dr n. med. Leszek Spytkowski

Chirurg ogólny

Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. .... bardzo dobrze mnie o wszystkim poinformowal i odpowiedzial na kazde pytanie. Bardzo dobry specjalista i przesympatyczny człowiek.......naprawdę angażuje się w swoja pracę i kontakt z pacjentem.

Lekarz niesamowicie profesjonalny i uprzejmy. Wyjaśnił mi dokładnie jak będzie wyglądał zabieg, skąd wziął się ból i wogóle mój problem. I jaką w przyszłości zastosować profilaktykę. Zdecydowanie polecam!

Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz. Ma bardzo dużą wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona że do niego trafiłam oraz z przeprowadzonej diagnozy i zaleconego zabiegu, wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione a moje kłopoty wkrótce się skończą. Wizyta na szóstkę, polecam :)

Bardzo dokładne badanie.Przemyślana diagnoza. Jasno sprecyzowane zalecenia.Zostałam uważnie i przede wszystkim cierpliwie wysłuchana.Polecam Pana doktora Spytkowskiego.

Profesjonalista w swoim fachu dziękuję za wnikliwą diagnozę. Moje leczenie zmierza w dobrym kierunku. Polecam.

Pan doktor jest bardzo konkretną osobą, nie owija w bawełnę ale też nie straszy. Pomaga podjąć świadomą decyzję odnośnie leczenia. Jestem już półtora roku po operacji i czuję się świetnie! Nie wyobrażam sobie bym mogła wybrać się do jakiegokolwiek innego specjalisty w tej dziedzinie! Bardzo dobry lekarz, przychodnia MEDIX powinna być dumna z takiego pracownika !!!

Jestem zadowolony z leczenia i pozdrawiam serdecznie pana Spytkowskiego z Medixu; życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Doktor Leszek jest godny polecenia .Byłem i nie zawiodłem się, szybka i dobra diagnoza, wytłumaczenie schorzenia , jestem pod wrażeniem

Cudowna osoba, doskonały lekarz, jakość usług na najwyższym poziomie. Strach w gabinecie gdzieś się rozpływa. Polecam z całego serca każdemu strachliwemu pacjentowi.

Kompetentny , rzeczowy i profesjonalny fachowiec. Byłem bardzo zdenerwowany i zażenowany a Pan doktor zbadał mnie delikatnie , bez krępującego bólu. Diagnoza rzeczowa i trafna. Leki działają :) Polecam.

Pan doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, co widać na każdym kroku. Rozmawiał ze mną dokładnie wypytując o wszystkie szczegóły mojego schorzenia, które bardzo utrudniają mi życie. Mam do dr Spytkowskiego pełne zaufanie !!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36

50-389 Wrocław
Szpital im. K. Dłuskiego
Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław
Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław