyczerpująco na wszystkie zadane jej pytania
Opinia dodana przez: N.

lekarz Mirosław Moskalewicz

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich MIRMAR s.c.
ulica Obrzycka 115 A
64-600 Oborniki

Byłam dziś na pierwszej wizycie u Pana doktora w ramach NFZ Jestem zachwycona podejściem,ogromem wiedzy i spokojnym podejściem do pacjentki. Umówiłam już kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Julia
Wspaniała lekarka, która pomogła powrócić ciężko choremu Ojcu do zdrowia. Wykazała się szerokim spektrum wiedzy i otoczyła Ojcatroskliwą opieką na oddziale wewnętrznym obornickiego szpitala. Pani doktor! Bardzo Pani dziękuję!
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Michał Skoczek

Traumatolog, Ortopeda

szpital spzoz
Oborniki

Totalne zaskoczenie po wizycie, lekarz nie raczył nawet wstać z za biurka żeby obejrzeć bolący bark, całkowicie nieprofesjonalne podejście do pacjenta , rada lekarza:to niech pan bierze co tam panu zapisali na pomocy doraźnej, diagnoza:brak. Ewidentnie opinie pozytywne w tym portalu napisane przez anonimowych pacjentów to opinie bliskich i znajomych Pana Skoczka. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Robert Meyer

64-600 Oborniki

Lekarz godny polecenia jestem niepełnosprawna na wózku,dał sobie rade i mnie zbadał,mało tego wytłumaczył wszysko,bardzo mi pomagał ,bez skrepowania i potraktował mnie jak człowieka ,polecam

lekarz Marcin Rajewski

64-600 Oborniki

Szczerze nie polecam w pełni zaufałam lekarzowi u którego znałałam się z polecenia. Głównym i najważniejszym moim problemem były zakażenia intymne które pojawiały się co miesiąc. Doktor pobierał wiele próbek do badań z których podobno nic nie wynikało. Ja bardzo sfrustrowana całą sytuacją nie przeglądałam wnikliwie badań bo jeśli lekarz mówi że jest ok to stwierdziłam że tak jest, ale zakażenia nadal się pojawiały. Wszystkie wizyty odbywały się w bardzo ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Mirosława Kominek

Internista, Kardiolog

Bosmana Leśniaka 10
64-600 Oborniki

Uprzejma,merytoryczna,potrafi słuchać,każdego traktuje indywidualnie.

lekarz Monika Sołkiewicz

Internista, Kardiolog

64-600 Oborniki

Pani doktor kompetentna, rzeczowa. Odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Można czuć się swobodnie. Jako jedyna do tej pory wzięła pod uwagę wszystkie wyniki badań, kierując do kolejnego specjalisty. Polecam

lekarz Paweł Kolasiński

64-600 Oborniki

Znałem człowieka osobiście.Wstrzasnęła mną informacja o jego śmierci.Wyrazy współczucia dla rodziny.

lekarz Przemysław Janecki

Laryngolog

64-600 Oborniki

miałam zapalenie zatok doktor dobrał mi odpowiednie leki i szybko wyszłam z choroby do tego jest miły i uprzejmy

lekarz Anna Jarosz-Drozd

64-600 Oborniki

Pani doktor bardzo miła i konkretna. bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy, a pacjenta nie traktuje z wyższością
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Małgorzata Pastusiak

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Konsyliarz"
ul. Obrzycka 115 A
64-400 Oborniki

Lekarka miła i to wszystko. Byłam zmuszona skorzystać z pomocy doraźnej w szpitalu, bo niepokoiły mnie odgłosy dochodzące z klatki syna i kaszel, pani lekarz stwierdziła, że "osłuchowo jest czysciutki" dostał naturalny syropek i do domu. Na drugi dzień lekarz rodzinny stwierdził "obustronne zmiany obturacyjne, nie jest to możliwe że wczoraj był czysciutki". Gdybym posłuchała Pani z pomocy doraźnej i czekała kolejny dzień na rozwój wydarzeń mogłoby być jeszcze gorzej. ...
Opinia dodana przez: anna

Dariusz Plesiński

Gabinet Lekarski
64-600 Oborniki

Nie polecam , jak dla mnie 1* to i tak za dużo, arogancki i odpychający . Współczuję wszystkim którzy trafia na dyżur do tegoż dr😭

lekarz Bogna Jezierska

Pulmonolog

64-600 Oborniki

Byłem u Pani doktor po Covidzie, kompetentna, uważnie mnie wysłuchała , mogłem bez pośpiechu opisać wszystkie moje dolegliwości. Szczegółowo wytłumaczyła mi wszystkie konsekwencje zakażenia i ryzyka ponownego zakażenia Covid. Skierowała mnie na dodatkowe badania zachęcała do skorzystania z rehabilitacji oddechowej co u mnie przyniosło bardzo pozytywne skutki - za co jestem wyjątkowo wdzięczny pani doktor bo nie za bardzo wierzyłem w skuteczność takiej prostej rehabilitacji , a jednak. Nie dziwię ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Walisiewicz-Gendera

Neurolog

Kolejowa 22
62-090 Oborniki

Super atmosfera, bardzo miła i pomocna Pani doktor, szczerze wszystkim polecam. Napewno w razie potrzeby będę wracać:)

lekarz Bartłomiej Sroka

przy szpitalu 111 poznan
Droga Leśna 45 lok. 1
64-600 Oborniki

ten lekarz jest bogiem uzdrawia w 5 minut po operacji blacha i sześć śrub na stale czyli do końca życia przedramienia prawej ręki ordynator chirurgii i ortopedii nie zakończył leczenia mogę troche ruszać do przodu w jego opinii jestem zdrowa i mam iść do pracy ale zdolności do pracy nie wystawi bo od tego są inni lekarze jak tak wydaje decyzje to niech zdolność tez nie polecam tego lekarza niech ...
Opinia dodana przez: bogan