dr hab. n. med. Piotr Myśliwiecdr hab. n. med. Piotr Myśliwiec - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec

Chirurg ogólny

Chirurgia jest moją pasją. Moim szczęściem jest, że robiąc to, co lubię, mogę pomagać innym.
Uważam, że każdy Polak zasługuje ...

Uważam, że każdy Polak zasługuje na leczenie na poziomie europejskim, dlatego odbyłem liczne staże zagraniczne, spędzając prawie 3 lata w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji, Danii, Belgii, Niemczech. Mój zakres działalności obejmuje przede wszystkim chirurgię laparoskopową, ale także operacyjne leczenie przepuklin, żylaków kończyn dolnych (także metodą laserową), tarczycy i przytarczyc. Uczestnicz...

Panie doktorze Myśliwiec, dziękuję całym sercem za dobro, ciepło i cudownie wykonaną operację. Ogromnie się cieszę, że trafiłam w Pana złote ręce i bardzo wiele Panu zawdzięczam. Mój komentarz będzie dość obszerny, myślę, że niektórych zainteresuje jak w ciągu pół roku straciłam 33 kilogramy, pozbyłam się wielu chorób i jak wiele ta operacja dała. Kochani czytelnicy od lat 80 choruję na serce, zaczęło się od zapalenia mięśnia sercowego a następnie wieńcówka, niedokrwistość, arytmia i wiele innych kłopotów z sercem. W późniejszym czasie doszło nadciśnienie , cukrzyca 2 stopnia - wahania ...

W późniejszym czasie doszło nadciśnienie , cukrzyca 2 stopnia - wahania cukru były od 40 do powyżej 400 jednostek.
Diabetolog zlecił lek insulinopodobny zagraniczny, którego działanie jest identyczne jak insulina tylko w razie gdyby cukrzyca ustąpiła można go już nie brać.
Od lat 80-tych miałam problemy z nadwagą. Próbowałam różnych diet i na ten temat mogę książki pisać. Fakt nie raz schudłam kilka kilogramów, ale w niedługim czasie przybyło dwa razy więcej.
Moja waga przekroczyła 100 kg i doszły inne schorzenia kręgosłup i bezdech. Kładłam się spać i co parę minut budziłam się dusząc się.
Udałam się do pulmonologa, który zaproponował określone badania i zakładanie na noc maseczki i to miało ulżyć. W czasie tej wizyty ważyłam już drobiażdżek tylko 107 kg przy wzroście 165 cm.
W czasie rozmowy pulmonolog zaproponował czy nie zechciałabym poddać się operacji zmniejszenia żołądka - ja oczywiście na to jak na lato. Ze skierowaniem do chirurga wróciłam do domu cała w skowronkach, nie jeden raz mnie ostrzegano czy ja powinnam się poddać temu zabiegowi przy moich schorzeniach.
Wcześniej rozmawiałam z innymi lekarzami na ten temat ale nikt nie chciał dać skierowania z uwagi na moje chore serce i inne schorzenia jakie mnie trapią.
Pełna szczęścia mając skierowanie i wiele dobrych opinii lekarzy o Panu Doktorze Myśliwcu z duszą na ramieniu udałam się do doktora na pierwszą wizytę.
Co mnie pozostało zdrowie się sypie a do tego każdego wieczora jak kładłam się spać to nie byłam pewna czy nie udusi mnie bezdech.
Gdy weszłam do gabinetu w mojej głowie pustka zapanowała. Na początek dałam do przeczytania swoje historie choroby /w szpitalach straciłam bagatela 4 lata z mego życia/.
Następnie rozmowa, badania i Pan doktor wyjaśnił cierpliwie i dokładnie jak dla Ali z 1-szej "B" na czym polega taki zabieg, zbadał i dał skierowania na przeróżne badania u wielu specjalistów i analizy.
Oczywiście każdy specjalista wypowiadał się i dawał zgodę na ten zabieg z kardiologiem włącznie. Wszystkie zaświadczenia zbierałam przez pół roku i to nie czekając w kolejkach tylko robiąc je prywatnie. Mnie każdy dzień był drogi
Na niektóre badania finansowane przez NSZ trzeba czekać bardzo długo a mnie czas gonił.
Zdobyłam wszystkie zaświadczenia - pozwolenia ponownie poszłam na wizytę do doktora Myśliwca, czytał tę całą książkę wyników i opinii specjalistów i głęboko się zastanawiał nad każdym.
No i dzień pełen szczęścia mam skierowanie do szpitala i termin operacji.
Pól roku temu odbył się zabieg, po godzinie już rozmawiałam z rodziną a po paru godzinach już sama wstałam do toalety - dostałam burę od pielęgniarki jak już wracałam.
Następnego dnia już normalnie chodziłam
Po wyjściu ze szpitala nie było żadnych nawet najmniejszych powikłań, byłam pod troskliwą opieką doktora Myśliwca.
W bardzo krótkim czasie po cukrzycy śladu nie ma i już od dawna nie biorę żadnych leków. Ciśnienie się unormowało a i o bezdechu tylko niemiłe wspomnienie pozostało.
Minęło niespełna pół roku ja ważę 74 kg, jestem szczęśliwa mogę na siebie spojrzeć w lustro i o wielu chorobach zapomniałam - inne życie.
Pan Doktór Myśliwiec jest cudownie miłym, sympatycznym i bardzo komunikatywnym lekarzem. Na wszystkie zadane pytania przeze mnie jak i moją rodzinkę dokładnie wszystko wyjaśniał. Jest to lekarz, który kocha swój zawód. Poświęca wiele uwagi i dokłada wielu starań żeby pacjent był zorientowany i czuł się pewnie.
Ja i moja rodzina jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że powróciłam do zdrowia a ja chyba jestem szczęściarą, że trafiłam pod te złote ręce cudownie miłego, sympatycznego i bardzo cierpliwego chirurga.
Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze, ja dozgonnie będę Pana wspominała ciepło i miło i chciałabym na takich lekarzy trafiać jak Pan. Moja rodzina również Panu dziękuje za cudownie wykonany zabieg .

