dr hab. n. med. Paweł Łęgoszdr hab. n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Paweł Łęgosz

Pełen profesjonalizm w wykonywaniu swojego zawodu, więcej takich lekarzy potrzeba nam w naszej służbie zdrowia. Szczerze polecam zabiegi wstawiania endoprotezy biodra w wykonaniu Pana Pawła. Zawsze można uzyskać informacje na temat przebiegu leczenia oraz szczegóły techniczne wykonanego zabiegu. Pozdrawiam. Robert Drozdowski

Pozdrawiam.
Robert Drozdowski

Bardzo dobry ortopeda,miły i kompetentny ,polecam gorąco

Bardzo dobry ortopeda,miły i kompetentny ,polecam gorąco

Mężczyzna pozostaje bardzo długo pod wrażeniem jakie zrobił na kobiecie... ... (J. Tuwim)

Mężczyzna pozostaje bardzo długo pod wrażeniem jakie zrobił
na kobiecie... ... (J. Tuwim)

Mineło 15 mies od operacji stawu biodrowego. Jest świetnie, nie boli staw biodrowy.noga jest w pełni sprawna. To sprawiła ręka dr. Łęgosza.

Endoproteza wszczepiona, czuję się dobrze. Jestem Panu doktorowi Łęgoszowi naprawdę wdzięczny za zabieg, dzięki któremu chodzę nareszcie co raz bardziej normalnie. Jerzy Zakrzewski, 29.06.2010.

Operację wszczepienia endoprotezy przeszedłem 10 czerwca. Przyznam się, że im bliższy był czas dokonania zabiegu, tym bardziej traciłem optymizm. Panie Doktorze, co tu dużo gadać po próżnicy; jest pan świetnym lekarzem i doskonałym chirurgiem. Już następnego dnia po operacji zniknął pesymizm, czułem się doskonale, a Pańskie słowa wypowiedziane w trzeciej dobie po operacji: "wyłaź pan z wyrka i trzeba dużo chodzić, chodzić, chodzić", od razu postawiły mnie do pionu. Już po 12 dniach od operacji funkcjonuję niemal normalnie. Chodzę, pokonuję schody i środki transportu miejskiego. Czuję się tak dobrze, że czasem zapominam o ograniczeniach ruchowych. To Pańska zasługa. Bez obaw czekam na wymianę drugiego zawieszenia. Dziękuję.
Zbigniew Kopczyński

Doktorze Łęgosz, przepraszam,że operował mnie Pan 31.03.2010r. a ja dopiero teraz 27.05.2010r chcę publicznie Panu podziękować.Teraz jednak wiem na czym stoję tzn.na swoich nogach z których lewą w ub.roku operował mi prof.Górecki a w br.prawą Pan.Była to PROTEZOPLASTYKA z PRZESZCZEPAMI KOSTNYMI.Śmiało wszystkim oznajmiam, że jest Pan dobrym narzędziem w ręku prawdziwego Boga.Wielu lekarzy nie chciało mnie operować poniewarz będąc Świadkiem Jehowy nie zgadzałem się na transfuzje krwi.Uważali,że niemożliwym jest przeprowadzenie takiej operacji bez przetoczenia krwi.Dla Pana nie stanowiło to problemu.Pan,doktorze, nie bał się podjąć tak trudnej operacji bez przetaczania krwi.Hm,przyzna mi Pan,że ja też się nie bałem.Co prawda jak w czasie operacji się zorientowałem,że nie ma przy mnie profesora Góreckiego to się wystraszyłem bo moje zaufanie do lekarzy naprawdę jest ograniczone.To była moja 17 operacja na stawy biodrowe od dziecka.Ja pierwszy raz w życiu stoję prosto,mam równe nogi,siedzę z wyprostowanym kręgosłupem a nogi mogę trzymać w rozkroku.Jest Pan nie tylko prawdziwym profesjonalistą ale to co Pan robi chce Pan robić jeszcze lepiej i skuteczniej a to świadczy bardzo dobrze o Pańskiej osobowości.Więcej,więcej takich lekarzy (Prypowieści Sal.22:29).Pozdrawiam i życzę życia wiecznego.Ignacy Cieślik

Super lekarz. Moje oczekiwania nie do końca byly spełnione, ale to nie z jego winy tylko systemu i, przede wszystkim, zaawansowania choroby. Dobrze, że wszyscy lekarze nie są tacy, bo byśmy nie chcieli ze szpitali wychodzić :)

dr Łęgosz to ortopeda z najwyższej półki, profesjonalne podejście do leczenia. Bardzo uprzejmy i życzliwy, zawsze uśmiechnięty z ludzkim stosunkiem do pacjenta, który może się czuc bezpieczny i pod dobrą opieką. Udziela wyczerpujących informacji i dobrych porad dotyczących danej choroby. Bardzo jestem wdzięczny za jego pomoc. Dziękuję

Bardzo jestem wdzięczny za jego pomoc. Dziękuję

Pan dr Paweł Lęgosz to wybitny specjalista. Lekarz z powołania. Profecjonalista, a jego ręce to "dar Boży". Jest konkretny, życzliwy, uprzejmy i uczciwy. Wzbudza sympatię i zaufanie pacjenta, którym interesuje się od początku do końca dając poczucie bezpieczeństwa. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Potrafi fachowo ocenić trudne sytuacje, podejmując prawidłowe decyzje.Panie doktorze jestem Panu bardzo wdzięczny i zdecydowanie polecam innym. Dariusz Jaszczuk