Doktor Piotr Puchała w swojej pracy opiera się na bogatym doświadczeniu oraz wszechstronnym wykształceniu.

Doktor ukończył studia medyczne na ...

Doktor ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbywał w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Dziedziny, które go szczególnie pasjonują to:
- nowoczesna endodoncja mikroskopowa,
- implantologia,
- stomatologia estetyczna
- i mikrochirurgia stomatologiczna.

Większość odbytych specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Od 2006 roku wykonuje leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej pracy wykorzystuje najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss. Praca w powiększeniu jest niezbędna podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Od 2006 roku przeprowadza zabiegi niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia metodą VECTOR. Zajmuje się mikrochirurgią periodontologiczną obejmującą estetyczne korekty kształtu dziąsła oraz przeszczepy i regenerację tkanek.
Jako jeden z pierwszych w Polsce i jedyny na Śląsku ukończył Autorski Podyplomowy Program Curriculum Peiodontologiczno - Implantologiczego Profesora Markusa Hürzelera z Monachium.

Do swego dorobku zawodowego można zaliczyć liczne publikacje stomatologiczne. Doktor prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy oraz jest twórcą koncepcji leczenia i szkoleń praktycznych "kreatywna endodoncja".

Wolny czas przeważnie spędza z rodziną. Sporty wodne, narciarstwo, fotografia w podczerwieni i modele RC to pasje, którym poza pracą doktor poświęca swój czas.

Jest członkiem prestiżowych organizacji stomatologicznych.

Gdzie przyjmuję doktor Piotr Puchała?

Doktor przyjmuję w placówce Artyści Uśmiechu, która znajduję się w Katowicach na ulicy Chorzowskiej 216. W celu uzyskania większej liczby informacji, z placówką można kontaktować się pod numerem: 32 702 82 82.

Polecam dr. Piotra Puchałę w 100%, najlepszy stomatolog z jakim do tej pory miałam do czynienia. Pan Piotr leczy zęby bezboleśnie, bezstresowo, a jednocześnie bardzo profesjonalnie.

Najlepszy Stomatolog na świecie! Bezbolesne leczenie, super personel i piękny gabinet! Spotkało mnie leczenie kanałowe, które zostało wykonane perfekcyjnie. Zero bólu, zero łez - szczęście. Bardzo miła i rzetelna osoba. Ps, Jeśli chcecie być posiadaczami pięknych zębów oraz pięknego uśmiechu, bez wahania udajcie się do dr Piotra Puchały. POLECAM W 100%.

Bardzo miła i rzetelna osoba.

Ps,

Nie znam lepszego specjalisty niż Pan dr Piotr Puchała! Świetne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, bezbolesne leczenie i przede wszystkim wspaniała atmosfera!!! U Pana Piotra wyleczyłem wszystkie zęby i żałuję, że nie mam więcej do zrobienia! Polecam każdemu, kto się boi dentystów. Ponadto piękny gabinet i nowoczesne sprzęty! Czego chcieć więcej ? POLECAM w 100% !!!

Obiecywał, że leczenie kanałowe nie boli, a ja patrzyłem na niego jak byk na rzeźnika (bałem się nawet zdjęcia rtg) - pamiętny kanałówki z dzieciństwa. Okazało się, że nie kłamał, nie koloryzował, nie kombinował. Niedługo minie rok od kiedy leczę u niego zęby. Tani nie jest, ale szybkość, sprzęt, materiały i pieniądze też kosztują. Polecam

Okazało się, że nie kłamał, nie koloryzował, nie kombinował.

Niedługo minie rok od kiedy leczę u niego zęby.

Tani nie jest, ale szybkość, sprzęt, materiały i pieniądze też kosztują.

Polecam

Polecam wszystkim, którzy zmagają się z wszelkimi problemami z zębami! Doktor Puchała to fantastyczny specjalista i przemiły człowiek. Leczy zęby szybko, bezboleśnie, bezstresowo, delikatnie i w 100% profesjonalnie. Efekt jest rewelacyjny :) Wizyty w Artystach Uśmiechu to sama przyjemność, atmosfera tam panująca jest bardzo sympatyczna, a ich nazwa nie jest przypadkowa! Rzeczywiście osoby tam pracujące to prawdziwi artyści. Byłam u wielu dentystów zanim trafiłam do Artystów Uśmiechu i już nigdy nie pójdę do innego stomatologa. Tylko do Doktora Puchały mam 100% zaufanie :)

Świetny specjalista godny polecenia oraz fantastyczna profesjonalna z klimatem placówka. Odbudowany ząb kóry przez kilku wcześniejszych stomatologów był nie do uratowania. Gorąco polecam!

Do Pana Piotra trafiłam z zębem dla, którego mój dotychczasowy stomatolog nie widział ratunku mało tego jako kobieta ciężarna okazałam się bardzo kłopotliwym pacjentem. Batalia jaką stoczyliśmy z Panem Piotrem o uratowanie mojej nieszczęsnej szóstki to kilka godzin spędzonych na fotelu. Chciałam już dać za wygraną ale determinacja tego młodego dentysty była niesamowita. Ząb został wyleczony i odbudowany, gdy pokazałam jego zdjęcie swojemu byłemu stomatologowi usłyszałam słowa "Pani Kasiu jeszcze nie widziałam tak dobrze zrobionej kanałówki". Nic więcej nie mam do dodania, po prostu polecam : ))

Nic więcej nie mam do dodania, po prostu polecam : ))

Dr Puchała to najlepszy stomatolog , którego do tej pory udało mi się poznać, śmiało mogę polecić go każdemu. Fachowiec w swojej dziedzinie w 100%. Wizyta w gabinecie "ARTYŚCI UŚMIECHU" nie może równać się z niczym innym. Najlepszy gabinet w którym byłem. Wizyta w tym gabinecie różni się wszystkim niż w tych "zwykłych gabinetach stomatologicznych" - sprzęt, obsługa wszystko z najwyższej półki. Ceny może ciut wysokie lecz za jakość oraz tak fachową obsługę wydają się nie być przesadzone. Tak powinna wyglądać stomatologia XXI wieku.

Tak powinna wyglądać stomatologia XXI wieku.

Bardzo się cieszę, że znalazłem Dr Puchała. Do tej pory odwiedziłem wiele gabinetów i byłem odbijany jak piłeczka pingpongowa :( Nikt nie zwracał uwagi na moje dolegliwości i że cały czas mnie boli przy leczeniu. Nigdy nie byłem w stanie zakończyć leczenia ze względu na dolegliwości. Dopiero Dr Puchała wysłuchał mojej historii i zagwarantował bezbolesność zabiegu. Nie kłamał :) Podał dużo znieczulania jakimś systemem komputerowym i po raz pierwszy mogłem wyleczyć zęba. Całe leczenie było bezbolesne. Mam do Katowic dosyć daleko ale na pewno wrócę i będę polecał. Dziękuję.

Najlepszy chirurg u jakiego byłam. Miała do usunięcia kilka korzeni zębów i Dr Puchała zrobił to tak szybko i bezboleśnie że nawet nie wiedziałam kiedy. Ta wizyta chyba wyleczyła mnie z dentofobii po moich wcześniejszych przygodach z różnymi dentystami. Polecam z całego serca.