Przeszedłem niespełna 4 miesiące temu operację rękawowego pomniejszenia żołądka i jestem bardzo zadowolony z efektów. Operację wykonał dr Piotr Myśliwiec metodą laparoskopową, dzięki czemu mój pobyt w szpitalu był bardzo krótki (4 dni), a blizny pooeracjyjne są już mało widoczne. Na razie schudłem nieco ponad 50 kg i czuję się znakomicie. Operacja poprzedzona była wieloma szczegółowymi, bezpłatnymi badaniami (skierowanie na NFZ). Sam zabieg odbył się bez komplikacji, czuwał nade mną zespół lekarzy specjalistów, a pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze. Warunki i opieka lekarska była na najwyższym poziomie. Zarówno przed ...

Operację wykonał dr Piotr Myśliwiec metodą laparoskopową, dzięki czemu mój pobyt w szpitalu był bardzo krótki (4 dni), a blizny pooeracjyjne są już mało widoczne. Na razie schudłem nieco ponad 50 kg i czuję się znakomicie. Operacja poprzedzona była wieloma szczegółowymi, bezpłatnymi badaniami (skierowanie na NFZ). Sam zabieg odbył się bez komplikacji, czuwał nade mną zespół lekarzy specjalistów, a pobyt w szpitalu wspominam bardzo dobrze. Warunki i opieka lekarska była na najwyższym poziomie. Zarówno przed jak i po zabiegu doktor Myśliwiec interesował się moim samopoczuciem i stanem zdrowia. Warto również dodać, że doktor Myśliwiec bardzo dba o swoich pacjentów nie tylko przed i podczas operacji, ale także później. Regularnie wykonuje szereg badań kontrolnych (skierowanie również na NFZ), jeżdżę na kontrolę do Doktora do Poradni Chirurgicznej, dostałem nawet bezpośredni numer telefonu do Niego, abym w razie potrzeby mógł się z Nim szybko skontaktować.
Po operacji nie miałem żadnych problemów, dzisiaj wyniki badań są "podręcznikowe", stałem się bardziej aktywny fizycznie, a moja waga ciągle ma tendencję spadkową! W dużej mierze zawdzięczam to doktorowi Piotrowi Myśliwiec. Dlatego wszystkim niezdecydowanym chciałbym powiedzieć żeby się nie wahali i poddali się zabiegowi, który tak naprawdę ratuje życie!
Pan Doktor jest lekarzem godnym polecenia, profesjonalistą na najwyższym poziomie. Wizyty u Niego przebiegają w miłej atmosferze. Jest bardzo komunikatywny, przed operacją dokładnie wytłumaczył mi cały jej przebieg, co znacznie zmniejszyło mój stres przed zabiegiem. Jest także bardzo uprzejmy, życzliwy i uśmiechnięty.
Życzę wszystkim, aby trafili do takiego specjalisty, który zajmie się tak profesjonalnie swoim pacjentem. Panie Doktorze dziękuję! Marek.

