lekarz Maciej Wilkowski

Ginekolog

3,9

Lekarz najlepszy w Częstochowie, interesuje Go zdrowie pacjentki, dużo tłumaczy i poświęca sporo czasu na wyjaśnienia, jest uprzejmy. Ma ogromną wiedzę. Doktor prowadził moją ciążę. Niestety nie przyjmuje w szpitalu publicznym. W 40 tyg. ciąży byłam w szpitalu na Mickiewicza i po badaniach tamtych lekarzy oraz ordynatora (bada jak rzeźnik i nie interesuje się stanem pacjentki), wyszłam na własne żądanie i pojechałam do kliniki Św. Łukasza gdzie pracuje doktor Wilkowski. Urodziłam zdrową córeczkę. Jestem bardzo wdzięczna

polecam tego lekarza serdeczny , ciepły człowiek . po urodzeniu córki w 94 roku lekarze nie daeali mi szans na dziecko w listopadzie 2008 roku zaszłam w ciąze w 8 tydodniu trafiłam do szpitala na mickiewicza z krwotokiem lekarze szykowali na poniedziałek zabieg czyszczenia do nie było echa serca . ale p maciej znalazł echo i doprowadził moja ciąze do konca choc nie bylo łatwo 20 lipca w szpitalu na mickiewicza urodziłam zdrowego pięknego chłopca . to ze go mam to dzięki bogu i temu wspaniałemu czlowiekowi . dziekuje i pozdrawiam joanna

Dr.Wilkowski jest bardzo sympatycznym czlowiekiem,zajmuje sie pacjentka tyle ile tzreba czasu ,nie spieszy sie, tlumaczy wszystko i co najwazniejsze jest delikatny i bardzo wyrozumialy dla swoich pacjetek takiego lekarza zadko sie trafi.Zawdzieczam duzo Panu doktorowi i za wszystko dziekuje.oczywiscie polecam.:)

Bardzo dobry specjalista i bardzo miły człowiek.Delikatny przy badaniu.Bardzo dobrze tłumaczy problem i ma bardzo dużą siłę spokoju.Polecam a 100 %.Obecnie jestem w 9 tyg ciąży i Pan doktor ją prowadzi.

Dawno nie spotkałam tak miłego dla pacjentki i kompetentnego lekarza. Trafna diagnoza, solidne prowadzenie ciąży, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Polecam wszystkim kobietom tego lekarza-to specjalista z powołania,a przede wszystkim dobry człowiek.

Dr. Wilkowski był bardzo nieuprzejmy w czasie wizyty. Byłam na NFZ, może dlatego... Na sam dyżur przyszedł sporo spóźniony. Nie wiem dlaczego ma tyle pozytywnych opinii? Badanie co prawda wykonywał delikatnie, ale jeszcze nigdy nie czułam się tak upokorzona. Nie polecam!

Wspaniały ginekolog. Specjalista w swojej dziedzinie, zawsze ma czas dla swoich pacjentek, stawia celne diagnozy. Byłam bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do mnie, jako pacjentki. Polecam.

Polecam jak najbardziej-sposród ginekologów leczących w szpitalu przy Mickiewicza poznacie go po dużej ilosci kultury osbistej,fachowosci i kompetencji...to z pewnością wyróżnia go spośród kolegów po fachu-szef doktora musi się od niego duzo nauczyć,njlepiej jeżei zacznie od razu.

Świetny lekarz, prowadził moje dwie ciąże i jestem z niego w 100% zadowolona POLECAM!!!

Mój najlepszy lekarz którego kiedykolwiek spotkałam :-)

Mój najlepszy lekarz którego kiedykolwiek spotkałam :-)