pediatra katowice

dr n. med. Małgorzata Muchacka-Bianga

Płochy 36b
Katowice

Wspaniała, niezwykła... Zawsze cierpliwe wysluchuje, analizuje wszystko co mowi rodzic, nikomu nie ufam tak jak jej - nie zdarzylo mi sie by jej diagnoza byla nietrafna, a leczę u niej juz drugie dziecko. Czasami wystarczy ze zadzwonię i udziela porady przez telefon. Absolutnie lekarz z powołania.
Gosia

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Stanisława Wermińska

Stalowa 10
Katowice

pani werminska jest wspaniałym lekarzem polecam wszystkim rodzica z problemem maluszka

lekarz Celina Gawor

Katowice

Nie zamieniła bym na inną dzieci ją uwielbiają.
nie wali antybiotyków od razu tylko w ostateczności a to bardzo ważne ...

Nie zamieniła bym na inną dzieci ją uwielbiają.
nie wali antybiotyków od razu tylko w ostateczności a to bardzo ważne prze miła i sympatyczna

lekarz Małgorzata Kozowicz

Katowice

Wspaniały, rzetelny i sympatyczny lekarz. Polecam wszystkim rodzicom. Stara się jak najbardziej pomóc swoim pacjentom.

lekarz Maria Meyze-Bar

Medycyna Rodzinna
Bogucicka 14
Katowice

Leczę już drugie dziecko u pani doktor. W międzyczasie zmieniliśmy miejsce zamieszkania, ale ja ciągle dojezdzam do tej samej przychodni bo nie chcę stracić kontaktu z tą lekarką. Nie znam innego pediatry, który by zadzwonił do domu spytać, jak się czuje dziecko w trakcie leczenia! Świadczy to o tym, że jak coś robi to chce to zrobić dobrze, do końca.

dr Anna Kostosz

Katowice

WITAM!W PRZYCHODNI NA DĄBRÓWCE MAŁEJ LEKARZE ZMIENIAJĄ SIĘ JAK RĘKAWICZKI JESZCZE SIĘ CZŁOWIEK NIE PRZYZWYCZAI I LEKARZ NIE POZNA DZIECKA A JUŻ ODCHODZĄ,TAK TEZ BYŁO W TYM PRZYPADKU LEKARKA BYŁA PRZEZ PÓŁ ROKU ALE PODEJŚCIE DO DZIECKA I RODZICA REWELACYJNE.WSZYSTKO ZAWSZE WYTŁUMACZYŁA ZAWSZE WIEDZIAŁA O CO MA ROBIĆ,PONIEWA ZMÓJ SYN MA ASTMĘ I ALERGIĘ WIĘC LEKARZ MUSI GO ZAWSZE TROCHE POZNAĆ.BARDZO POLECAM TEGO LEKARZA.

lekarz Agata Sosnowska

Pediatra   (+2 więcej)

Medycyna Rodzinna
Karłowicza 11
Katowice

Fantastyczny lekarz, indywidualne podejście do pacjenta. Wspaniałe tłumaczy przebieg leczenia i jest bardzo spokojna i miła. Polecam kazdemu Panią dermatolog!

Opinia dodana przez: Łukasz

Leszek Janusz

Katowice

Podobnie jak w innych przypadkach Pan doktor, prowadzi naszą córkę od urodzenia. Prawdziwy lekarz z powołania.
Zawsze uspokoi moją ...

Zawsze uspokoi moją żonę. W swoich diagnozach nigdy się nie pomylił. Przepisuje łagodne leki. Widać, że kocha dzieci i to co robi.
Gorąco polecam.

PS. Czy wiecie czy i gdzie przyjmuje prywatnie?

Opinia dodana przez: Tomek

Ewa Głuszkiewicz

GCZD
medyków 16
Katowice

Powiem w skrócie Anioł! wzór dla innych lekarzy. Fachowa pomoc i życzliwe podejście do pacjenta. Polecamy z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Halina Kańtoch

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
Katowice

Odeszła najwspanialsza Pani Doktor, żal mi serce ściska gdyż leczyłam się u niej 16 lat i dopiero dziś dowiedziałam się o jej śmierci... Zawsze służyła pomocą i dobrą radą, wybitny lekarz.. nie ma drugiego takiego!!!
Wyrazy współczucia dla rodziny! [*][*][*]

Opinia dodana przez: Gosia