Dziś, czyli 4.012015 r. mijają 4 miesiące, od dnia operacji rękawowego wycięcia żołądka, kiedy ważyłem 173 kg, przy wzroście 173 cm i wieku 67 lat. Operacja została wykonana przez dr Piotra Myśliwca w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, w Białymstoku. Operacja wykonana była laparoskopem, bezboleśnie, nie było problemu z wybudzeniem po operacji, a po 48 godzinach zostałem wypisany ze szpitala do domu. Podróż, ponad 600 km zniosłem bez komplikacji i bez żadnych boleści. Po powrocie do domu zastosowałem się ściśle do otrzymanych zaleceń żywieniowych. Moja waga w dniu dzisiejszym wynosi 135 kg, czyli przez 4 miesiące schudłem już 38 kg. Moje życie zmieniło się diametralnie, łatwiej jest mi się poruszać, mogę sam ubrać skarpety na nogi, założyć i zasznurować buty - czego nie mogłem, do tej pory zrobić sam. Jestem pewien, że schudnę jeszcze o następne 40 do 50 kg i uzyskam wagę ok. 85 kg oraz będę mógł żyć jak każdy "normalny" człowiek. Obecnie czuję się bardzo dobrze, nic mnie nie boli i wyniki krwi są bardzo dobre. Wszystko to zawdzięczam dr Piotrowi Myśliwcowi, wspaniałemu fachowcowi oraz człowiekowi o "ogromnym sercu". Jego wyrozumiałość oraz cierpliwość ma dla mnie ogromne znaczenie. Za to wszystko serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.

Dzisiaj minęło już 3 miesiące od chwili kiedy zostałem poddany operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową (10 kwietnia 2015 r.), a już następnego dnia nie odczuwałem żadnych związanych z nią dolegliwości. Moje wiara w to, że wszystko będzie dobrze nie opuszczała mnie od chwili, gdy po raz pierwszy spotkałem się z panem dr. hab. n. med. Piotrem Myśliwcem na konsultacji, który w sposób jasny i zrozumiały wyjaśnił mi metodę, przebieg i stan jaki będzie po przeprowadzeniu operacji przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową. I tak też wszystko się odbyło (cicho, spokojnie i bezboleśnie w ciągu zaledwie jednej godziny), a po zdjęciu szwów (po siedmiu dniach od operacji) zapomniałem całkowicie o dolegliwościach jakie miałem dotychczas związane z przepukliną. Jestem bardzo wdzięczny za tak wspaniale przeprowadzony zabieg i jego tak dobre efekty po operacji.
Wszystkim tym osobom którzy poszukują dobrego lekarza chirurga, z własnego swojego doświadczenia polecam bardzo dobrego doktora chirurga Piotra Myśliwca, do którego nie wahałem się ani przez chwilę, by pojechać prawie 500 km na konsultację i zabieg.
Dziękuję serdecznie jeszcze raz - Wiesław Sz.

