lekarz Marcin Grabek

W pełni zgadzam się z poprzedniczką.Na izbie przyjęć w szpitalu w Poniatowej miałam przyjemność poznać pana Marcina.Nie dość że zaopiekował się moja mamą z pełnym zaangażowaniem to jeszcze bardzo spokojnie wszystko tłumaczył. Przemiły i sympatyczny człowiek i świetny fachowiec. Szczerze polecam!!!

Chyba najfajniejszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wytłumaczy wszystko w zrozumiałym dla pacjenta języku bez podawania niezrozumiałych określeń. Zawsze uśmiechnięty i ze świetnym poczuciem humoru. Pomimo młodego wieku zna się na tym co robi. Oby więcej takich lekarzy

Wciąż poszukujesz " Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz

ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin