Pediatra Katowice

Małgorzata Kopiec

Katowice

moim zdaniem ta lekarka jest dobrym fachowcem . syn i córka jest pod jej opieką już ładnych kilka lat, normalnie korzystamy z rejonowej przychodni, ale na "awarię" wzywa się P.Małgosię. o wielkim kontakcie lekarza z chorym dzieckiem nie będę pisał, bo to jakieś mity, dziecko jak ma wysoka gorączkę to i z rodzicami kontakt jest słabszy, a co dopiero mówić o obym w końcu człowieku. lekarka nie szaleje z antybiotykami, co mi odpowiada. komunikatywność i tłumaczenie jak dla mnie wzorcowe, naukowych dezyderat nie oczekuje, lecz w prostych słowach wytłumaczenia "co i jak" już tak, duży plus za to. po prostu babka nie tylko budzi moje zaufanie , ale i jest skuteczna, a o to chyba chodzi.

lekarz Zuzanna Grabowska

Neonatolog, Pediatra

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
Katowice

Według mnie i moich córek - najlepsza. Mam do niej 100% zaufania. Leczymy się u niej od blisko 12 lat i nigdy nie zawiodła

Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Małgorzata Muchacka-Bianga

Płochy 36b
Katowice

Wspaniała, niezwykła... Zawsze cierpliwe wysluchuje, analizuje wszystko co mowi rodzic, nikomu nie ufam tak jak jej - nie zdarzylo mi sie by jej diagnoza byla nietrafna, a leczę u niej juz drugie dziecko. Czasami wystarczy ze zadzwonię i udziela porady przez telefon. Absolutnie lekarz z powołania.
Gosia

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Stanisława Wermińska

Stalowa 10
Katowice

pani werminska jest wspaniałym lekarzem polecam wszystkim rodzica z problemem maluszka

lekarz Celina Gawor

Pediatra, Wizyty domowe

Katowice

Nie zamieniła bym na inną dzieci ją uwielbiają.
nie wali antybiotyków od razu tylko w ostateczności a to bardzo ważne ...

Nie zamieniła bym na inną dzieci ją uwielbiają.
nie wali antybiotyków od razu tylko w ostateczności a to bardzo ważne prze miła i sympatyczna

lekarz Małgorzata Kozowicz

Katowice

Wspaniały, rzetelny i sympatyczny lekarz. Polecam wszystkim rodzicom. Stara się jak najbardziej pomóc swoim pacjentom.

lekarz Maria Meyze-Bar

Lekarz rodzinny, Pediatra

Medycyna Rodzinna
Bogucicka 14
Katowice

Leczę już drugie dziecko u pani doktor. W międzyczasie zmieniliśmy miejsce zamieszkania, ale ja ciągle dojezdzam do tej samej przychodni bo nie chcę stracić kontaktu z tą lekarką. Nie znam innego pediatry, który by zadzwonił do domu spytać, jak się czuje dziecko w trakcie leczenia! Świadczy to o tym, że jak coś robi to chce to zrobić dobrze, do końca.

dr Anna Kostosz

Katowice

WITAM!W PRZYCHODNI NA DĄBRÓWCE MAŁEJ LEKARZE ZMIENIAJĄ SIĘ JAK RĘKAWICZKI JESZCZE SIĘ CZŁOWIEK NIE PRZYZWYCZAI I LEKARZ NIE POZNA DZIECKA A JUŻ ODCHODZĄ,TAK TEZ BYŁO W TYM PRZYPADKU LEKARKA BYŁA PRZEZ PÓŁ ROKU ALE PODEJŚCIE DO DZIECKA I RODZICA REWELACYJNE.WSZYSTKO ZAWSZE WYTŁUMACZYŁA ZAWSZE WIEDZIAŁA O CO MA ROBIĆ,PONIEWA ZMÓJ SYN MA ASTMĘ I ALERGIĘ WIĘC LEKARZ MUSI GO ZAWSZE TROCHE POZNAĆ.BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA.

lekarz Agata Sosnowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Medycyna Rodzinna
Karłowicza 11
Katowice

Fantastyczny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta. Wspaniałe tłumaczy przebieg leczenia i jest bardzo spokojna i miła. Polecam kazdemu Panią dermatolog!

Opinia dodana przez: Łukasz

Leszek Janusz

Katowice

Podobnie jak w innych przypadkach Pan doktor, prowadzi naszą córkę od urodzenia. Prawdziwy lekarz z powołania.
Zawsze uspokoi moją ...

Zawsze uspokoi moją żonę. W swoich diagnozach nigdy się nie pomylił. Przepisuje łagodne leki. Widać, że kocha dzieci i to co robi.
Gorąco polecam.

PS. Czy wiecie czy i gdzie przyjmuje prywatnie?

Opinia dodana przez: Tomek