Do poradni chirurgicznej trafiłam z diagnozą guza nadnercza i właśnie tam poznałam niesamowitego lekarza jakim jest Pan doc. Piotr Myśliwiec. Diagnoza była dla mnie szokująca. Dzięki jego zdecydowaniu i profesjonalizmowi już po pierwszej wizycie w poradni byłam spokojniejsza. Zostałam zakwalifikowana do operacji. Gdy przebywałam na oddziale u Pana Docenta przekonałam się, że jest on lekarzem z powołania. Jego pogodny nastrój i uśmiech jaki mu zawsze towarzyszy były lekiem na strach, który odczuwałam przed operacją. Guz chromochłonny został usunięty metodą laparoskopową bez żadnych komplikacji. Poza tym, że Pan Docent jest wspaniałym lekarzem jest też cudownym człowiekiem. W dzisiejszych czasach ciężko jest trafić do lekarza z powołania, a ja miałam to ogromne szczęście trafić do tak wspaniałego człowieka. Z całego serca pragnę Panu Piotrowi podziękować za wszystko co dla mnie zrobił. Chylę czoło przed tak znakomitym lekarzem. Bez wahania mogę polecić Pana doc. Piotra Myśliwca każdemu kto potrzebuje profesjonalnej pomocy chirurga. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę Panu pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym. Wdzięczna pacjentka Dorota Brzozowska.

Witam Państwa. Potwierdzam wszystkie zamieszczone tu opinie. Pan Doktor Piotr Myśliwiec, to najwspanialszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wyjątkowy człowiek i specjalista, w moim przypadku z zakresu proktologii i chirurgii (defekty kosmetyczne) z niesamowitym wyczuciem estetyki, bo to co zrobił Pan Doktor to dzieło;-) Pan Doktor ma ,, złote ręce”, lekarz obdarzony niezwykłym talentem, wiedzą i doświadczeniem ,co daje najlepsze efekty . Szczerze polecam wizytę każdemu, kto zmaga się z jakże powszechną ale wstydliwą dolegliwością jaką są hemoroidy;-( W gabinecie Pana Doktora spotkacie się Państwo z ogromnym szacunkiem, zrozumieniem i ...

Witam Państwa.
Potwierdzam wszystkie zamieszczone tu opinie. Pan Doktor Piotr Myśliwiec, to najwspanialszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Wyjątkowy człowiek i specjalista, w moim przypadku z zakresu proktologii i chirurgii (defekty kosmetyczne) z niesamowitym wyczuciem estetyki, bo to co zrobił Pan Doktor to dzieło;-) Pan Doktor ma ,, złote ręce”, lekarz obdarzony niezwykłym talentem, wiedzą i doświadczeniem ,co daje najlepsze efekty . Szczerze polecam wizytę każdemu, kto zmaga się z jakże powszechną ale wstydliwą dolegliwością jaką są hemoroidy;-( W gabinecie Pana Doktora spotkacie się Państwo z ogromnym szacunkiem, zrozumieniem i miła atmosfera jaką bez wątpienia potrafi stworzyć Pan Doktor. Badanie przeprowadzone w sposób niezwykle delikatny i profesjonalny. Zabieg operacyjny wykonany na najwyższym poziomie, bezstresowo, bezboleśnie, bez żadnych dolegliwości pooperacyjnych. Efekty operacji niesamowite, lepsze niż można się spodziewać. Do Pana Doktora warto przyjechać z najdalszego zakątka Polski, takiego lekarza mogą pozazdrościć najlepsze renomowane kliniki nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za bardzo miłą i fachowa opiekę, cierpliwość i wyrozumiałość.

Moja historia jest podobna do wielu innych . Od najmłodszych lat zmagam się z otyłością . Stosowałam różne diety , których konsekwencją był efekt ,, jo-jo " :) Przypadek sprawił ,że w artykule prasowym znalazłam informację o Panu doktorze Piotrze Myśliwcu . Dodatkowe wiadomości zdobyłam przez internet,oraz wizyta lekarska wlała w moje serce nadzieję. To właśnie Pan dr. ,jego znajomość tematu i zrozumienia problemów ludzi otyłych doprowadziły mnie na stół operacyjny. Ból okazał się nie być taki wielki,za to rezultaty !!! :)))) Po dwóch miesiącach od operacji man 27 kg mniej .Moje życie zmieniło się i każdego dnia zmienia się jego komfort. Moje obawy o życie po operacji i strach jaki towarzyszył mi przed operacją znikły wraz z utrata pierwszych kilogramów . Dziś polecam każdemu takie rozwiązanie czyli operacja bariatryczna i nie żałuję dziś niczego. Warto było pokonać 850 km aby oddać się w ,, złote "ręce Pana doktora . Panie doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję . Beata W.

