pulmonolog poznań

lekarz Marcin Włodarczyk

None
Bogusławskiego Wojciecha 16
Poznań

Bardzo dobry specjalista,polecam wszystkim którzy mają problemy pulmonologiczne,naprawdę super lekarz!

Opinia dodana przez: Daniel

dr Ryszard Giersz

Wielkopolskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc
ul. Szamarzewskiego 62
Poznań

Witam wszystkich i polecam Doktora Giersza ,wysoka kultura osobista i fantastyczne podejscie do pacjeta.Wanda Giszczynska zadowolona pacjetka

lekarz Danuta Rutkowska

Pilicka 19 lok. 2
Poznań

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, z uwaga słucha pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, niezwykle kompetentna, oddana swojej pracy. Prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Lidia

prof. dr hab. Witold Młynarczyk

Poznań

Mistrz w swojej dziedzinie. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Brawo Panie Profesorze! DZIĘKUJĘ i POLECAM!!!!!!

dr Anna Jaszewska

Poznań

POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM PANIĄ DOKTOR JASZEWSKA.

POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM PANIĄ DOKTOR JASZEWSKA.

dr Grażyna Urbańska

Centrum Pediatrii
Bogusławskiego 6
Poznań

Koleżanka mi poleciła mi panią Grażynkę. Jest na prawdę świetna. Bardzo miła osoba. Wszystko poszło szybciutko. Fajnie.

Opinia dodana przez: Ada

lekarz Lidia Karpińska-Jazdon

Gabinet Lekarski
Gostyńska 65
Poznań

Pani doktor to chyba najlepsza specjalistka w swojej dziedzinie, bardzo szybko mnie zdiagnozowała, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze! Więcej takich lekarzy!

dr n. med. Tomasz Piorunek

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Świetny lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie diagnozuje i leczy.Do tego jest zawsze miły i uśmiechnięty.Polecam z całego serca.

dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Szamarzewskiego 31 m 8
Poznań

Szczerze polecam! Lekarka oddana pacjentowi bez reszty. Kompetentna z kompleksowym podejściem do tematu. Znalazła sposób na moje dolegliwości, wytłumaczyła dokładnie, na czym będzie polegała terapia. Bardzo uprzejma, opanowana i daje pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje.

Opinia dodana przez: WIESŁAWA