Lekarze Puck

dr n. med. Andrzej Przyboś

I Armii WP 23
84-100 Puck

Witam. Niestety muszę z przykrością wystawić jak najgorszą opinię Panu doktorowi. Niedawno miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z tym ,, lekarzem'' a mianowicie : ktoś mojej rodziny w poniedziałek dostał telefon iż ma się stawić w środę w szpitalu w celu odebrania wyników, zdenerwowani tym faktem pojechaliśmy od razu i usłyszeliśmy od pana doktora że jesteśmy cytuję ,, pierdzielnięte '' że od razu przybiegliśmy do szpitala. Po moich słowach że bardzo ...

lekarz Ryszard Łucki

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
Paderewskiego 36
84-100 Puck

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, z dużą wiedzą, doświadczeniem. Poświęca wiele czasu na wywiad i badania (po badaniu wszystko wyjaśnia). Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł
Lekarz z powołania. Jest dokładny, skrupulatny, delikatny, a przede wszystkim szczery i taktowny. To bardzo dobry fachowiec. Jak najbardziej polecam!

mgr Justyna Kasperczyk

Psycholog

BIK-MED
AWP 16
84-100 Puck

Pani Justyna jest osobą bardzo uprzejmą i wesołą. Od samego początku pierwszego spotkania czułem się w gabinecie bardzo dobrze. Było niezwykle miło, Pani Justyna ma olbrzymie poczucie humoru i dużą wiedzę. Nie tylko z zakresu swej dziedziny, lecz także ekonomii i literatury. Jest oddana, na własną rękę organizuje konieczne materiały i aranżuje spotkania. Szczególną zaś jej zaletą jest drobiazgowe tłumaczenie wszystkich wykonywanych czynności, czy używanych pojęć. Tego nie spotkałem nigdy! ...
Opinia dodana przez: Marcin Orzel

Magdalena Kornacka

Psycholog

Hospicjum pw. św. ojca Pio; Szpital im. Fr. Żaczka
Puck

Uważam, iż komentarz p. Marcina, mimo iż jest chyba trochę zbyt emocjonalny, to jednak nie jest on kompletnie pozbawiony sensu. O ile mi wiadomo, p. Kornacka jest dobrym psychologiem, pod warunkiem, że spotykamy się z nią w gabinecie. W hospicjum natomiast, tam gdzie miałem okazję ją poznać, rzeczywiście odniosłem wrażenie - że nie bardzo jej się chce - na pewno nie angażuje się ona zbytnio w problemy pacjentów hospicjum. Przy ...
Opinia dodana przez: chris144

lekarz Wojciech Banasiak

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

I Armii WP 16
84-100 Puck

Byliśmy dziś po raz pierwszy u tego specjalisty - moja żona Grażyna (pacjentka) i ja ("bodyguard"). Nie mogliśmy wyjść z podziwu dla kompetencji, jasności i trafności przekazu, relacji lekarz - pacjent i uprzejmości, z jakimi spotkaliśmy się w gabinecie! Polecamy tego lekarza z absolutną pewnością, że robimy naszym znajomym znakomitą przysługę, za którą będą nam na pewno długo wdzięczni. Panie doktorze - serdeczne gratulacje!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Alicja Mączkowiak

Neurolog

Big med
Zamkowa 8a lok. 5
84-100 Puck

Bardzo profesjonalne, indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta. Pani doktor kilka razy z wielką starannością dokonała badania, wszystko wytłumaczyła, wskazała na możliwe sposoby leczenia w zależności od wyniku rezonansu. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Monika K

lekarz Magdalena Wawryniuk

Szpital
ulica 1 Maja 13
84-100 Puck

Pierwszy raz leżałam w puckim szpitalu.. Zaskoczenie.. Lekarz przymujacy. Pani Wawrynik prawdziwy lekarz z powołania.. Zainteresowana pacjentem.. Dziękuję za troskliwa opiekę..
Opinia dodana przez: Danuta Otto

lekarz Marian Strzyżewski

Urolog

Big med
Zamkowa 8a lok. 5
84-100 Puck

jestem zadowolony z wizyty a w szczególnosci z podejscia do mlodego czlowieka nawet sie nie wstydzilem

lekarz Joanna Chrostowska

84-100 Puck

Dr Chrostowska jest jaka jest - zawsze zrelaksowana (przynajmniej robiąca takie wrażenie), sympatyczna, no i raczej dobry lekarz. Stara się utrzymywac dobry kontakt z pacjentką, pyta o życie prywatne, starajac się czasem podtrzymac na duchu - ma to swój urok, czy jest potrzebne, to każdy sam może ocenic. Natomiast niewątpliwym problemem w gabinecie dr Chrostowskiej w PUCKU jest pielęgniarka Bożenka, która "wpuszcza pacjenki" do doktor , i to nie jest ...

lekarz Janina Żółkiewicz

Morskiego Dywizjonu Lotniczego 6
84-100 Puck

Pani doktor zawsze znajdzie czas by udzielić pomocy. Jest bardzo miła i nie czuje się przy niej skrępowania.
Opinia dodana przez: Gienia

Joanna Parchem

Pielęgniarka

NZRL REHA-MED Puck
Przebendowskiego 16A
84-100 Puck

zAWSZE MOżNA LICZYC NA POMOC MEDYCZNą. SUMIENNA, UCZYNNA. PIELęGNIARKA GODNA POLECENIA
Leczyłem się u wielu stomatologów i z autopsji mogę stwierdzić, że Pan doktor jest bardzo dobrym dentystą. Skupia się na pracy, a nie bajeruje i wyciąga kasę jak inni!
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Anna Lityńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Polna 6
84-100 Puck

Witam. całkowicie nie zgadzam się z negatywnymi ocenami dotyczącymi pani dr!! Jestem jej pacjentką od 20 lat! leczyła i leczy moją całą rodzinę : babcię, mamę, mnie i teraz moje dzieci! Zawsze miła, zawsze miała dla nas czas, zawsze badała dokładnie i brzuszek i osłuchiwała i jak trzeba do ucha zajrzała! nie mogę złego słowa o niej powiedzieć !!! Jak moja mama ciężko chorowała wielokrotnie dzwoniła i pomagała w przyjęciu ...

dr n. med. Wiesław Olejniczak

Laryngolog

Morskiego Dywizjonu Lotniczego 6
84-100 Puck

Dobry lekarz, zawsze mi pomógł,tylko czasem przepisuje drogie specyfiki.
Wybuchowa, zadufana w sobie. Diagnoza wzięta " z kosmosu" . Nie polecam kontaktu z tą osobą . A już nie jest dopuszczalne aby mieć inną opinie o swojej dolegliwości co narusza jej autorytet

lek. dent. Iwona Joachimczyk

Bogusława 2
84-100 Puck

Okropy stomatolog, leczyla mi zeby bez znieczulenia, teraz okazalo sie ze jeden z moich przez nia leczonych zebow jest martwy przez zle wykonane plombowanie

lekarz Wincenty Lityński

Polna 6
84-100 Puck

Pierwszy raz spotkałam się z taką ignorancją pacjenta. Nie słucha co się mówi-bo wie lepiej, obraża,mówiąc,że głupota ludzi jest wielka,bo nie słuchają albo przekręcają,co mówią poprzedni lekarze. Nie chce wystawić choremu skierowania, jest bezczelny i arogancki. Wstyd dla szpitala w Helu,że zatrudnia kogoś takiego
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Teresa Korth