Rozpoznanie: GUZ NEUROENDOKRYNNY G1, było dla mnie i mojej rodziny strasznym szokiem. Niezmiernie ważne było dla mnie zrozumienie i zainteresowanie ze strony Pana dr hab. n. med. Piotra Myśliwca, który nie potraktował mnie jak kolejny przypadek choroby, którą trzeba leczyć. Uzyskałam pomoc nie tylko w prawidłowym rozpoznaniu i leczeniu wyjątkowo nietypowej formy choroby nowotworowej ( natychmiastowa operacja), lecz także wsparcie duchowe. Nie interesowały mnie statystyki, liczby które nie znaczą nic — przecież nie wiedziałam w której grupie się znajdę : wśród tych którym udało się pokonać chorobę czy wśród tych którzy z nią przegrali, -chciałam żyć. Otwarcie, ufność i pozytywne nastawienie czerpałam podczas rozmów z empatycznym lekarzem, który pomimo moich chorób towarzyszących takich jak: ogromna nadwaga, cukrzyca, astma, nadciśnienie, neuropatia i wielu innych, nie bał się przeprowadzić tak skomplikowanej operacji. Po operacji bałam się bólu, jednak tak oddanemu lekarzowi, nie stanowiło to wyzwania. Dziękuję za opiekę, uśmiech, troskliwość, wyjątkowość …za to, że przede wszystkim żyję, tylko dzięki Panu.

W dniu 24.07.15 w szpitalu na ul.Fabrycznej 39 Humana Medica Omeda Pan docent Piotr Mysliwiec przeprowadzil u mnie zabieg usuniecia tluszczaka w okolicy nadobojczykowej.Bardzo sie ciesze ze trafilam w tak dobre rece isuper specjaliste.Zabieg niby nic ,ale Pan docent podszedl do niego z wielka starannoscia i dokladnoscia i wykonal super fachowo.Mialam znieczulenie miejscowe i dlatego wiedzialam jak starannie go wykonuje.Jestem bardzo wdzieczna za tak ogromne zaangazowanie w zdrowie pacjenta ,ponadto bardzo przemily i zyczliwy i delikatny w stosunku do pacjenta Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziekuje Panu docentowi za wszystko,sam zabieg bez komplikacji ,moje samopoczucie po super,opieka medyczna w trakcie pobytu w tym szpitalu bardzo dobra.Oby jak najwiecej takich lekarzy jak Pan docent Piotr Mysliwiec .Wszystkiego najlepszego ,sukcesow w pracy zawodowej zyczy wdzieczna pacjentka Ewa z Lomzy i polecam Pana docenta wszystkim.

Pan Docent to poza bardzo profesjonalnym lekarzem w każdym calu, posiada również ogromną wiedzę, którą się chętnie dzieli. Jest również bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Podczas wizyty dokładnie wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Ja trafiłam do dr. hab. n.med. Piotr Myśliwca z guzem w pachwinie. Gdy dolegliwość związana z guzem utrudniała mi poruszanie się Pan doktor w tym samym tygodniu zakwalifikował mnie do operacji. Okazało się że oprócz tłuszczaka mam przepuklinę, której Pan doktor nie wykluczał jeszcze przed operacją. Obsługa w szpitalu na najwyższym poziomie zarówno przed w trakcie i po operacji. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam doktora jako wspaniałego lekarza, chirurga a przede wszystkim człowieka o wielkim sercu.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Białystok"?

Wojciech Czubek

Chirurg ogólny
Lekarska Spółka Partnerska "CHIRURGIA"
Wołodyjowskiego 4 lok.U2

dr
Razak Hady

Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Białystok

Lekarska Spółka Partnerska "Chirurgia"
Białystok, ul. Choroszczańska 24
15-740 Białystok