onkolog

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ulica Garbary 15
Poznań

Od zabiegu na nowotwór jelita grubego upłynęły 4 lata a ja ciągle żywy - dzięki Panie doktorze - gorąco polecam

Opinia dodana przez: Roman
Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
ul. Skłodowskiej-Curie 3 (budynek Polon-Park IIp)
Gdańsk

Lekarz dla ludzi. Dzięki swojemu zaangażowaniu i poczuciu humoru leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Profesjonalista. Polecam w 100%.

Opinia dodana przez: Estera
Wolny termin: 5 Cze o 16:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Wirginiusz Dziewirski

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Świetny specjalista, mimo że ma się nadzieję że nie trafi się nigdy do onkologa to jednak się zdarza ale doktor Dziewirski jest bardzo dobrym lekarzem i dzięki niemu możemy jeszcze cieszyć się z obecności wśród nas naszego dziadka. Polecamy!

Wolny termin: 5 Cze o 17:00. Sprawdź inny.

lek. med. Joanna Omyła-Staszewska

Onkolog

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)

Wysokie oceny dla P.dr z mojej strony. Pragnę przekazać serdeczne podziękowania ode mnie i od moich bliskich.Pewnie byłyby i od mojej Mamy, ale nie jest to możliwe, o czym z wielką przykrością piszę. Pani dr to Pani energiczne zareagowała na brak badań (nie wykonanych podczas hospitalizacji), to Pani również wykonała badanie fizykalne -osłuchanie płuc i zasugerowanie zapalenie płuc, potwierdzone póżniej badaniem RTG. Następnego dnia przerwano radioterapię. To Pani dr zmobilizowała siedzący personel pielęgniarski do pracy w oddziale radioterapii w Wieliszewie (kroplówka w "poduszkę", zatrzymanie moczu, brak pielęgnacji - odleżyny, wg pielęgniarek pracujących w ort "trupów sie nie myje") Bardzo dziękuje P. dr za profesjonalizm i empatyczne, prawdziwe podejście do chorego (sierpień 2015)

Opinia dodana przez: Renata
Chirurg onkolog Kościan lekarz Robert Jagaciak

lekarz Robert Jagaciak

Gabinet Lekarski
Rynek 19
Kościan

Polecam bardzo sympatyczny i konkretny lekarz!!!Bardzo szybka diagnoza!!!!Godny polecenia.Jesli czyta to Pan to serdecznie dziekuje za pomoc i szybka diagnoze ...

Polecam bardzo sympatyczny i konkretny lekarz!!!Bardzo szybka diagnoza!!!!Godny polecenia.Jesli czyta to Pan to serdecznie dziekuje za pomoc i szybka diagnoze 😃

Opinia dodana przez: Paulina N

lekarz Paweł Pikiel

Gdyńskie Centrum Onkologii-Chirurgia Onkologiczna

Gdynia

Trafiłam do dr Pikiel dzięki mojej rodzinie która szybko znalazła mi pomoc.Lekarz bardzo miły ma dobre podejscie do pacjenta.Uprzejmy i bardzo dobry fachowiec umie podtrzymać człowieka na duchu żeby sie nie załamał gdyż byłam u innego lekarza i wyszłam poprostu załamana ale na szczęscie po rozmowie z dr .Pikiel odrazu stanełam na nogi.Dziękuje bardzo Panie doktorze

Opinia dodana przez: Anonimowy
Chirurg onkolog Poznań prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ulica Garbary 15
Poznań

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Opinia dodana przez: bingo barbara.frankowska

lekarz Tomasz Polec

mediart
Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy ...

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika

dr hab. n. med. Rafał Dziadziuszko

Onkolog   (+1 więcej)

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
Gdańsk

Zawsze ma czas dla pacjenta, warto czekać na wizytę . Dziękuję Panie Profesorze :) Polecam lekarz godny zaufania

Opinia dodana przez: Cecylia