Lekarze Warszawa

Internista, Reumatolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Wnikliwt,kompetentny i przede wszystkim ludzki lekarz,ktory dba o swojego pacjenta.Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Magdalena Hałasa

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Od paru lat jestem pacjentką Pani Doktor. Moje pełne zaufanie budzi Jej profesjonalizm i dokładność. Spokojne i bardzo życzliwe podejście daje osobie takiej jak ja - z poważnym problemem okulistycznym - nadzieję na uratowanie w miarę przyzwoitej zdolności widzenia. Dla mnie Pani Doktor jest po prostu bardzo dobrym lekarzem. Serdecznie Pani dziękuję.

lek. med. Izabela Fengler

01-838 Warszawa

Pani dr bardzo rzeczowa, konkretna, z dobrym podejściem do dzieci. Do tego podczas wizyty była bardzo miła i uprzejma. Poza tym trzeba przyznać, że wzbudza zaufanie. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Ewa Wolska

Internista, Nefrolog

01-838 Warszawa

Taki lekarz, to skarb! Pani doktor nie dość, ze nie szczędzi badań, drąży "co jest", to jeszcze cierpliwie wszystko tłumaczy i uspokaja. Chyba jedyny lekarz, który ma moje 100% zaufanie. Całą rodzinę nam leczy :)
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Jacek Przybek

Ortopeda, Traumatolog

01-838 Warszawa

Bardzo dobry specjalista,wspaniały lekarz człowiek pełen empatii i zrozumienia.Szkoda że Pan Doktor już nie przyjmuje w Toruniu. Polecam.
Opinia dodana przez: Basia

lek. med. Agnieszka Dahlke-Kubik

Chirurg ogólny, Proktolog

01-838 Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Katarzyna Ratkowska

Psychiatra

01-838 Warszawa

Od 15 lat leczę depresję a dopiero pierwszy raz spotkałam lekarza, który tak rzetelnie podchodzi do pacjenta. Polecam szczególnie dla tych co naprawdę potrzebują pomocy. Nie dla tych co sami wiedzą co im potrzeba.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jacek Kustosz

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Niedawno miałam teleporade z doktorem. Dawno nie miałam okazji rozmowy z tak przyjemnym , kompetentnym lekarzem .Bardzo rzeczowy konkretny i przede wszystkim traktujący pacjenta indywidualne . Dużo czasu poświęconego na wywiad, wskazówki, porady .serdecznie polecam żałuję , że daleko od mojego miejsc zamieszkania doktor przyjmuje
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Andrzej Żmijewski

Cium-med
Ul.Nowogrodzka 52
01-023 Warszawa

Prawdziwy lekarz, kompetentny, rzetelny, informacja o stanie zdrowia przedstawiona w sposob zrozumiały, wizyta sympatycznie prowadzona,leki odpowiednio dobrane POLECAM
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Marcin Sobiech

Kardiolog

Centrum Medicover Prosta
Prosta 36
00-838 Warszawa

Bardzo rzetelny,komunikatywny i kompetentny lekarz.Rzeczowo odpowiedział na każde moje pytanie, cierpliwie tłumaczył.Skupiony na pacjencie, na tym z czym pacjent przychodzi. Wysoka kultura osobista. Mogę śmiało polecić wizytę u dr Marcina Sobiecha.
Opinia dodana przez: Maciej Król

dr Aleksandra Gawryś-Żoch

Psychiatra

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego – Racławicka
Racławicka 27
02-601 Warszawa

Wyjątkowa lekarka. Skupiona, wnikliwa, przy tym ciepła i serdeczna. Wizyty u psychiatry są dla mnie bardzo ciężkie, jednak u Pani Aleksandry było całkiem inaczej. Widać było, że faktycznie się interesuje i chce mi pomóc. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze, niezależnie od specjalizacji, traktowali swoich pacjentów w taki sposób jak doktor Aleksandra. Z całego serca polecam.

lek. dent. Urszula Sucharzewska

Chirurg stomatolog

Dental Art Studio
Magazynowa 11/3
02-652 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony, pełen profesionalizm. Pani doktor fachowo wytłumaczyła i profesjonalnie wykonała zabieg.

lekarz Piotr Szczeciński

Internista, Gastrolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lekarz Gustaw Baranowski

lekarz Gustaw Baranowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dent-a-Medical S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Duchnicka 3
01-796 Warszawa

Świetny chirurg, który dokonał niemożliwego! Moja ósemka to był istny cud natury, którego usunięcia nie chciał podjąć się inny chirurg. Korzeń był tak wygięty, że praktycznie uniemożliwiał ekstrakcję. Po wizycie u dr Baranowskiego w Klinice Formmed okazało się, że jednak da się to zrobić! Pan dr jest aniołem, spokojnym głosem mówi co robi, a przede wszystkim wie co robi! Bezboleśnie i skutecznie usunął ósemkę i wszystko odbyło się bez problemu. ...
Opinia dodana przez: MagdaB
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka Mrozowicz

mgr Agnieszka Mrozowicz

Psycholog

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Po spotkaniu z Panią Agnieszką spojrzałem na siebie inaczej. Czułem się wysłuchany i zrozumiany.Jest profesjonalistką w tym co robi, potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i niesamowitego spokoju podczas naszej wspólnej pracy.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista
                                       lek. med. Aneta Bembenek

lek. med. Aneta Bembenek

Okulista, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
02-393 Warszawa

Pani Aneta jest miłym lekarzem, który zna się na swojej pracy. Bardzo kompetentna i otwarta osoba;) polecam:)
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Michał Lipiński

Gastroenterolog, Internista

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta