lekarz Małgorzata Zając

1,7
1,9
1,6

Zdecydowanie WIELKIE ZERO nie lekarz. Kobieta bez jakiego kolwiek podejścia do chorego. Śmiało można podejrzewać, że chyba kupiła sobie dyplomik...

Jestem bardzo zadowolona z wyboru lek M.Zają.Pani dr nigdy nie pomyliła się w diagnozie.Jest osobą spokojną a na zadane pytania odpowiada krótko i zwiężle itak powinno być.Do gabinetu nie przchodzimy na pogaduchy lecz po poradęlek.Polecam !!!

Niestety ta Pani jest moim lekarzem internistą.Odkąd skończyłam 18-lat musiałam przepisać się do lekarza dla dorosłych i wybrałam tę Panią z racji tego ,że jest młoda .Myślałam ,że dobrze wybrałam ........Myliłam się ....Może zacznę od wad:nie miła ,unosi głos (jestem osobą nerwową i na uniesiony głos żle reaguję;( ),nie słucha pacjenta, nie sympatyczna ,stawia złe diagnozy ...ogólnie wyraz twarzy tej Pani odstrasza ...Wydaje mi się ,ze ta Pani ma problemy osobiste i tak odreagowuje je na pacjentach ...Zalety : jedyne co przychodzi mi na myśl jest to ,że nigdy nie odmówiła mi przyjęcia gdy nie byłam zarejestrowana ,ale to chyba z racji tego ,ze jest moją internistką ...Zdecydowanie nie polecam .....I mam zamiar przy najbliższej okazji pojawienia się w przychodni zmienić lekarza .

Porażka nie lekarz ... Ta kobieta minęła się z powołaniem - nie zasługuje na miano lekarza - co najwyżej konowała. Bo stwierdzeniem "lekarz" w stosunku do tej Pani obraża się fachowców. Czytając opinię utwierdzam się w przekonaniu, że mam rację. Nie zostawiajmy tak tego - piszmy skargi i protesty do Szefostwa NCM w Gdańsku oraz do NFZ. Nie można pozwolić, aby takim ludziom jak Pani Zając powierzać zdrowie swoje oraz najbliższych.

Udalam sie do przychodni o godz 18:30, gdyz nagle potrzebowalam porady ogolnego lekarza. Spytalam "Pania doktor" czy przyjmie mnie, powiedziala ze nie i ze jesli jestem jej pacjentka mam na jutro sie zarejestrowac. Nie spytala nawet co mi jest. Powiedzialam ze nie ma zadnego pacjenta, na co mi odpowiedziala, ze ona ma inne zajecia. Chyba nic wiecej nie musze mowic na temat tego "lekarza"

Lekarka kompetentna, bardzo mi pomogła. Polecam tego lekarza.

Lekarka kompetentna, bardzo mi pomogła. Polecam tego lekarza.

Jest moim lekarzem rodzinnym i nie polecam. A.

Jest moim lekarzem rodzinnym i nie polecam.
A.

osoba nieuprzejma, nieżyczliwa, opryskliwa. Nie chce wypisać skierowania, ani recepty. Krzyczy na pacjentów. Zdecydowanie nie polecam a sam wypisuję się od tej pani.