Doktor Piotr Puchała w swojej pracy opiera się na bogatym doświadczeniu oraz wszechstronnym wykształceniu.

Doktor ukończył studia medyczne na ...

Doktor ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Staż podyplomowy odbywał w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Dziedziny, które go szczególnie pasjonują to:
- nowoczesna endodoncja mikroskopowa,
- implantologia,
- stomatologia estetyczna
- i mikrochirurgia stomatologiczna.

Większość odbytych specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Od 2006 roku wykonuje leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej pracy wykorzystuje najbardziej zaawansowany technologicznie mikroskop stomatologiczny OPMI PROergo oraz lupy zabiegowe EyeMag Pro S firmy Carl Zeiss. Praca w powiększeniu jest niezbędna podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych.

Od 2006 roku przeprowadza zabiegi niechirurgicznego leczenia chorób przyzębia metodą VECTOR. Zajmuje się mikrochirurgią periodontologiczną obejmującą estetyczne korekty kształtu dziąsła oraz przeszczepy i regenerację tkanek.
Jako jeden z pierwszych w Polsce i jedyny na Śląsku ukończył Autorski Podyplomowy Program Curriculum Peiodontologiczno - Implantologiczego Profesora Markusa Hürzelera z Monachium.

Do swego dorobku zawodowego można zaliczyć liczne publikacje stomatologiczne. Doktor prowadzi specjalistyczne szkolenia dla lekarzy oraz jest twórcą koncepcji leczenia i szkoleń praktycznych "kreatywna endodoncja".

Wolny czas przeważnie spędza z rodziną. Sporty wodne, narciarstwo, fotografia w podczerwieni i modele RC to pasje, którym poza pracą doktor poświęca swój czas.

Jest członkiem prestiżowych organizacji stomatologicznych.

Gdzie przyjmuję doktor Piotr Puchała?

Doktor przyjmuję w placówce Artyści Uśmiechu, która znajduję się w Katowicach na ulicy Chorzowskiej 216. W celu uzyskania większej liczby informacji, z placówką można kontaktować się pod numerem: 32 702 82 82.

Lekarz świetny, jedyny mały minus to jego ciągłe zabieganie. Uważam że mógłby nieco zwolnić i poświęcić więcej czasu pacjentowi. Prawda jest jendak taka, że na fotelu całą uwagę poświęca.

Delikatny, uprzejmy i co ważne potrafi uspokoić zdenerwowanego pacjenta. Pocieszy go i da wsparcie - to bardzo dużo daje. Godny zaufania i polecenia

Najlepszy chirurg u jakiego byłam. Miała do usunięcia kilka korzeni zębów i Dr Puchała zrobił to tak szybko i bezboleśnie że nawet nie wiedziałam kiedy. Ta wizyta chyba wyleczyła mnie z dentofobii po moich wcześniejszych przygodach z różnymi dentystami. Polecam z całego serca.

Po wielu krzywych przygodach w innych gabinetach swoich zębów nie oddam już w żadne inne ręce. Żadne! Nigdy!

Bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. Od leczenia minęły już 2 lata i wszystko jest ok. Polecam wszystkim.

Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich wizyt u doktora Piotra. Miałam mocno zaniedbane zęby. Wszystko leczone całkowicie bezboleśnie. Lekarz z pasją.

Polecam pana Doktora. Jest bardzo dokładny i cały zabieg był bezbolesny.

Polecam pana Doktora. Jest bardzo dokładny i cały zabieg był bezbolesny.

Polecam dr. Piotra Puchałę w 100%, najlepszy stomatolog z jakim do tej pory miałam do czynienia. Pan Piotr leczy zęby bezboleśnie, bezstresowo, a jednocześnie bardzo profesjonalnie.

Świetny specjalista godny polecenia oraz fantastyczna profesjonalna z klimatem placówka. Odbudowany ząb kóry przez kilku wcześniejszych stomatologów był nie do uratowania. Gorąco polecam!