lekarz Michał Wiktor

Chirurg ogólny

2,5
2,5

Pan doktor trafnie rozpoznał miażdżycę i mojej mamy, zlecił badanie angiogrficzne tętnic kończyn dolnych. Wszytko w ramach NFZ. Dziś moja mama wyszła ze szpitala już po badaniu i wszczepieniu stenta. w rodzinie nigdy nikt nie chorował na miażdżycę. I właśnie dobra diagnoza i szybkie działanie dr Wiktora pozwalają wierzyć, że można szybko i trafnie stawiać diagnozę. Brawo!

Jeśli chcesz przeżyć horror zgłoś się do tego lekarza, będziesz dawcą narządów o czym się dowiesz tylko wtedy gdy będziesz miał badania zagranicą.